قبل از اینکه در آخرین دقیقه مدرسه بودجه مقابله زده بود در میان قانونگذاران دولت در اواخر هفته گذشته پاسادنا یکپارچه ارشد کسب و کار افسر لسلی بارنز بود و آماده شدن برای بدترین.

مدرسه منطقه مواجه بالقوه 15 میلیون دلار کسر بودجه پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر شده خود را پیشنهاد بودجه در مه, چیزی که باید در سمت چپ در حال حاضر بسته های پول در منطقه در تنگه وخیم است. اخراج نیست فقط یک گزینه; آنها انتظار می رود.

اما خاص که بحران برطرف شد زمانی که Newsom زده یک معامله با دولت سنا هفته گذشته برای ارائه به مدارس اضافی با یک بار سرمایه گذاری برای سال تحصیلی آینده به طور متعادل در سال جاری دفاتر برای پاسادنا متحد.

پول, اما, همراه با مجموعه خود را از محدودیت ها و مشکلات جدید به منطقه احتمالا منجر به سوراخ در آینده بودجه — سوراخ که بارنز را مجبور به پیدا کردن یک راه برای پر کردن با دست او را از پشت او گره خورده.

این می تواند بدترین جبر مشکل همیشه او خندید وقتی که یک خبرنگار مشخص معضل که در راه است.

سوراخ است که می تواند محصول می تواند تاثیر منطقه مالی برای سال آمده است, او گفت:. و این مشکل او را از رفتن به باید به حل در طول چند ماه آینده.

پیدا کردن شکاف

برای ماه منطقه شده است و مبارزه با آن بودجه در جای پاک کردن اطلاعات از دولت است. آن را یک بازی صبر کنید و ببینید بارها و بارها.

“این نا امید کننده به کار در بودجه است که ارزش مقاله خود را چاپ شده بر روی وقتی که می آید زمان برای رای دادن” بارنز گفت: در طول هفته گذشته جلسه هیئت مدیره مدرسه. او ارائه بودجه منطقه خواهد رای گیری به تصویب دقیقه بعد با وجود دانستن آن بود که رفتن به تغییر دهید و روز بعد هنگامی که Newsom انتظار بود به توافق با قوه مقننه است.

بارنز و هیئت مدیره مدرسه در ابتدا امید زیادی برای دولت سنا-طرح پیشنهادی که به آنها داده بودجه سطوح آنها می خواستند اما این معامله Newsom در نهایت به امضا رسید.

چه در مجلس سنا بودجه و انتقادی چپ از Newsom معامله بارنز گفت که هزینه زندگی تنظیمات.

که چندین میلیون دلار در این منطقه نیاز به کنار هر سال به حساب تورم و افزایش قیمت مسکن و مواد غذایی و سایر ملزومات. تحت دولت شکست خورده سنا پیشنهاد منطقه خواهد بود چند سال در حال انجام کمک های مالی که برای پرداخت هزینه زندگی را افزایش می دهد.

“آنچه که ما به جای یک مقدار زیادی از زمان و پول” بارنز گفت. “ما به اندازه کافی یک بار پول می شود بسیار مفید اما مداوم پول مفید تر است.”

حتی یک بار این بودجه کامل نیست: آن اختصاص داده شده برای استفاده های خاص و گروه های دانشجویی. که متفاوت از کمک مالی مدارس در سراسر کالیفرنیا دریافت شده در طول بحران مالی 2008 که در آن وجوه وارد با تعداد زیادی انعطاف پذیری بیشتر.

“ما فقط دیدن نیست که در اینجا” بارنز گفت. “اینطور نیست که ما فقط می توانید با قرار دادن این پول در این صندوق به طور کلی و مانند آن را به طور کلی پول است.”

در حالی که نه یک لیست جامع برخی از پول است که به معنای رفتن به دانش آموزان با نیازهای ویژه و یا کسانی که با معلولیت; دیگر مسأله به معنای برای فارسی آموزان خانواده های کم درآمد و پرورش و مراقبت از جوانان است.

“آنها اساسا برای یادگیری دانش آموز حمایت — چیزهایی که باعث افزایش زمان های آموزشی برای دانش آموزان,” او گفت:.

در یک سال نرمال این نوع محدودیت ها نمی تواند بسیاری از سردرد برای مقامات منطقه اما این نیست زمان عادی.

“ما شنیده ایم از ما پدر و مادر است که آنها می خواهند یک گزینه به طور کامل آنلاین برنامه” در پرتو coronavirus نگرانی بارنز گفت. “همانطور که ما نگاه به ساخت چیزی شبیه به آن, آن می تواند گران” است و نه لزوما تحت پوشش دولت جدید بودجه.

“است که می تواند یک سوراخ در بودجه” بارنز گفت. “آن را به سال آینده بودجه; ما می شود به دنبال کاهش بودجه در سال به آمده است.”

به طور معمول, این منطقه به حل این مشکلات با اخراج و دیگر تسمه سفت اقدامات, اما اخراج می کردن جدول در این سال آن را مستقیم و شرط از دولت و قانونگذاران.

این است که مناطق مجاز نیست به هر کسی وضع کردن اما مواضع مقامات محلی مجاز به لمس آنقدر محدود است که آن را به طور موثر همان چیزی که بارنز گفت.

آنها نمی توانند از بین بردن هر گونه معلمان با کلاس درس مواضع و یا متولیان یا خدمات مواد غذایی کارگران و یا حمل و نقل کارگران و پرستاران و روانشناسان و مانند آن. مدیران و مدیران منطقه هنوز واجد شرایط برای بلوک سفت, اما که قصد ندارم به اتفاق می افتد بارنز گفت: چرا که آنها آنهایی که برنامه ریزی “چگونه به بازسازی سیستم مدرسه.

“این واقعا ممنوع تقریبا در همه امکان پذیر اخراج,” او گفت:.

نقطه ای نیست که در این منطقه می خواهد اخراج: “مطمئنا ما در پیدا کردن کار برای همه ما” بارنز گفت. نکته این است که PUSD مقامات می خواهید انعطاف پذیری در نحوه بودجه استفاده می شود به طوری که آنها می تواند برای جلوگیری از جدی کاهش در سال 2022 یا 2023.

در هفته های آینده, بارنز است که به رهبری به یک بودجه کارگاه با مقامات منطقه از سراسر دولت است. او را برای رفتن به درخواست مقامات دولت اگر آنها اجازه می دهد برای کمی بیشتر انعطاف پذیری در نحوه بودجه استفاده می شود به طوری که آنها بهتر می تواند جلوگیری از امکان آینده چشمگیر کاهش است.

“ما و دیگران” او پکتیا میباشد.

مناطق آموزش و پرورش سراسر کشور در حال تمام مشکلات مشابه در حال حاضر. از آنجا که بارنز امیدوار است دولت کار خواهد کرد با همه آنها را به آمده تا با یک راه حل است.

دولت مقننه است “شده است بسیار پاسخگو با نیازهای ما و می خواهید برای گوش دادن به ما که بسیار آرامش” بارنز گفت: تخمگذار بیشتر سرزنش با Newsom از دولت و مجلس یا سنا. “آنها می آیند تا با یک برنامه است که قطع نمی ما. ما به دنبال کسری بودجه عظیم و ما نمی آنها را ببینید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو