پاسادنا بیشتر شل کسب و کار coronavirus محدودیت

با یک به روز رسانی بهداشتی سفارش امضا شنبه پاسادنا مقامات بهداشتی را بیشتر شل coronavirus محدودیت اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر به کار در یک ظرفیت محدود از جمله سگ groomers کارواش و تمام مغازه های خرده فروشی.

آغاز پنج شنبه سگ groomers و خانه های شبانه روزی می تواند بازگشایی برای کسب و کار مانند دیگر نرم reopenings مشتریان نمی تواند به واقعی امکانات; همه چیز باید انجام شود منظقه با توجه به شهرستان سخنگوی لیزا Derderian.

علاوه بر این همه خدمات تنها با وقت قبلی و سگ واکر توصیه به محدود کردن فرد در ارتباط با صاحبان حیوان خانگی.

علاوه بر این کارکنان در نظافت و امکانات مورد نیاز برای اغلب ضد عفونی کردن ابزار نظافت شبانه روزی تجهیزات و معمولا لمس سطوح.

صحبت از نظافت اگر ماشین شما به دنبال کمی گرد و خاکی خرده فروشی کارواش در حال حاضر مجاز به بازگشایی در پاسادنا — دو سرویس کامل و سلف سرویس ،

تعدادی از کارگران که می تواند خلاء و یا جزئیات داخل اتومبیل در یک زمان در حال حاضر محدود و وسایل نقلیه ممکن است بادی قبل از شستشو.

نظم همچنین اجازه می دهد تا برای همه کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی برای منظقه وانت و یا تحویل. قبلی بهداشت منظور صادر شده یک هفته پیش محدود انواع خرده فروشان است که می تواند بازگشایی شده است.

در طول روز دوشنبه شورای شهر, جلسه, شهرستان, مدیر, Steve Mermell گفت: این شهرستان تا به حال کپی یک لیست ارائه شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که مشخص فروشندگان خاص است که می تواند بازگشایی شده است.

مسئولان شهرستان و بعدا فهمیدم که Newsom لیست شد به سادگی نمونه و نه به معنای فراگیر حسابداری از فروشندگان واجد شرایط برای باز Mermell گفت. پس از پاک کردن سردرگمی در این شهر جدید به منظور اجازه می دهد تا تمام خرده فروشان بازگشایی باید آنها را انتخاب کنید.

Mermell گفت: شورای که تنها بخشی از کسب و کار است که اجازه داده شد برای بازگشایی تا به حال در واقع انجام می شود بر اساس نظر سنجی کارکنان شهرستان انجام شده است.

در کنار یکشنبه منظور, شهرستان, مقامات بهداشتی نیز صادر شده هدایت برای همه کسب و کار مجاز به بخشی از بازگشایی اطلاع رسانی صاحبان و کارکنان در مورد مسئولیت های خود را و ارائه بهترین شیوه برای عفونت های مدیریت.

هدایت نیز صادر شده برای رستوران ها که باز باقی می ماند برای وانت یا تحویل تنها پس از شهرستان مقامات دیدم جمعیت خارج از تعدادی از موسسات ناهار خوری در روز مادر. در حالی که همه منتظر بودند وانت سفارشات Derderian گفت: چند شد رعایت فیزیکی فاصله دستورالعمل.

جدید ارشاد صادر پنج شنبه به اطلاع صاحبان رستوران چگونه برای مدیریت پیاده روها و پارکینگ ها و نحوه استفاده از فضاهای عمومی برای ترویج مناسب فیزیکی فاصله.

پاسادنا (ابهامزدایی) را روز شنبه سفارش به پیروی از یک جهت مشابه صادر شده توسط لس آنجلس در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>