پاسادنا شناسایی حداقل 5 coronavirus موارد از تک جشن تولد

در پاسادنا بهداشت عمومی بخش ترسیم یک خوشه از COVID-19 موارد به یک جشن تولد, مقامات اعلام کرد روز شنبه, مارس 9.

پاسادنا بیماری بررسی تیم کشف “بیش از پنج آزمایشگاه تایید COVID-19 موارد و بسیاری از افراد بیمار” در میان کسانی که در این حزب حضور داشتند با توجه به یک شهر بیانیه.

اولین فرد از این حزب با شناسایی این بیماری است که ناشی از coronavirus سرفه و پوشیدن صورت پوشش در این مراسم با توجه به این بیانیه. پاسادنا گفته مقامات دیگر مهمانان نیز نمی پوشند پوشش صورت یا عمل اجتماعی فاصله.

جزئیات بیشتر در این موارد و این رویداد بودند بلافاصله در دسترس است.

“پاسادنا ساکنان که ماندن در خانه خود را نگه دارید و عزیزان خود را محافظت از COVID-19” دکتر گفت: Ying-یانگ Goh این پاسادنا عمومی وزارت بهداشت مدیر و افسر بهداشت. “اگر چه ما در حال حرکت رو به جلو با تغییرات به امن تر در خانه سفارش تجمعات از مردم که زندگی نمی کنند در همان خانگی هنوز ممنوع است. ویروس باقی می ماند بسیار مسری است. اجتماعی فاصله مکرر دست شستن و پوشیدن پوشش صورت باقی می ماند ما بهترین دفاع در برابر گسترش بیشتر COVID-19 در جامعه ما است.”

این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>