پاسادنا متحد متعهد به بهبود سیاه, دانشجو, نتایج

در آستانه Juneteenth تعطیلات بزرگداشت پایان برده داری در ایالات متحده پاسادنا متحد هیئت مدیره مدرسه متعهد به بهبود سیاه دانشجويان نتایج آموزشی.

با وضوح نوشته شده توسط هیئت مدیره تنها سیاه, عضو, Michelle بیلی و پشتیبانی توسط سرپرست منطقه برایان مک دونالد یکی از دو مرد سیاه و سفید در این منطقه اجرایی تیم رهبری منطقه به رسمیت شناخته شده برخی از خود نقایص در اطراف نژاد در کلاس درس و وعده بهبود.

در حالی که کمی بیش از یک-در-10 پاسادنا یکپارچه دانش آموزان را “همچنان به طور نامتناسبی در مقایسه با نسبت جمعیتی در رشته ای خاص و آموزش و پرورش اقدامات و underpresented پیشرفته قرار دادن افتخارات و با استعداد و با استعداد برنامه نویسی” بیلی گفت: خواندن از آن به اتفاق آرا تصویب قطعنامه.

“اگر چه دانش آموزان سیاه پوست را به همان عقل و بالقوه به عنوان غیر-دانش آموزان سیاه پوست در PUSD آنها هنوز تجربه منفی ترین نتایج هر گروه از دانش آموزان متعدد در عملکرد مبتنی بر اقدامات” آن را می گوید.

شما می توانید جزئیات را با وضوح کامل در اینجا.

عضو هیئت مدیره کیمبرلی Kenne یک زن سفید, اشاره, دانش آموزان سیاه پوست به حالت تعلیق در دو نرخ در مقایسه با این منطقه به طور متوسط به نمایندگی از افزایش اندکی از پنج سال پیش, او گفت:.

آینده به حساب بسیاری از موسسات روبرو هستند در سراسر کشور هیئت مدیره به اتفاق آرا توافق کردند: آن زمان برای یک تغییر است.

“ما در یک نقطه عطف در کشور ما تا آنجا که واقعا پرداختن به این بسیار دردناک و آزار دهنده موضوع تعصب نژادی و تبعیض” مک دونالد گفت: ضمن تشکر از بیلی برای کار بر روی قطعنامه.

“این واقعا یک سند قوی است که ارائه راهنمایی به ما به عنوان کارکنان همانطور که ما حرکت رو به جلو در ساخت مطمئن شوید که ما یک نظام است که رفتار همه دانش آموزان در یک صورت عادلانه اما به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار دانش آموزانی که صدمه شده اند توسط برخی از بی عدالتی در جامعه ما,” او گفت:.

دقیقا چگونه این منطقه انجام خواهد شد این, اما, باقی مانده است دیده می شود.

رئیس جمهور هیئت مدیره پاتریک Cahalan یک مرد سفید پوست گفت: “بیانیه در حمایت از گام اول است. واقعی تغییر سیاست ها برای حمایت از دانش آموزان چیزی است که ما باید انجام دهیم و ما نیاز به مطمئن شوید که آن را به جلو آورده و بسته بندی و گذشت در راه است که باعث می شود آن همه روشن است.”

مک دونالد نیست که فوری پاسخ مشخص این سند به عنوان “aspirational.”

سرپرست نامیده می شود برای تمام منطقه کارکنان نشستن و تأمل در تجارب خود را در حالی که همچنین با در نظر گرفتن دندانه های شانه را از طریق این منطقه داده های مربوط به مسابقه و نتایج آموزشی. او می خواست به صحبت با دانش آموزان و والدین بیش از حد پس از آن او می خواهم شروع به طراحی یک طرح جامع.

آن چیزی است که اعضای هیئت مدیره لارنس تورس و الیزابت Pomeroy هر دو سفید به طور کامل پشتیبانی می کند.

این “ارزش مکالمات” تورس گفت. “قدرتمند مکالمات. و آن را توانمند سازی دانش آموزان ما برای تبدیل شدن به این نوع از شهروندان و رهبران ما می خواهیم به تولید است.”

با Cahalan را پیشنهاد مک دونالد وعده داده شده به جلو را به نوعی از یک طرح جامع قبل از شروع سال تحصیلی.

پاسادنا متحد طولانی و پیچیده سابقه با روابط نژادی در مدارس. این یکی از اولین شروع busing زمانی که دانش آموزان مدارس سراسر کشور دستور داده شد به desegregated دهه پیش.

حتی پس از, منتقدان می گویند که این عمل در نهایت منجر به سفید پرواز به این شهر مدارس خصوصی و در نتیجه به طور موثر تفکیک سیستم مدرسه که در آن بسیاری از کسانی که باقی مانده بودند در مدارس دولتی دانش آموزان از رنگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de