پاسادنا گزارش دو coronavirus کشته و هشت مورد جدید در روز دوشنبه

پاسادنا دیدم دوم آن چهار روز streak با گزارش مرگ و میر بیش از آخر هفته به پایان رسید که در روز شنبه, مارس 18 شهرستان از مقامات بهداشت شمارش دو به تازگی گزارش coronavirus مربوط به مرگ و میر.

پاسادنا کل در حال حاضر در 71 موارد منجر به مرگ پس از وقوع آغاز شد.

هر دو از روز دوشنبه کشنده موارد مرتبط با مراقبت دراز مدت امکانات مانند خانه های سالمندان و یا به کمک امکانات زندگی و هر دو ساکنان مسن تر از 65. اما هفت شهر مرگ و میر مرتبط شده اند به این امکانات.

مقامات همچنین گزارش هشت تازگی تایید COVID-19 مورد در روز دوشنبه. در مجموع 702 ساکنان قرارداد این ویروس در پاسادنا پس از وقوع آغاز شد هر چند اکثریت باید پس از بهبود.

از آن 463 شده اند در ارتباط با مراقبت از سالمند کسب و کار; مقامات هنوز در حال تلاش برای تعیین اگر 67 نفر دیگر نیز مربوط به امکانات شهرستان داده ها را نشان می دهد.

بیش از آخر هفته پاسادنا مقامات بهداشتی گزارش شده 24 مورد جدید تقسیم بین شنبه و یکشنبه. یک جزئی زیر سن 18 شمارش شد در میان موارد جدید; در مجموع نه نفر آلوده شده اند در پاسادنا.

بقیه موارد جدید تقسیم شدند در میان گروه های سنی مختلف: 18 مورد تقسیم به طور مساوی در میان ساکنان بین سنین 18 و 40 و کسانی که بین 41 تا 64 سال است.

اضافی پنج مورد شمارش شدند در میان سالمندان 65 ساله و مسن تر. این گروه سنی دیده می شود اکثریت قریب به اتفاق این شهر موارد و یا در حدود 400 از 702.

موارد همچنان به خزش به آرامی در پاسادنا خانه های سالمندان و امکانات زندگی کمک بیش از آخر هفته اما فاقد جهش قابل توجه که قبلا دیده می شود که تعداد زیادی از تست دوباره در یک بار به عنوان اتفاق افتاده است به طور منظم در هفته های اخیر به عنوان مقامات سیستماتیک تست این مراقبت از سالمند کسب و کار.

در عوض بین شنبه و دوشنبه, موارد, تنها رشد کمی.

صلیب طلایی مراقبت های بهداشتی گزارش دو مورد جدید در میان ساکنان و یک مورد جدید در میان کارکنان آن بین پنج شنبه و جمعه یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها را نشان می دهد. همچنین گزارش شده یکی از روز دوشنبه دو و میر گزارش شده هر چند که مشخص نیست که تسهیلات مرگ دوم در ارتباط بود.

در کل صلیب طلایی دیده می شود 60 نفر در میان ساکنان آن 14 در میان کارکنان آن است و تا به حال چهار مرگ و میر مرتبط با آن پس از وقوع آغاز شد.

علاوه بر این در میراث مرکز مراقبت که در گزارش اول خود را نامعلومی تعداد موارد در آغاز ممکن است. وضعیت خود را تا به حال تغییر نکرده و تا روز دوشنبه هنگامی که شهر داده ها نشان داد تسهیلات بیش از حد بود به گزارش آستانه برای ساکنان است و در حال حاضر شمارش 11 نفر در میان ساکنان آن در کل.

آن است که هنوز گزارش تعداد نامعلومی از کارکنان موارد و صفر و میر ناشی از شیوع آغاز شد.

سه دیگر امکانات — دامنه ارتفاعات مرکز مراقبت از جاسمین تراس و پاسادنا گرو مرکز بهداشت — هر گزارش یک مورد جدید در میان ساکنان بین شنبه و دوشنبه.

در ضمن در لس آنجلس روز دوشنبه مقامات بهداشت تایید مرگ و میر اضافی 18 ساکنان که تست مثبت برای COVID-19 به عنوان تعدادی از موارد countywide صعود گذشته 38,000.

تعداد افرادی که کشته شده اند و پیمانکاری رمان coronavirus در حال حاضر افزایش یافته است به 1,839, مردم, شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت: در جلسه توجیهی روزانه در آخرین countywide مورد اعداد.

پاسادنا آخرین آمار و ارقام نمی شد اندکی به این مجموع; شهرستان تمایل به تاخیر در یک روز پشت شهرستان خود گزارش.

طبق معمول دوشنبه ارقام برای تایید موارد پایین تر از آنها هستند در طول هفته به دلیل کمتر labs در حال باز کردن در تعطیلات آخر هفته.

نویسنده کارکنان الیزابت چو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de