پاسادنا councilmen سرکش تقاضا بیشتر شهرستان جلسات

با پاسادنا شهرستان جلسه شورای نصف اغلب در coronavirus عصر — جلسه تنظیم برای جمعه, مارس 27 در حال حاضر لغو شده است — و با تقریبا تمام شهر را به طور منظم جلسات کمیسیون به حالت تعلیق در حال حاضر عضو شورای ویکتور گردو تا به حال به اندازه کافی.

“هنگامی که ما بازگشایی, ما نیاز به آماده می شود” شهرداری امیدوار گفت: در مصاحبه جمعه. “انتظار تا زمانی که ممکن است 4 (برنامه ریزی شده بعدی جلسه شورای) برای شروع برنامه ریزی برای بحث در مورد آینده — شاید بیش از حد دیر است.”

در طول هفته گذشته شورای شهر جلسه گردو تحت فشار قرار دادند برای حفظ این هفته جلسه در دستور کار برنده شدن پشتیبانی از حداقل دو نفر از همکاران خود را اما نه پاسادنا شهردار تری Tornek یا کارکنان شهرستان. هر دو گفت: آن را بیش از حد دشوار است برای برگزاری جلسات منظم در حال حاضر به دلیل آن را بیش از حد وقت و انرژی برای آماده سازی و تسهیل در حال حاضر-دیجیتال جلسات دولت است.

این بود جواب گردو می خواستم بشنوم.

در حال حاضر منطقه 5 عضو شورای رفتن سرکش و به عنوان صندلی از شهرستان توسعه اقتصادی و فناوری کمیسیون او خواستار نشست کمیسیون این هفته در ازای لغو جلسه شورای شهر. او دارای پشتیبانی قوی از معاون شهردار Tyron همپتون و یک اشاره از عضو شورای Andy Wilson, با توجه به مصاحبه با هر دو مردان است.

با هم آنها سه نفر از کمیسیون چهار عضو است. این معلوم نیست که در آن چهارمین عضو شورای استیو مدیسون می ایستد در مورد این مسئله او نیست بازگشت یک درخواست برای نظر هر چند گردو گفت که او مایل به ملاقات.

آیا شهرستان آسانسور آن coronavirus محدودیت در یک ماه و یا سه ماه از هم اکنون گردو گفت: وجود یک کشت از مسائل مقامات باید به آدرس.

در میان مناجات نگرانی از عضو شورای: چگونه بسیاری از بازرسان بهداشت و سلامت را در این شهرستان نیاز به اطمینان حاصل شود رستوران ها می تواند بازگشایی با خیال راحت ؟ ما می توانید شروع به استخدام و آموزش آنها در حال حاضر ؟ باید به پیاده رو تبدیل به رستوران به طوری که آنها بیشتر در فضای اجتماعی فاصله? و آنچه اتفاق می افتد در هانتینگتون بیمارستان پس از فرماندار تا بازگشایی امکانات برای اعمال جراحی الکتیو?

گردو با ارسال یک ایمیل به کارکنان شهرستان آخرین چهار شنبه, آوریل 22, درخواست برای کمیسیون جلسه ای برای برنامه ریزی, اما دستیار شهرستان مدیر نیکلاس رودریگز قرار داده kibosh در آن به سرعت.

“جلسات استفاده می شود نسبتا آسان ماده از باز کردن درب با چند به هیچ تکنولوژی مسائل” رودریگز نوشت. “که مورد تحت دستور دولت و مشخص پروتکل های که در آن جلسات به طور کامل مبتنی بر تکنولوژی.”

حتی پس از میزبانی دو دیجیتال جلسات شورای رودریگز گفت: کارکنان هنوز هم کشتی با تکنولوژی و هر شهرستان جلسات نیاز به به طور قابل توجهی بیشتر کارکنان ورودی و زمان به هماهنگی به خصوص از بخش فن آوری اطلاعات.

“ریسک بالا” رودریگز نوشت. “اگر وجود دارد هر گونه قطعی در این نشست به پایان می رسد و نمی تواند از نظر قانونی ادامه خواهد داد.”

در ایمیل رودریگز رد گردو درخواست برای نشست کمیسیون هر چند او می گویند که کمیسیون برنامه ریزی را ملاقات چهار شنبه, آوریل 29 که در طی آن شهر قصد دارد برای آزمایش فناوری جدید با هدف بهتر تسهیل جلسات از جمله مشارکت عمومی فراتر از انحصاری نظر نوشته شده است.

در این جلسه کمیسیون به رای مجوز برای دو خرده فروشی شاهدانه متقاضیان, پزشکی مردان و Varda, Inc, در میان موضوعات دیگر.

“بنابراین در این فن آوری است که در جای خود به یک (توسعه اقتصادی و فناوری کمیسیون) جلسه این هفته یا بعد” رودریگز نوشت: روز شنبه به امید این تکنولوژی به زودی در محل.

اما حتی پس از آن است که هنوز هم وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد از یک جلسه برای گردو.

“از آنجا که وجود خواهد داشت نه تکنولوژی کافی منابع برای هر دولتی است که بخواهد برای دیدار یا ملاقات باید از آن خواهد شد تا به شورای شهر برای ایجاد اولویت نیست کارکنان” رودریگز به این نتیجه رسیدند در ایمیل خود.

دوباره آن را جواب گردو می خواستم بشنوم. او گفت که او را خشمگین این شهر در حال کار بر روی شاهدانه مجوزها اما نمی توانید منابع به برگزاری جلسه کمیسیون به بحث اقتصاد است.

“در پاسخ به نظر من غیر قابل قبول است,” او گفت:. “آن حول محور تکنولوژی و زمان. ما قطعا باید این تکنولوژی وجود ندارد و مهم تر از زمان در حال حاضر برای ما برای شروع حل مسئله و درک چه چیزی رو به ما.”

او مشتاق حامی در همپتون, که در مصاحبه ای گفت: “من نمی فهمم که چرا آنها (کارکنان) مشغول است. همه چیز را تعطیل کنید.”

او ادامه داد: “در حال حاضر مردم نیاز به بازگشت به کار. و همه ما در حال انجام است کمک به شرکت های بزرگ (با ماندن shutdown). اگر من می تواند چیزی از خارج, آمازون, چرا نمی توانم سفارش چیزی از این کسب و کارهای کوچک و آن را انتخاب کنید. … برخی از کسب و کارهای کوچک در حال رفتن به, و آنها در حال رفتن به آمده است.”

همپتون معتقد است برگزاری یک توسعه اقتصادی و فناوری در جلسه کمیسیون در این هفته می تواند با ارائه یک چارچوب برای بحث در هفته آینده کامل در جلسه شورای.

“کارکنان شهرستان باید در دسترس برای دیدار با منظم ایستاده جلسات که مورد نیاز ما منشور” همپتون گفت. “اگر کارکنان است که مایل به دیدار با, پس از آن من می گویند که نافرمانی.”

وقتی از او پرسیدند Tornek نمی تواند مخالف بیشتر است.

“شما باید برای تغییر رفتار به منعکس کننده بحران ما در” Tornek گفت: در مصاحبه جمعه. “این پیشنهاد که کارکنان است که خود را در آن نمی کند و منعکس کننده این واقعیت است.”

او گفت که هر یک از اعضای شورای اتحاد به صورت جداگانه در تماس منظم با شهرستان مدیر استیو Mermell که Tornek گفت: آغاز کرده بود خیلی زود نسخه از مکالمات گردو این است که تماس داشته باشد.

Mermell کاهش یافته است به نظر این داستان وقتی پرسیده شد که اواخر جمعه.

برای گردو این است که یک بحران حاد اما آهسته در حال حرکت یک در که کارکنان را عدم توانایی به پاسخگویی نیست و کاملا حس را به شورای. Tornek خود را رقیب سیاسی در ماه نوامبر شهرداری انتخابات آن را می بیند متفاوت است.

“پرسنل کلیدی هستند که مشغول این کار را به عنوان آنها خواهد بود با زلزله,” او گفت:. “در برخی از راه های آن را بیشتر خواستار در کارکنان زیرا آنها انجام داده ایم این زلزله دریل. … ما نمی برخورد با چیزی شبیه به این, پس از سال 1918. نتایج کمتر است. اطلاعات کمتر روشن است. هدایت ما در حال گرفتن از سطوح دیگر دولت بیشتر است مبهم و سردرگم است.”

فقط نگه داشتن این شهرستان در حال اجرا Tornek گفت:, گرفته, قابل تنظیم.

“من متاسفم اگر برخی از اعضای شورای احساس وجود دارد تحت–گزارش و گفتگو, اما من فکر نمی کنم که منصفانه نقد,” او گفت: اصرار همکاران خود را برای حمایت از کارکنان شهرستان.

“این بدان معنی نیست که ما نمی توانیم پیشنهاد و یا انتقادی اگر درست اتفاق می افتد نیست اما من فکر می کنم لحن بسیار مهم است” Tornek گفت. “تن در بالا شروع می شود و من در بالا و من در تلاش برای تنظیم خاص تن از رهبری در اینجا.”

وی از همکاران خود را برای حفظ آن تن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو