پاسادنا گزارش جدید 15 coronavirus موارد 2 و میر در روز پنج شنبه

پاسادنا مقامات بهداشتی گزارش جدید 15 coronavirus موارد در میان پاسادنا ساکنان و بیشتر از مرگ و میر در چهار شنبه, مه 7.

در مجموع 516 ساکنان آلوده شده اند با کروناویروس پس از وقوع آغاز شد و 65 ساکنان تسلیم به بیماری تنفسی است.

هر دو از مرگ و میر گزارش روز پنج شنبه در ارتباط بودند برای دراز مدت مراقبت از امکانات مانند خانه های سالمندان و زندگی کمک امکانات شهرستان سخنگوی لیزا Derderian گفت: در یک ایمیل به این گروه خبری.

یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها نشان می دهد یک مورد مرگ در ارتباط بود به پاسادنا گرو سلامت مرکز خانه سالمندان, در حالی که دیگر در ارتباط بود به ویلا و باغ و تسهیلات زندگی کمک.

هر دو امکانات و میر گزارش شده در جمعه شهرستان داده ها را نشان می دهد. یک مرگ درگیر یک مرد دیگر ، هر دو مسن تر از 65.

از 516 موارد تایید شده در پنجشنبه 342 شده بود مربوط به مراقبت طولانی مدت, امکانات, اما مقامات بهداشت عمومی هنوز تعیین اگر 46 موارد اضافی — در حال حاضر شمارش در این شهر به طور کلی شمارش نیز ممکن است مربوط به امکانات.

همچنین جدید در روز پنج شنبه آمار منتشر شده توسط شهر مقامات بهداشت نشان می دهد که امکانات را دیده اند مورد اخیر را افزایش می دهد.

دامنه ارتفاعات مرکز مراقبت از خانه سالمندان گزارش شده حداقل پنج مورد جدید در میان ساکنان آن است. قبلا از این مرکز گزارش شده بود برخی از موارد در میان ساکنان — حداقل یک اما نه بیشتر از 10 — اما روز شنبه این مرکز منتقل شده بود این گزارش در آستانه و در حال حاضر به افشای خاص مورد شمارش در میان ساکنان.

آن دیده می شود 15 مورد از COVID-19 شیوع آغاز شد تعداد نامعلومی از کارکنان موارد و مرگ است.

گوهر انتقالی مرکز مراقبت نیز تصویب گزارش آستانه و در حال حاضر تعداد 15 مورد در میان کارکنان آن. آن را گزارش هر گونه افزایش در رزیدنت موارد که ماند پایدار در 41 پس از وقوع شروع و یا آن مرگ و میر که برگزار شد در هفت بعد از دیدن چهار مرگ و میر در این هفته به تنهایی.

مورد شمارش در میان کارکنان در باغ گل رز مرکز بهداشت و درمان افزایش یافته سه روز پنج شنبه به این مرکز گزارش شده و در مجموع 26 نفر در میان کارکنان 30 مورد در میان ساکنان و هفت مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد.

هانتینگتون پست حاد نیز شناخته شده به عنوان پاسادنا مراتع نیز گزارش داد یک اضافی مورد در میان ساکنان آن — در مجموع 55 آلوده شده اند در حال حاضر پس از یک مشکل هفته برای تسهیلات که شامل چهار کشته و 12 مورد جدید از دوشنبه.

خبر می آید به عنوان پاسادنا وزن سفارشات جدید از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و انتظار می رود منظور از لس آنجلس مقامات بهداشتی برای شروع تدریجی منطقه ای بازگشایی روند.

در عین حال حتی به عنوان مقامات وزن reopenings لس آنجلس را به روز رسانی روزانه ارائه استارک یادآور چرا سفارشات بودند با عجله به محل مارس — 51 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر گزارش شده در پنجشنبه فشار این شهرستان را در مجموع به 1,418 این مرگبارترین چنین شمارش در کالیفرنیا است.

مقامات گزارش 815 موارد جدید پنج شنبه, آوردن تایید و در مجموع کسانی که آلوده به 29,427.

هیچ یک از شهرستان را ارقام شامل پاسادنا آخرین شمارش. این شهرستان به طور معمول نشدم یک روز در پشت شهر است.

نویسنده کارکنان تایلر شان Evains کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>