پاسادنا می بیند 4-بعد از اجرا از صفر coronavirus-مرگ و میر ناشی از

پاسادنا در حال حاضر رفته چهار روز بدون coronavirus مرگ مربوط به چهار شنبه, مارس 11 مارک شهرستان را طولانی ترین خط بدون مرگ از اولین گزارش شد در اوایل ماه آوریل.

این شهر شاهد مرگ و میر کمتر در هفته گذشته از آن در چهار هفته گذشته — نه تنها در مقایسه با ده ها و یا حتی ده ها دیده می شود هر هفته از آوریل 13.

هنوز این خبر می آید که شهر را دیدم کمی بیشتر coronavirus موارد تایید شده در هفته گذشته بیش از هر هفته قبل از آن — در مجموع 112 موارد است. اکثریت قریب به اتفاق آنها در دراز مدت مراقبت از امکانات مانند خانه های سالمندان و یا امکانات زندگی کمک.

بیش از چهار هفته گذشته این شهر را تایید کرده است حدود 100 یا بیشتر موارد هر هفت روز.

روز دوشنبه مقامات گزارش شش تازگی تایید coronavirus موارد است. که در کنار 11 مورد گزارش شده در روز شنبه و دیگر نه شمارش در روز یکشنبه. حداقل 21 از 36 به تازگی تایید موارد درگیر مراقبت دراز مدت تسهیلات. در ضمن همه اما 10 از موارد این بیماران مسن تر از 65 سال.

در سراسر این شهر خانه های سالمندان بین شنبه و دوشنبه, موارد رشد کمی. بزرگترین جهش درگیر صلیب طلایی مراقبت های بهداشتی; تسهیلات شمارش شش مورد جدید در میان ساکنان. در مجموع 30 در حال حاضر قرارداد این بیماری در کنار تعداد نامعلومی از کارکنان — حداقل یک اما کمتر از 11 — در حالی که یک فرد مرتبط با تسهیلات دهکدهای از دست داد زندگی خود به این ویروس.

چهار کارکنان در نزدیکی برایتون مرکز مراقبت نیز تایید می شود COVID-19 مثبت; مجموع 29 کارکنان و 77 ساکنان آلوده شده اند در مرکز هر چند بسیاری از آنها پس از بهبود. شانزده نفر مربوط به تسهیلات باید شکست به این بیماری از شیوع آغاز شد.

خبر می آید و در همان روز که پاسادنا مقامات از نقل مکان به بازگشایی رز کاسه حلقه برای استفاده های تفریحی و پس از اولین آخر هفته از شهر و شهرستان را نرم و خرده فروشی بازگشایی.

شهرستان مدیر استیو Mermell گفت: شورای جمعه که کارکنان تعیین 351 کسب و کار شده اند واجد شرایط برای بازگشایی, برای منظقه وانت و تحویل; اما 50 تصمیم به ماندن بسته شده است.

از 50 که آیا باز Mermell گفت: 40 عمل منظقه وانت با مسائل. یکی دیگر از هفت فروشگاه ها noncompliant اما آنها تغییر لحن خود را پس از شهرستان کارکنان توضیح داد که قوانین به آنها.

Mermell گفت: این شهرستان با استفاده از 52 از کارکنان خود را به درایو در اطراف شهر تمام آخر هفته چک کردن برای دیدن اگر کسب و کار شد و مطابق با این شهر مقررات برای بازگشایی.

در لس آنجلس در روز دوشنبه مقامات بهداشت عمومی گزارش 39 اضافی مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus و نزدیک به 600 مورد جدید.

مانند شهرستان همه آمار و ارقام این را شامل نمی شود بعد اطلاعات از پاسادنا; شهرستان تمایل به تاخیر در یک روز پشت شهرستان خود گزارش.

روز دوشنبه شهرستان آمار شامل لکه های روشن در تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در حال حاضر در 1,690 نفر به نمایندگی اندکی کاهش بیش از گذشته 1 1/2 هفته. درصد از افرادی که نیاز به بستری در برخی از نقطه در طول بیماری خود را نیز کاهش یافته و در روزهای اخیر در حال حاضر 17 درصد از تمام موارد مثبت و یا 5,427 مردم است.

متاسفانه این شهرستان از مرگ و میر با این وجود همچنان ادامه داشت. به طور کلی 1,569 های مردمی در L. A. شهرستان از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس از شیوع آغاز شد. تقریبا 92 درصد شرایط بهداشتی اساسی و نزدیک به نیم اقامت در خانه های سالمندان.

در میان کسانی که مرگ گزارش شد دوشنبه یک فرد بین 18 تا 40 سال بدون هر گونه مشکلات با توجه به شهرستان بهداشت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر.

به عنوان شهرستان آرام قوانین در اطراف خرده فروشی و برخی از فعالیت های تفریحی, او گفت: مقامات جامد با تجربه و با رعایت این قوانین به عنوان محدود کردن خدمات ماسک صورت برای کارکنان و مشتریان به طور یکسان و اجتماعی فاصله برای همه — با مقامات مجبور به بستن تنها “چند مکان.”

نویسنده کارکنان دیوید روزنفلد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>