پاسادنا است قبل از, اعتراض, به آن اعتراض جورج فلوید مرگ

ساعت قبل از 7 بعد از ظهر برنامه ریزی شده “شمع اعتراض” می تواند شروع به یاد جورج فلوید و بسیاری دیگر کشته شده توسط پلیس در Pasadena City Hall در يكشنبه چند صد نفر از معترضان در راهپیمایی جنوبی در نمایشگاه اوکس خیابان.

در حدود 4:30 بعد از ظهر تظاهرکنندگان شعار می دادند “این چیزی است که دموکراسی به نظر می رسد مانند” و انجام نشانه هایی است که گفت: “توقف کشتار مردم سیاه و سفید” و “نمی توانم نفس بکشم.”

معلوم بود که آیا این تظاهرکنندگان متصل به 7 p. m. رویداد که با حمایت 22 کلیساها و ایمان و گروه ها و سازمان های اجتماعی از سراسر پاسادنا.

فلوید, 46, بود گزارشی مردی که در بازداشت پلیس پس از یک مینیاپولیس افسر زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در روز شنبه, مارس 25. در به طور گسترده ای گسترش تلفن همراه فیلم فلوید گفت: افسران “من نمی توانم نفس بکشم” را چندین بار قبل از او بی توجه و درگذشت.

چهار مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر در این حادثه از کار اخراج شدند در مدت کوتاهی پس از. چوین Twas بازداشت و به اتهام به قتل در روز جمعه.

فلوید مرگ موجب اعتراض و شورش در سراسر کشور از جمله در لس آنجلس که در آن تظاهرات خشونت تبدیل شد و مقامات شهرستان را اعمال مقررات منع رفت و آمد.

تظاهرکنندگان در قبل از اعتراض اعتراض پر اوکس نمایشگاه و دریافت honks پشتیبانی از نزدیکی رانندگان.

یک راننده که در تلاش برای برش از طریق جمعیت, اما, نبود, گرمی دریافت کرده است. تظاهرکنندگان مسدود شده و مسیر آن و راننده به دقت از دست رفته آنها.

در اخبار مربوط به شهر اعلام کرد دومین روز از حکومت شروع در 8 p. m. روز شنبه و به مدت تا 5:30 صبح جمعه “با توجه به ادامه حوادث در سراسر لس آنجلس همراه با نگرانی است که غیر پاسادنا ساکنان ممکن است تلاش برای اخلال در جامعه ما” انتشار اخبار گفت.

“دلخراش است که مسالمت آمیز اعتراض شده است کاهش های غیر قانونی رفتار” شهردار تری Tornek در بیانیه ای گفت. “ما باید اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از ساکنان و کسب و کار به طوری که ما اولین پاسخ دهندگان می تواند تمرکز بر انجام شغل خود را به طور فعال به گشت زنی و نظارت بر سراسر شهر بود فعالیت است.

“ما قدردانی از همه ما ساکنان ماندن در خانه است.”

این داستان در حال توسعه است. بررسی بازگشت اغلب برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de