پاسادنا پرستاری صفحه اصلی گزارش می افتد ‘محزون می خوانی کوتاه,’ عضو شورای میگه

با یکی رسمی آن گفت: آبشار “محزون می خوانی کوتاه” و دیگر آن خواستار “این B. S. گزارش” چند تن از اعضای شورای شهر پاسادنا نا امید شده بودند با یک پیش بینی خلاصه ترسیم پاسادنا عمومی وزارت بهداشت در پاسخ به گسترده شیوع کروناویروس در این شهر خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک.

نوشته شده توسط یک مشاور 12-صفحه گاهشمار شهر منتشر شد شنبه ارائه می دهد یک سطح بالا بررسی اجمالی عمومی وزارت بهداشت از تلاش برای تهیه پاسخ و در نهایت کاهش خطر COVID-19 در شهر مراقبت از سالمند امکانات.

اما گزارش شده است که کمی بیش از حد سطح بالا councilmen ویکتور گردو و Tyron همپتون گفت: در مصاحبه روز جمعه. هر دو در میان councilmen که برای بررسی چند هفته پیش و هر دو بر این باورند این گزارش انتقادی حذفیات. آنها به استناد به قحط و غلا از جزئیات این استدلال که آن را ارائه می دهد بینش های جدید در مورد پاسادنا پاسخ به شیوع کروناویروس در این شهر را در دراز مدت مراقبت از امکانات.

از این امکانات می آیند 70 درصد از پاسادنا را coronavirus موارد و نه از 10 از آن مرگ. در لس آنجلس — منهای پاسادنا و ساحل طولانی است که کار خود را در بهداشت عمومی ادارات — تسهیلات-موارد مرتبط را تشکیل می دهند در حدود 20 ٪ از مجموع آن و در حدود نیمی از مرگ و میر.

در حالی که انتقادات نیست به عنوان قوی به عنوان همکاران او عضو شورای جان کندی گفت: در یک جمعه مصاحبه این گزارش به نظر می رسد مانند یک “سطح بالا” ما آن را درست کردم.'”

به عبارت دیگر “این گزارش نشان می دهد که گام خوبی ساخته شده بودند به نگه داشتن مردم امن” کندی گفت. اما “نتایج نمی اینه که ارزیابی به دلیل تعداد مرگ و میر رخ داده است.”

او گفت: این شهر نسبت به اقدامات مرکز شیوع بیماری مشخص شده “مناسب پاسخ داده می شود که همه چیز در حال حرکت بسیار سریع است.”

شهرستان سخنگوی لیزا Derderian کاهش یافته است به نظر هر یک از اتهامات وارد شده توسط councilmen.

در همین حال شهردار تری Tornek دفاع از این گزارش و کارکنان شهرستان به عنوان یک کل خواستار گزارش “یک شروع خوب است.”

او “در زمان این گزارش به آغاز یک بحث است و نه پاسخ نهایی زیرا این مسئله ای است که همچنان به تکامل. و من فکر می کنم که به حدی است که اعضای شورای راضی نیست با این پاسخ یا فکر نمی کنم آن را دقیق و خوب من فکر می کنم فردی اعضای شورای نیاز به دریافت بیشتر خاص در مورد آنچه که سوالات خود را دارد.”

Councilwoman مارگارت McAustin ستایش این گزارش بیش از همکاران خود گفت: به نظر می رسد “وزارت بهداشت و درمان به موقع و راهنمایی مناسب برای تمام مراقبت از سالمند امکانات” هماهنگی با شهرستان و همکاران برای رسیدگی به این موضوع است.

“اما چالش اصلی هدایت نمی شد همیشه به دنبال,” او گفت:. “وزارت بهداشت و درمان می تواند به توصیه های ولی ما نمی باید قوی اجرای قدرت. که واقعا بر عهده دولت است.”

مقیاس و دامنه مشکل

پاسادنا را سالمند مراقبت شده اند در میان سخت ترین ضربه در شهرستان, اما بهداشت شهرستان مقامات استدلال کرده اند این شهر امکانات نیست و در هر شکل بدتر از بقیه شهرستان وجود دارد فقط بیشتر از آنها.

اما این تنها بخشی از, با توجه به یک تجزیه و تحلیل از شهر و ایالت و شهرستان داده است.

در انتشار اخبار پیش از این گزارش انتشار Derderian گفت: این شهرستان تا به حال دو بار به عنوان بسیاری از خانه سالمندان تخت سرانه به عنوان شهرستان است. در واقع این درست است و گسترش می شود و حتی بزرگتر هنگامی که شما عامل در زندگی کمک امکانات.

در حالی که لس آنجلس در حدود 809 مراقبت دراز مدت تسهیلات تخت به ازای هر 100,000 ساکنان پاسادنا تقریبا سه گانه: 2,376 تخت برای هر 100,000 ساکنان یک تجزیه و تحلیل از شهر و ایالت و شهرستان داده ها نشان می دهد.

این داده ها همچنین نشان می دهد که پاسادنا امکانات به همان نسبت باید بیشتر شناخته شده مرگ و میر از لس آنجلس به عنوان یک کل.

در حالی که این شهرستان دارای حدود 9.8 تایید coronavirus موارد برای هر 100 تسهیلات تخت پاسادنا هنوز بیشتر — حدود 13.7 برای هر 100 تخت.

Derderian رقابت این یافته ها گفت: بالاتر عفونت نرخ یک نتیجه از یک سیستماتیک تست برنامه — چیزی لس آنجلس است که هنوز در تلاش برای پیاده سازی اما امیدوار است که انجام می شود ممکن است 25.

“نرخ بالاتر منعکس کننده میزان بیشتری از تست نه فقیر کیفیت کنترل عفونت” Derderian نوشت: در یک ایمیل به این گروه خبری.

حتی هنگامی که یکی از اقدامات این مرگ و میر در هر 100 تخت پاسادنا است که هنوز هم با دیدن فقیر نتایج از این شهرستان به عنوان یک کل — حدود 2.3 مرگ و میر در هر 100 تخت در مقابل این شهرستان 1.2 مرگ و میر در هر 100 تخت.

Derderian گفت: این آمار بیش از حد به یک نتیجه تست توده در پاسادنا ،

“وجود تنوع بین شیوه های قضایی و آن را گمراه کننده است را گسترده نتیجه گیری با مقایسه در سراسر حوزه های قضایی,” او گفت:. “این سیب به سیب.”

چرا که در این شهرستان انجام نشده همان سطح انبوه, تست برخی از شهرستان coronavirus مرتبط با مرگ و میر بیشتر احتمال دارد به از دست رفته.

این شهر در اوایل پاسخ

با وجود برخی از councilmen را درخواست گزارش ارائه برخی از اطلاعات جدید به مراحل بسیار اولیه از پاسادنا را coronavirus پاسخ.

این گزارش زمانی آغاز می شود قبل از coronavirus بود بر هر کسی رادار در سال 2017 و تشریح در پهن اقدامات انجام شده توسط پاسادنا عمومی وزارت بهداشت در زمان برای آموزش این شهر مراقبت از سالمند امکانات مورد کنترل عفونت در طول چند سال آینده.

ابتدا در سال 2020 جدول نقل در فرد تسهیلات بازدیدکننده داشته است در طول ماه های ژانویه و فوریه که در طی آن مقامات نگاه دوباره به آموزش امکانات مورد کنترل عفونت در طول شیوع نگران کننده مواد مخدر-مقاوم در برابر قارچ.

در همان زمان که اولین مورد گزارش شده از coronavirus پرورش داده سر آن در واشنگتن, دولت, محلی, مقامات بهداشت شروع به دادن راهنمایی به مدارس و امکانات مورد رمان coronavirus و آموزش آنها را چگونه به مسئولیت رسیدگی به افرادی که در بازگشت از سفر به چین است.

در اوایل ماه فوریه وزارت بهداشت ردیابی شد 80 Pasadenans که به تازگی از چین است. یک ماه بعد در مدت کوتاهی قبل از پاسادنا خواهد آن را کشف اولین مورد از این ویروس پاسادنا اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در کنار لس آنجلس و لانگ بیچ.

بر اساس این گزارش مسئولان شهرستان با اولویت کمک رسانی به امکانات و دیگر جمعیت های آسیب پذیر و شروع به انجام در شخص بازدیدکننده داشته است “به هر دولت مجوز آسایشگاه در حوزه قضایی” آن را می گوید.

این گزارش فراهم می کند چند جزئیات در مورد این بازدیدها و یا حتی آنهایی که بعد تنها که پرستاران انجام چندین آموزش و پرورش جلسات با تسهیلات کارکنان. آن را نمی گویند زمانی که آنها بازدید هر یک از تسهیلات و یا فرکانس آن بازدیدکننده داشته است چیزی همپتون و گردو را دوست داشته دیده می شود.

نقطه عطف

زمانی که این گزارش آدرس مارس 16 سفارش تحویل داده شده توسط پاسادنا عمومی وزارت بهداشت — محدود کردن بازدید کنندگان در خانه های سالمندان و توصیه علامت غربالگری برای همه ساکنان و کارکنان — همتون نا امید شد که در این گزارش نمی استناد به یکی از آخرین خطوط در جهت: “تسهیلات مراقبت دراز مدت نمی تواند نیاز بیماران نیست برگزاری نمایشگاه علائم تنفسی به منفی COVID-19 نتیجه قبل از مصرف.”

همپتون و گردو را دو با اشاره به این منظور به عنوان یک علت احتمالی برای امکانات بالا عفونت نرخ.

پاسادنا بالا سلامت رسمی دکتر یانگ-یانگ Goh خطاب به نگرانی در اخیر جلسه شورای توضیح داد که برخی از خانه سالمندان بیماران فرستاده شد به بیمارستان برای علائم ربطی به کروناویروس و خانه های پرستاری بودند امتناع از قبول آنها را به امکانات خود را بدون منفی coronavirus آزمون.

در آن زمان در اواسط ماه مارس تست شد و هنوز هم بسیار محدود است.

بدون آزمون, بیماران شده اند که نیاز به قرنطینه به مدت دو هفته در بیمارستان ها گفته اند با این استدلال آن را عملی وضعیت.

از طریق بقیه از این شهرستان ادامه داد: آموزش امکانات تا زمانی که خود اولین مورد در یک خانه سالمندان در مارس 24.

در ماه آوریل این شهرستان آغاز شده انجام “روزانه COVID-19 بالینی تیم مورد همایش به نقد و بررسی موارد و توسعه توصیه هایی برای هر دراز مدت مراقبت از تاسیسات” در این گزارش می خواند. مقامات بهداشت شروع به اجرای جرم تست استراتژی های اطراف این زمان و توزیع اطلاعات بیشتر به امکانات.

برای رانندگی در این نقطه خانه دستیار دادستان شهرستان مایکل Boland ارسال نامه به هر محلی از خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک, هشدار آنها ممکن است از انطباق با دولت و شهرستان و شهر مورد نیاز است.

Derderian گفت این بود که در این درخواست از وزارت بهداشت و درمان.

روز بعد پس از اعطا با Boland وزارت بهداشت خواهد موضوع اولین خانه سالمندان سفارش در شهرستان که بعدها به مدل توسط لس آنجلس حدود یک هفته بعد.

از طریق بقیه از آوریل و مه, جدول زمانی با استفاده از یک قلم مو به رنگ یک تصویر مختلف هدايت و برنامه های ارائه شده به این امکانات. آن را نمی بحث در مورد برنامه های خود اما اشاره به آنها ایجاد شده و اجرا شده و شامل توده تست که امکانات مورد نیاز برای انجام آغاز مارس 6, آن را می گوید.

‘محزون می خوانی کوتاه’

“این گزارش می افتد محزون می خوانی کوتاه” گردو گفت. “جامعه ما لیاقت بهتر از یک گزارش ساخته شده توسط یک پرداخت می شود مشاور فاقد ویژگی و یا اطلاعات جدید و پرسش از آن پاسخ.”

گردو بود مشکل عدم بینش ارائه شده توسط گزارش نا امید که آن را به سادگی یک حسابداری از وقایع را به عنوان آنها اتفاق افتاده است و بدون بحرانی و یا نگاه دقیق به اقدامات خاص گرفته شده در هر مرحله توسط وزارت بهداشت و درمان.

این گزارش فاقد اطلاعات “مورد نیاز ما در بخش بهداشت و درمان شهرستان, مدیریت و یا شورای شهر و به هیچ وجه فراهم می کند اطلاعات مورد نیاز به عنوان ما به دنبال رفتار ما نظارت مسئولیت است.”

گردو انتظار بررسی و گزارش به طور مستقیم از این شهر بالا دکتر “فراهم می کند که کافی حقایق و ویژگی برای تعیین آنچه که ما انجام آنچه ما می توانیم بهتر انجام دهید و آنچه که ما ممکن است انجام دهد متفاوت است.

“این است که گزارش.”

نظرات خود تکرار شد همپتون که برای ایجاد یک “COVID تزار” که انجام یک تحقیق کامل از وضعیت در این امکانات است.

“اگر وزارت بهداشت نمی تواند آن را انجام دهد و سپس ما نیاز به استخدام یک سازمان” همپتون گفت. “فقط می خواهم آنها را به استخدام کسی برای نوشتن این B. S. گزارش ما نیاز به استخدام کسی که رفتن به در واقع تعامل با هر یک از این امکانات است.”

او نا امید شد این گزارش را شامل نمی شود حساب از امکانات خود و griped در مورد آن نظم و دقت به عنوان یک کل.

او می خواست جزئیات بیشتر در مورد هنگامی که و که در آن امکانات را دیدم موارد چگونه تسهیلات پاسخ داد: چگونه وزارت بهداشت پاسخ داد: — چیزی نزدیک به یک play-by-play تفکیک با بینش چگونه برای جلوگیری از این فاجعه از دوباره اتفاق می افتد.

“این است سوم-دست” همپتون گفت: از این گزارش. “کسی که گفته این مشاور چه برای نوشتن و آنها آن را نوشت. وجود دارد باید به طور کامل مستقل بررسی است.”

به Tornek همکاران خود را’ واکنش ها به نظر می رسید از نسبت.

“این همیشه می تواند دقیق تر,” Tornek گفت. “اما این یک راه طولانی از گفتن این faux-گزارش و یا یک “نوازش خود را بر روی پشت’ گزارش. من فکر می کنم شما باید کمی مراقب باشید در مورد ساخت اتهامات مانند آن.”

Tornek ادامه داد: “اگر او (Hampton) فکر نمی کند که آن را کامل به اندازه کافی و یا نیاز به اطلاعات دقیق تری که مشروع بپرسید. اما آن را برای تلفن های موبایل مانند در برخی موارد مردم را ساخته اند تا ذهن خود را در پیشبرد و ممکن است آنها را راضی نمی شود با هر سطح بررسی است. و این خواهد بود که بیش از حد بد است.”

مانند کندی همپتون و Gordo, Tornek معتقد است هدف از این گزارش این است که برای دریافت اطلاعات بیشتر به طوری که آنها بهتر می تواند واکنش نشان می دهند در آینده است. این councilmen متفاوت از شهردار در انتظارات خود را از این گزارش.

“به گسترده خار اتهامات و نسبت به آنچه ارائه شده است و نه در راستای منافع عمومی” Tornek گفت. وی از همکاران خود را به نقد و بررسی این گزارش در جلسه شورای اسلامی شهرستان و نگرانی های خود را شناخته شده وجود دارد برای اطلاع رسانی بهتر گزارش بعدی از کارکنان در مورد این موضوع.

اطلاعات خبرنگار Nikie جانسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>