پاسادنا می بندد شهرستان کمپ پس از دو تست مثبت برای coronavirus

پاسادنا پیروزی, پارک, تابستان اردوگاه بسته است به عنوان بیش از یک دوجین کمپ و یک و نیم دوجین کارکنان خود را در پیدا کردن خود قرنطینه مقامات پس از کشف دو نامربوط coronavirus موارد است.

یکی از موارد درگیر یک camper و از سوی دیگر یک عضو هیات, شهرستان, سخنگوی لیزا Derderian گفت.

در یک بیانیه ارائه شده به رسانه های Derderian گفت: پروتکل های دقیق بودند در محل اردوگاه از جمله درجه حرارت روزانه چک ماسک و شستن دست شش تا هشت بار در روز.

های مختلف گروه از کمپ نگهداری می شدند در مناطق جداگانه و هرگز مخلوط و یا با استفاده از هر یک از تجهیزات مشابه. پدر و مادر اجازه نداشتند در کمپ بودند غربالگری علایم قبل از آنها تا کنون در پارک بیانیه می گوید.

“این بود که یک گروه کوچکتر تنظیم” Derderian نوشت. “این نشان می دهد که آن را تنها طول می کشد یک فرد به گسترش این ویروس به دیگران حتی با دقیق دستورالعمل ها و بدون انحراف انطباق در محل.”

در حال حاضر 15 کودک و شش کارکنان خود در قرنطینه Derderian گفت. آنها بخشی از دو گروه که حضور در اردوگاه در همان روز اما نمی خواهد در غیر این صورت ارتباط برقرار کردن با یکدیگر.

اگر چه دانشمندان معتقدند که این ویروس بسیار مشکل تر است به گسترش در حالی که خارج از منزل, Derderian در مصاحبه ای گفت که اعضای کمپ بازی می کردند و هر دو در داخل و خارج.

“هنگامی که در داخل هر گروه در بخش های مختلف این مرکز تفریح و سرگرمی” Derderian گفت.

عفونت آمده در زمانی که coronvirus موارد خونتان دوباره به خصوص در میان افراد زیر 40.

در پاسادنا به طور خاص زیر 18 گروه سنی دیده می شود یکی از دراماتیک تر افزایش می یابد و در موارد — 35% چشم انداز مثبت در موارد پس از ژوئیه 1, زمانی که 48 مورد شمارش شدند در میان این جمعیت شناختی. امروز 74 کودکان آلوده شده اند با توجه به پاسادنا عمومی وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو