تا این آخر هفته گذشته همه پاسادنا را coronavirus مرتبط با مرگ و میر همراه بود دراز مدت مراقبت از امکانات مانند خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک.

در حال حاضر این شهرستان دارای خود را از دست داده و دو COVID-19 بيمار که نه کارمند و نه ساکنان از امکانات دولتی در دوشنبه 27 آوریل ،

پنج ساکنان درگذشت بین شنبه و دوشنبه و سه بودند که در ارتباط با تسهیلات مراقبت دراز مدت و دو که بودند — در آوردن شهر مرگ و میر به 34.

از مرحوم, 19 نفر مرد و 15 زن بودند با توجه به شهر داده است. تمام شد بین سنین 49 و 98 با شرایط بهداشتی اساسی.

علاوه بر این بیش از آخر هفته 63 بیشتر پاسادنا ساکنان تایید شد به آلوده شده اند coronavirus. این بزرگترین آخر هفته مورد پرش پاسادنا دیده است تا کنون به عنوان شهر اغلب گزارش های شنبه, یکشنبه و دوشنبه به موارد پس از تعطیلات آخر هفته.

رکورد قبلی است که از مارس 13 وقتی این شهرستان گزارش 47 مورد جدید.

در ضمن لوس آنجلس در گذشت گریم نقطه عطف 20,000 coronavirus موارد در روز دوشنبه هنگامی که مقامات نشان داد که نزدیک به 2000 نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی countywide باید آزمایش مثبت — 26 درصد افزایش از هفته گذشته و 11 فوت کرده اند.

جای تعجب نیست که پرستاران تشکیل شده اکثر کسانی که در خط مقدم کارگران که قربانی COVID-19, کارفرمایان خود را به طور مساوی تقسیم بین خانه های پرستاری و بیمارستان ها.

“به خانواده ما بسیار سوگواری با شما” شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر گفت. “شما عزیزان اختصاص داده شده خود را به کمک به دیگران و در انجام آنها نجات بسیاری از زندگی. به تمام کسانی که در خط مقدم ما مدیون شما هستند ما عمیق ترین قدردانی است.”

ارقام وارد شده به این شهرستان اعلام کرد 26 اضافی مرگ و میر در دوشنبه آوردن آن مرگ و میر به 942 نفر است. هر دو پاسادنا و ساحل طولانی کار خود را در بهداشت عمومی ادارات.

نویسنده کارکنان دیوید روزنفلد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو