پاسادنا نمی تواند بازگشایی زودتر از LA County, دولت می گوید شهر

پاسادنا مقامات بهداشتی در تماس کالیفرنیا وزارت بهداشت برای معکوس کردن یک تصمیم محرومیت شهرستان-اجرای ادارات به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 خرداد 1399

پاسادنا مقامات بهداشتی در تماس کالیفرنیا وزارت بهداشت برای معکوس کردن یک تصمیم محرومیت شهرستان-اجرای ادارات بهداشت مانند پاسادنا و ساحل طولانی از درخواست شتاب بازگشایی روند.

برای برخی از زمان در حال حاضر مسئولان شهرستان بر این باور اند پاسادنا بود واجد شرایط برای اوایل بازگشایی اگر آن را می تواند برآورده خاص و استانداردهای تعریف شده توسط دولت است. در حال حاضر آنها می گویند که دولت تعیین کرده است که تنها شهرستان اجرا سلامتی بخش می توانید درخواست تسریع بازگشایی.

"این را ترک خواهد کرد پاسادنا و ساحل طولانی قفل شده است و به هر لس آنجلس تصمیم می گیرد بدون قابلیت استفاده به صورت محلی از آنچه فرماندار اعلام کرده است" می خواند یک شنبه انتشار اخبار از شهرستان.

در روزهای اخیر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: ادارات بهداشت محلی می تواند سرعت خود را بازگشایی روند اگر آنها ملاقات خاص معیار برای میزان عفونت و مورد تایید در یک بازگشایی طرح ارائه شده به وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است.

با استناد به Newsom دستورالعمل اخیر شورای شهر در جلسات مقامات در مورد احتمال پاسادنا بازگشایی سریع تر از همسایگان خود اگر آن را به معیار که شامل بسیار کم تعداد موارد جدید — چیزی پاسادنا هنوز برای رسیدن به.

در حالی که برخی بر این شورا را تحت فشار قرار دادند سخت تر از دیگران برای سریع تر بازگشایی بهداشت بارها و بارها به مقامات باید رد درخواست های خود را.

پاسادنا بهداشت عمومی مدیر دکتر یانگ-یانگ Goh است گفت این غیر عاقلانه برای شهرستان برای بازگشایی زودتر — به خصوص وقتی که می آید به رستوران ها و خرده فروشی و امکانات دیگر — به دلیل آن می تواند درایو ساکنان از شهرستانها به پاسادنا به طور بالقوه آوردن ویروس با آنها.

حتی پس با توجه به اخبار انتشار Goh پرسید: California Department of Public Health برای نرم کردن آن محدودیت و اجازه می دهد شهر-اجرای ادارات بهداشت آزادی به همان اندازه که خود شهرستان هستند.

"ما قادر به و اعتماد به نفس (اطمینان) پایبندی به تمام دولت های مورد نیاز" Goh نوشت: در انتشار اخبار. "ما اعتقاد داریم این مهم است که به ارائه latitude به ورزش ما مقامات محلی که فرماندار اعطا شده توسط فرمان اجرایی."

در انتشار اخبار پاسادنا استدلال می کند به دلیل آن است خود را در بخش بهداشت و درمان این شهرستان است "به خوبی آماده برای, توسعه, ترویج و اجرای مقررات است که اجازه می دهد برای بازگشایی با توجه به (شهر) محلی شاخص های سلامت و همچنین اقتصادی و اجتماعی نیاز دارد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب