پاسادنا متحد آماده به درخواست رای دهندگان به تصویب اوراق قرضه بیشتر

زمانی که پاسادنا متحد مقامات گذشته بحث جدید ممکن است باند برنامه یعنی مالیات محلی بیشتر مورد توافق زمان درست نبود.

بازگشت در ماه نوامبر رای دهندگان به تازگی تایید دو شهر جدید مالیات به نفع منطقه البته فقط کمی در حالی که مقامات تا به حال فقط بسته یک تعداد انگشت شماری از مدارس. آنها مطمئن نبودند اگر آنها تا به حال اعتماد عمومی را به تصویب یک جارو باند جدید برنامه با تقریبا بی حد و حصر محدوده پروژه.

اما در حال حاضر بودجه منطقه است که در برزخ به عنوان مقامات محلی خیره $15 میلیون بالقوه کسری بودجه در حالی که انتظار بر قانونگذاران ایالتی و فدرال برای تصمیم گیری چقدر بودجه مدارس خواهد شد در سال آینده. در ضمن coronavirus-هزینه های مربوط رانده اند این منطقه را هزینه های بالا و در معرض برخی از آن فن آوری کاستی مقامات می گویند.

زمان هنوز هم خوب نیست در حال حاضر مقامات اذعان دارند اما شرایط خود را تغییر داده اند بیش از حد به طور چشمگیری به در نظر گرفتن یک برنامه جدید است.

آنها به عنوان آماده سازی برای آموزش جوانان در coronavirus دوران برنامه ریزی سه آهنگ با سیستم آموزش آنلاین در شخص یادگیری و یک مدل هیبریدی — چیزی کاملا جدید برای این منطقه — سرپرست برایان مک دونالد گفت: آنها خواسته به انجام بیشتر با منابع کمتر.

“تا همین اواخر من کاملا متقاعد شده ما باید دنبال یک باند و اندازه گیری” مک دونالد گفت: در طول پنج جلسه هیئت مدیره مدرسه. “اما واضح است که شرایط تغییر کرده است به خصوص به عنوان آن مربوط به فن آوری ما نیاز دارد.”

این منطقه دارای یک پیری زیرساخت او توضیح داد که از جمله سرور “است که می تواند شکست در هر زمان و خواهد بود که بسیار مشکل ساز است.

“من فکر کردم شاید ما می تواند پا زدن می تواند به پایین جاده یک بیت اما با توجه به آنچه در جریان است در حال حاضر با فن آوری مطالبات … به وضوح وجود دارد یک نیاز وجود دارد.”

در حالی که اطلاعات پراکنده در مورد پتانسیل پیوند برنامه های مک دونالد است که انتظار می رود به بازگشت به زودی به هیئت مدیره با اطلاعات بیشتر در هفته آینده, district کارکنان گذاشته از سه حالات ممکن است.

اولین و شاید به احتمال زیاد می پرسد رای دهندگان برای حداقل مقدار از بودجه نسبتا صحبت کردن. منطقه را به دنبال 60 میلیون دلار در کوتاه مدت اوراق قرضه است که به طور خاص اختصاص داده شده برای فن آوری و 300 میلیون دلار در بلند مدت اوراق قرضه به منظور رفع پیری دانشگاه.

تا آنجا که نیازهای تکنولوژی خود را بروید اما افسر ارشد فناوری Tendaji “یعنی” جمال گفت: هیئت مدیره 60 میلیون دلار است که فقط “یک قطره در سطل به برخی از درجه است.”

به طور مشابه, مدیر ارشد کسب و کار افسر لسلی بارنز گفت: وجود دارد “به راحتی به 600 میلیون دلار نیاز” در سراسر منطقه پیری مدرسه سایت, اما آنها به مقایسه آن را به مهم ترین, $300 به $400 میلیون ارزش تعمیرات آنها می خواهم می خواهم به تمرکز بر روی.

“من آرزو می کنم ما نمی باید به بیرون بروید و درخواست مردم برای پول در این زمان” بارنز گفت: اصرار هیئت مدیره آگاه باشند از این واقعیت “که برخی از مردم از کار هستند و آن (افزایش مالیات) ممکن است سنگین برای آنها است.”

تحت این سناریو صاحبان اموال را ببینید مالیات خود را افزایش دهد به آرامی در طول هشت سال قبل از اوج در اضافی 30 دلار برای هر 100 ، 000 دلار از ارزش ارزیابی در مقایسه با نرخ مالیات فعلی خود را. یک ملک را ارزیابی ارزش تعیین شده توسط شهرستان و نیست و همیشه هم تراز با یک ملک به ارزش بازار است.

وجود دارد دو جایگزین حالات هر دو درخواست 60 میلیون دلار در کوتاه مدت آموزشی فن آوری قرضه اما افزایش میزان ساخت و ساز بلند مدت اوراق قرضه. یک سناریو می پرسد برای 456 میلیون دلار در آن اوراق قرضه; دیگری می پرسد برای حدود 629 میلیون.

سابق را به آرامی افزایش نرخ مالیات بیش از هشت سال در نهایت فرود در 45 $در $100,000 در ارزیابی ارزش; دومی را به 60 دلار در هر 100.000 دلار.

در حالی که این منطقه نیست و باید یک لیست از پروژه های در عین حال چیزی است که مقامات منتخب گفت: آنها نیاز دارید را به نفع خود بر افکار عمومی قبل از رفتن به انتخابات مک دونالد در حال برنامه ریزی برای ارائه این لیست پیش از جلسه بعدی.

هیئت مدیره باید به تایید آن را به زودی به عنوان منطقه نیاز به عمل ژوئن 25 را به انتخابات ماه نوامبر.

“اگر ما آن را انجام نمی در ماه نوامبر هنگامی که ما آن را انجام دهید ؟ وقتی که ممکن است آن را منتقل می کند؟” بارنز خواسته با این استدلال که این منطقه نیاز به یک مشارکت بالا در انتخابات به یک فرصت در عبور از اندازه گیری. “این فن آوری نیاز واقعا آن را مهم است برای رفتن به ماه نوامبر است.”

رئیس جمهور هیئت مدیره پاتریک Cahalan به توافق رسیدند.

“اگر ما نمی پاس یک پیوند در سال 2020 ما به دنبال در سال 2024 به عنوان ما بهترین شانس را برای تصویب یک” او گفت: اما در آن نقطه از تکنولوژی و تسهیلات نیاز خواهد بود حتی بیشتر قابل توجه است.

“ما به طور جدی باید در نظر انجام این اگر ما در حال رفتن به هر گونه امید وصله امکانات ما نیاز دارد” Cahalan گفت.

اکثریت هیئت مدیره فکر ادراک از مدارس دولتی منتقل شده بود به طول شیوع کروناویروس و پدر و مادر را بهتر درک کنند که چرا مدارس باید بیشتر بودجه به خصوص در اطراف تکنولوژی پس از پدر و مادر مجبور به انجام بهترین خود را برداشت از معلمان با دانش آموزان homeschooled.

کلید فروش این پیوند مقامات استدلال بود به قاب آن را به عنوان یک فناوری شماره اول و تسهیلات موضوع دوم.

“مردم ممکن است دوباره نگاهی به آنچه در آموزش و پرورش می شود” عضو هیئت مدیره لری تورس گفت. “و اگر ما می تواند ارائه با کیفیت هیبرید مدل … ما می تواند به جای کسی و ما نیاز به ایجاد یک زیرساخت است که می تواند به ما اجازه می دهد تا آن را به ثمر آورد.”

او نام این منطقه را “رویایی استدلال” در اطراف که مایل به ساخت مناسب و امکانات آموزشی.

“اما اگر ما منجر شود با یک تکنولوژی آموزشی جزء” تورس گفت: “این می تواند واقعا هیجان انگیز استدلال را به این.”

منطقه در حال حاضر دارای یکی از طولانی مدت ساخت و ساز باند در حال حاضر در $350 میلیون اندازه گیری TT باند تصویب و در سال 2008 که مالیات دهندگان خواهد پرداخت تا 2037.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de