پاسادنا مقامات بهداشت محکم محدودیت های پرستاری ماهر و امکانات زندگی کمک در یکشنبه پس از گزارش هفت کشنده موارد coronavirus بیش از هفت روز هفته گذشته است.

همه decedents بودند یا کارکنان و یا ساکنان در این نوع از امکانات. هفت مرگ و میر به نمایندگی از همه پاسادنا را coronavirus مربوط به مرگ و میر به عنوان جمعه, آوریل 10.

روز یکشنبه که موثر واقع شد که در روز محدودیت های که می تواند در محل و نیاز به دو بار در روز از نشانه های غربالگری برای هر کسی که وارد و یا در حال حاضر در محل.

چند که هنوز هم مجاز — مانند کارمندان یا نادر کمک هزینه از یک بازدید کننده برای یک بیمار در آسایشگاه مراقبت — را تحت درجه حرارت کنترل و علامت نمایش قبل از آنها می توانند وارد این تاسیسات.

آن را نیز تعلیق تمام غذاخوری جمعی و فعالیت های در حالی که محرومیت هر کارمند که آزمایش مثبت برای ویروس — و یا نشان می دهد علائم مربوط به آن — از آمدن به کار تا زمانی که آنها پاک شده است توسط پاسادنا عمومی وزارت بهداشت.

در ضمن امکانات مورد نیاز خواهد بود برای جداسازی کارکنان است که با کروناویروس بیماران محرومیت از کارکنان مشغول به کار در هر بخشی از امکانات. و بدون در نظر گرفتن که جمعیت کارگران خدمت همه شما نیاز به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی در همه زمان ها مانند N95 ماسک و دستکش و روپوش.

“در شرایطی خاص واکسن و یا درمان برای COVID-19 اجتماعی فاصله ضروری است برای جلوگیری از گسترش این بیماری” منظور می خواند. “با این حال اجتماعی فاصله به تنهایی در برخی پرستاری ماهر امکانات و امکانات زندگی کمک ممکن است موثر با توجه به غلظت افراد و ماهیت خدمات ارائه شده به آنها است.”

یک روز قبل از سفارش در روز شنبه, مارس 11 پاسادنا مقامات تصویب سفارش دیگر نیاز به هر کس به پوشیدن ماسک یا پارچه پوشش صورت در حالی که در. که منظور می آید را به اثر در چهار شنبه, مارس 15.

از آن پس دستور مشابه از شهر و شهرستان از لس آنجلس و همچنین رودخانه و سن Bernadino شهرستانهای استان است.

در ضمن لوس آنجلس دیدم تک آن بزرگترین روز مرگ و میر مرتبط با این ویروس در روز یکشنبه هنگامی که مرگ 31 نفر گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو