پاسادنا به طور نامحدود تعلیق استفاده از کاروتید سبد

در پاسادنا اداره پلیس است که به طور نامحدود به حالت تعلیق استفاده از کاروتید سبد که شامل قرار دادن فشار در دو طرف یک فرد گردن برای محدود کردن جریان خون زیر یک بخشنامه از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

این معلوم نیست چه مدت این تعلیق گذشته — و یا اگر آن را می تواند تبدیل به بیشتر دائمی است.

این حرکت پس از تظاهرات علیه خشونت پلیس باید roiled این Southland برای بیش از یک هفته در حال حاضر پس از ویروسی تصویری مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد, یک افسر پلیس که به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

Newsom و اعضای مجلس قانونگذاری ایالتی را سیاه و لاتین در قفقاز به نام برای یک ایالت بان کی مون در بحث سبد و معرفی قوانین جدید برای انجام این کار.

روز جمعه Newsom کارگردانی کالیفرنیا کمیسیون صلح افسران استانداردها و آموزش به توقف آموزش کاروتید نگه دارید و با توجه به انتشار اخبار از پاسادنا اداره پلیس.

در نور از کسانی که اقدامات اخیر “در پاسادنا اداره پلیس را به حالت تعلیق در استفاده از کاروتید محدودیت کنترل نگه دارید … تا اطلاع ثانوی” یکشنبه با انتشار اخبار گفت.

در حالی که مقامات منتظر لایحه و هر گونه راهنمایی بیشتر از دولت آزادی می گوید آنها “انتظار برای دریافت بیشتر روشن در مورد این موضوع در چند هفته آینده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de