انعکاس شهرستان روند پاسادنا عمومی وزارت بهداشت شده است گزارش افزایش جدید کروناویروس موارد چند هفته گذشته — نزدیک شدن به سطح نهان از ماه آوریل یا مه — اما بدون متناسب با رشد نرخ مرگ و میر یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها را نشان می دهد.

که در نتیجه آلوده گروه’ تغییر جمعیت مقامات بهداشتی می گویند. موارد جدید به ندرت در آینده از این شهر خانه های سالمندان. آنها در میان عموم مردم از طریق به اصطلاح “جامعه گسترش” به خصوص در زیر 40 جمعیت و Latinx جوامع است.

این روند ادامه داشت چهار شنبه, جولای 8, با توجه به بیانیه ای از شهرستان سخنگوی لیزا Derderian به عنوان محلی مقامات بهداشتی گزارش جدید 24 موارد جدید مرگ و میر.

وجود اضافی 63 موارد گزارش شده از این گروه خبری آخرین گزارش در پاسادنا را coronavirus وضعیت در روز پنج شنبه, جولای 2 و دو مرگ — هر دو مرتبط به مراقبت از سالمند امکانات هر چند یک اتفاق مدتی پیش و گزارش شد دیر است.

در ضمن بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش در نزدیکی هانتینگتون که در بيمارستان گزارش شده 64 نفر به عنوان ژوئیه 8. این یک افزایش مشخص از یک ماه پیش هنگامی که آن را به حال فقط 26 نفر بستری در ژوئن 11.

بیمارستان دیده نشده از شخصیت این پس مارس 21, هنگامی که آن را تا به حال 65 coronavirus بیماران در یک بار. در اوج خود در بیمارستان گزارش 79 coronavirus بیماران در مارس 29.

“این بسیار روشن است که COVID-19 در حال حاضر به خوبی تثبیت شده و رایج در جامعه وجود دارد و آن این است که یک مقدار بزرگتر با تراکم بیماری در حال حاضر بیش از در ماه مارس یا آوریل” با توجه به بیانیه ای از هانتینگتون بیمارستان دکتر کیمبرلی Shriner, یک متخصص بیماری های عفونی.

در مجموع 1,439 مردم در پاسادنا باید قرارداد این ویروس پس از وقوع آغاز شد هر چند بسیاری از آنها پس از بهبود در حالی که 97 از دست داده اند و زندگی خود را در حالی که آلوده.

در تجزیه و تحلیل داده ها در اطراف 87 مورد جدید گزارش شده میان چهار شنبه, جولای 2 و چهار شنبه, جولای 8, روند ذکر شده توسط مقامات بهداشتی کاملا روشن: بیش از نیمی از تمام موارد جدید درگیر Latinx جامعه و افراد جوانتر از 40.

در اینجا چگونه 87 موارد جدید شکستن نژاد:

  • 14 مورد درگیر سفید بيماران است.
  • 47 مورد درگیر Latinx بیماران.
  • 2 موارد درگیر سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی بيماران است.
  • 4 مورد درگیر آسیایی یا جزایر اقیانوس آرام بيماران است.
  • 4 موارد این بیماران از یک نژاد متفاوت.
  • 16 مورد هنوز تحت بررسی است.

و توسط گروه سنی:

  • 12 نفر درگیر بیماران جوان تر از 18.
  • 40 نفر درگیر بیماران بین سنین 18 و 40.
  • 29 مورد این بیماران بین سنین 41 و 64.
  • 6 مورد درگیر بیماران 65 ساله و مسن تر.

این یک برگشت کامل از ماه پیش از آن زمانی که تقریبا همه موارد درگیر بیماران 65 ساله و مسن تر از شهر مراقبت از سالمند امکانات. در آن زمان نرخ مرگ بسیار بالاتر از آنها امروز اما.

بسیاری از مرگ و میر گزارش شده در واقع به تازگی رخ داده است و مدتی پیش از جمله یکی از موارد منجر به مرگ شمارش این آخر هفته گذشته.

Derderian گفت: مقامات بهداشت عمومی به زودی خواهد بود با انتشار به روز آمار مرگ است که نشان می دهد از تاریخ یک بیمار مرگ به جای عمل فعلی است که تنها نشان می دهد هنگامی که این بیمار را از مرگ گزارش شده به مقامات بهداشت.

از دو اخیر مرگ و میر یکی گزارش شده در پنج شنبه, جولای 5, در حالی که دیگر شمارش شد در روز دوشنبه, جولای 6.

هر دو مربوط به زنان 65 ساله یا مسن تر. یکی سفید و دیگری هم آسیا و هم مرگ و میر در ارتباط بودند به این شهر مراقبت از سالمند امکانات.

یکی که با تاخیر Derderian گفت: درگیر صلیب طلایی مراقبت های بهداشتی — خانه سالمندان است که تاکنون خاموش شدن پس از عدم ارائه حتی ابتدایی ترین سطح از مراقبت از بیماران خود.

دیگر مرگ در ارتباط بود به پاسادنا مرکز مراقبت از خانه سالمندان که تا به حال گزارش یک مرگ تا به حال. آن مورد شمارش هرگز بیش از حد دولت در آستانه گزارش نشان می دهد آن را به 10 یا کمتر از موارد در میان کارکنان و ساکنان.

مانند هر دیگر مرگ آن است که ممکن است این فرد فوت کرد در حالی که شما با coronavirus — نه به عنوان یک نتیجه از این ویروس به عنوان کسی که تست مثبت در زمان مرگ, شمارش است در این شهر آمار مقامات گفته اند.

در ضمن در لس آنجلس مقامات گزارش 65 جدید کروناویروس مرگ و میر — بیشتر بازتابی از افزایش در سراسر منطقه است که یک بار دیگر مالیات توانایی برای تست ویروس و دوباره مجبور به بیمارستان مقیاس برای دیدار با تقاضا است.

شهرستان ها تلفن همراه با 2,496 موارد جدید COVID-19, کمک رانندگی روزانه 7-بعد میانگین رای مثبت تا به 10.4 درصد در سطح این شهرستان دیده نشده از اواخر ماه آوریل است.

هیچ یک از شهرستان را ارقام شامل آخرین بالغ از پاسادنا به عنوان شهرستان تمایل به تاخیر در یک روز پشت شهرستان خود گزارش.

نویسنده کارکنان رایان کارتر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو