پاسادنا می بیند حداقل مرگبار coronavirus هفته در بیش از یک ماه

پاسادنا مقامات بهداشتی گزارش جدید کروناویروس مربوط به مرگ و میر در جمعه, مه 15, مارک های شهر حداقل مرگبار هفته پس از آن گزارش دو COVID-19 مرگ و میر در اوایل ماه آوریل.

این هفته بین پنج شنبه, آوریل 9 و یکشنبه, مارس 15 پاسادنا از دست داده و تنها چهار نفر به این ویروس است که جان 69 ساکنان پس از وقوع مارس آغاز شد.

دو هفته پیش پاسادنا به حال خود مرگبارترین هفته هنوز وقتی آن را دیدم 23 coronavirus مربوط به مرگ و میر بین آوریل 25 آوریل 1.

هفته گذشته ممکن است بین 2 و 8 مه شهر دیدم 13 مرگ و میر.

تنها هفته با مرگ و میر کمتر از این هفته رخ داده است در اوایل ماه آوریل هنگامی که دو مورد اول مرگ و میر گزارش شده — تنها مرگ است که در هفته.

وقتی از او پرسیدند پاسادنا بالا, مقامات بهداشت دکتر یانگ-یانگ Goh گفت:آن را “نه یک روند اما ما در حال رفتن در جهت مثبت است.”

هنوز حتی به عنوان شهر گمشده کمتر ساکنان به این ویروس در این هفته هنوز گزارش موارد بیشتر از همیشه قبل از به عنوان هشت تازگی تایید بيماران اضافه شده به این شهرستان را شمارش از 670 موارد پس از وقوع مارس آغاز شد.

این هفته 139 تازگی تایید موارد گزارش شده توسط بهداشت شهرستان مقامات بالا بردن بالا علامت آب مجموعه در هفته گذشته با 120 موارد یا یکی قبل از آن با 112 موارد است. هفت روز مورد فقره افزایش یافته است هر هفته صرفه جویی برای یکی از شیوع آغاز شد اما این نیست تعجب به Goh.

“ما انتظار داریم برای دیدن برجستگی در موارد حالی که از آنجا که ما در حال کار با تسهیلات مراقبت دراز مدت برای انجام تست از تمام ساکنان و کارکنان,” او نوشت: در یک ایمیل به این گروه خبری.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

“گسترده تست مهم است برای انجام به دلیل ما نمی توانیم توصیه امکانات در چگونه برای جلوگیری از بیماری انتقال مگر اینکه ما می دانیم که COVID-19” او گفت:. “ما به طور فزاینده ای قادر به انجام این کار به دلیل تست در دسترس در حال افزایش است اما هنوز هم یک چالش است.”

فقط پنج شنبه به تنهایی 55 مورد جدید گزارش شده — ترین شهر دیده می شود در یک روز — و اکثریت قریب به اتفاق شد در ارتباط با تسهیلات مراقبت دراز مدت مانند خانه های سالمندان و یا امکانات زندگی کمک.

از هشت مورد گزارش جمعه سه نفر در ارتباط با مراقبت از سالمند امکانات در حالی که مقامات در حال بررسی این که آیا اضافی دو نیز مرتبط, یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها را نشان می دهد.

خبر می آید به عنوان پاسادنا نقل مکان کرد و برای نرم کردن چند تا از آن coronavirus مربوط به محدودیت و اجازه تمام مغازه های خرده فروشی به محدود reopenings در حالی که بازدید کنندگان یک بار دیگر استقبال در رز باول تفریحی حلقه و شهرستان دیگر فعالیت های.

در ضمن در لس آنجلس در روز جمعه یک مقام بهداشتی هشدار داد که این شهرستان می تواند به زودی ببینید coronavirus شروع به گسترش به سرعت بیشتر به عنوان محدودیت رها شد در سراسر منطقه و مردم شروع به حرکت آزادانه تر.

“بیشتر مردم در حال رفتن به خارج از خانه های خود و در حال حاضر که ما در مراحل اولیه از ما بازیابی سفر و این به معنی این امکان وجود دارد که عفونت گسترش می تواند با سرعت بیشتری گفت: شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر, توصیف شهرستان محتاط گام به “فاز 2” از آن پنج مرحله پاندمی مدیریت استراتژی.

در آغاز شیوع فرر گفت: هر فرد آلوده در ادامه به آلوده یکی دیگر از سه نفر است. از آن زمان به بعد این نرخ کاهش یافته است به یک فرد آلوده به ازای هر فرد آلوده.

“من بپرسید شما را به ادامه به تمرین فیزیکی, فاصله, پوشیدن پارچه پوشش صورت زمانی که شما در اطراف افراد دیگر به دلیل این اقدامات کار می کنند. این است که راه خود را از نگه داشتن مردم امن” او گفت:.

او گزارش داد 962 موارد جدید آوردن مجموع مثبت COVID-19 موارد به 36,259. شهرستان تلفات صعود به 1,755.

این را شامل نمی شود پاسادنا آخرین آمار و ارقام به عنوان شهرستان به طور معمول نشدم یک روز پشت شهرستان خود گزارش.

نویسنده کارکنان Ariella Plachta کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>