پاسادنا سوابق دیگر بهترین-همیشه هفته برای coronavirus بازیابی

برای سومین هفته متوالی در پاسادنا دیده است و بهترین آن روز تا کنون برای جدید کروناویروس مورد مرگ و شمارش به عنوان هر دو در ادامه به کاهش است.

بین شنبه, ژوئن 6 و جمعه, ژوئن 12, محلی, مقامات بهداشتی گزارش شده تنها 54 مورد جدید و یک مرگ. که بهبود اندکی بیش از هفته گذشته هنگامی که مقامات اشاره 56 مورد و یک مورد مرگ اما این یک بهبود بزرگ بیش از هفته قبل که در این شهرستان ثبت شده 113 موارد جدید و سه مرگ و میر.

فقط یک ماه پیش این شهر بود گزارش هفته متوالی از سه رقمی مورد شمارش و دو رقمی مرگ و میر.

محلی مقامات بهداشتی گزارش تنها پنج مورد جدید در روز جمعه, ژوئن 12 و هشت مورد جدید در روز پنج شنبه ژوئن 11.

تنها مرگ این هفته رخ داده است در روز شنبه, ژوئن 7 و ارتباط بود به صلیب طلایی مراقبت های بهداشتی یک پاسادنا خانه سالمندان که محروم شد از آن مجوز بود و در آن بیماران تخلیه اواخر پنج شنبه شب پس از اتهام عدم ارائه حتی ابتدایی ترین استانداردهای مراقبت از مشتریان خود شهرستان خبر داد.

از 13 مورد جدید گزارش شده پس از چهار شنبه, ژوئن 10 — آخرین باری که این گروه خبری گزارش دادند در پاسادنا را coronavirus وضعیت — تنها چهار نفر در ارتباط بودند به این شهر مراقبت از سالمند امکانات.

سه نفر از این شهر امکانات گزارش موارد جدید در آن دوره است.

تعداد نامعلومی از موارد گزارش شده در سنت وینسنت, بهداشت و درمان, پرستاری در خانه که تا به حال گزارش شده بیش از 10 نفر از شیوع آغاز شد. که از جمله آن کاهش یافت و به زیر آستانه که در آن مقامات را فاش دقیق تعداد موارد آن است.

سنت وینسنت مطرح آستانه روز پنج شنبه و جمعه آن را گزارش 12 مورد در میان ساکنان آن و 11 نفر در میان کارکنان. آن شده است مربوط به یکی از coronavirus-ارتباط مرگ بود که گزارش ماه پیش.

دو دیگر امکانات نیز ارسال شده اندکی افزایش در مورد خود می شمارد.

دو بیشتر کارکنان آزمایش مثبت برای این ویروس در هانتینگتون پست حاد نیز شناخته شده به عنوان پاسادنا مراتع پرستاری مرکز. در مجموع از 18 قرارداد این ویروس در حالی که 60 ساکنان را نیز آلوده شده است هر چند اکثریت قریب به اتفاق این موارد گزارش شده ماه پیش. آن مرتبط شده است به هشت مرگ و میر بیشتر در گزارش آوریل و اوایل ماه مه.

تسهیلات زندگی کمک ویلا باغ همچنین گزارش یک مورد جدید در میان کارکنان خود در روز پنج شنبه; تعداد 28 آلوده شده اند در کنار 19 ساکنان. تسهیلات داده شده است به پنج مرگ و میر هر چند بیشتر گزارش شده در آوریل و مه.

مانند همه موارد مربوط به کارکنان پرستاری در خانه, اگر کارکنان زندگی نمی کنند در پاسادنا و سپس موارد آنها ممکن است شمارش در میان این شهر به طور کلی تعداد سلامت, مقامات گفت.

حتی پس در اینجا چگونه به 13 نفر گزارش روز پنج شنبه و جمعه تفکیک جمعیتی:

  • نه موارد درگیر بیماران بین سنین 18 و 40.
  • سه درگیر بیماران بین 41 – و 64-سال-است.
  • تنها یک درگیر یک فرد 65 ساله یا مسن تر.

هشت نفر از 13 نفر در ارتباط بودند به Latinx بیماران. یکی دیگر از موارد مرتبط با آسیا و یا جزایر اقیانوس آرام بيماران; یک مورد در ارتباط بود به یک بیمار سفید; یک مورد در ارتباط بود به سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی بیمار است. این معلوم نیست که در آن 13 مورد می افتد.

در لس آنجلس در روز جمعه مقامات ثبت 20 مرگ و میر و 1,633 جدید کروناویروس موارد به استثنای پاسادنا آخرین آمار و ارقام به عنوان شهرستان تمایل به تاخیر در یک روز پشت شهرستان خود گزارش.

شماره های جدید می آیند یک روز پس از کانتی گزارش بزرگترین واحد-روز پرش در موارد جدید — 1,857 فتح کند گرفته شد.

بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: روزانه مرگ و میر در حال کاهش است و در بیمارستان شماره پایدار باقی می ماند هر چند مقامات محتاط باقی می ماند به عنوان آنها همچنان به تماشای داده است.

“روزانه به طور متوسط مرگ و میر دیده می شود اندکی اوج در چند هفته گذشته اما مرگ و میر پایین” فرر گفت. “این است که هیچ جا در نزدیکی جایی که ما می خواهم می شود اما ما خوشحال هستیم که خط حداقل در حال حرکت در مسیر درست است.”

تعداد کل مرگ و میر در این شهرستان در حال حاضر ایستاده در 2,832 شهرستان خبر داد.

کل L. A. شهرستان موارد در حال حاضر در حال 70,476. اواسط روز شهرستان گزارش نشده شامل به روز رسانی اعداد برای ساحل طولانی و پاسادنا که عمل خود را سلامت بخش است.

نویسنده کارکنان دانا Littlejohn کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de