پاسادنا می شکند رکورد جدید کروناویروس موارد این هفته

پاسادنا گزارش جدید تر coronavirus موارد این هفته بیش از هر دیگر پس از همه گیر شروع به عنوان یک موج همچنان از طریق زیر 40 و Latinx جمعیت.

شمارش 183 موارد جدید بین شنبه, جولای 11 و جمعه 17 جولای پاسادنا را درهم شکست رکورد قبلی مجموعه در اواسط ماه مه زمانی که شهر دیدم 139 طول هفت روز.

قبلا این ویروس عمدتا از طریق گسترش مراقبت از سالمند امکانات ترک یک دنباله از بدن در پی آن است. در حال حاضر به جای گزارش یک دوجین مرگ و میر در یک هفته اتفاق افتاده است چند بار در آوریل و مه این شهر تنها گزارش یک مرگ این هفته یک چهره شهر دیده نشده از اوایل ماه ژوئن است.

هنوز کلی مورد افزایش تعداد نگران کننده برای مقامات بهداشت. هفته گذشته این شهرستان گزارش 94 جدید موارد است. هفته قبل که 128.

پاسادنا بهداشت عمومی مدیر دکتر یانگ-یانگ Goh توضیح اخیر سنبله: “ما در این هفته شاهد اثرات ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته است.”

او در طول یک شهر مجازی سالن جلسه پنج شنبه, توضیح خروش بود یک نتیجه از تعطیلات “فعالیت های بین خانواده” مانند کوچک تجمعات و احزاب, او گفت:.

وقتی پرسید که آیا او نگران بود شهر فعلی سنبله در موارد منجر به یک آینده افزایش مرگ و میر Goh گفت: آن را لزوما نمی کند که راه.

“ما دیدن نرخ پایین مرگ و میر در میان افراد جوان تر,” او گفت:. سپس دوباره, داده نهایت تعداد زیادی از تازه بیمار جوان, مردم, مرگ و میر می تواند افزایش محسوسی.

“حتی اگر درصد بالا است که تعداد مرگ و میر هنوز هم افزایش” Goh گفت.

تا کنون هیچ کس کمتر از 49 سالگی درگذشت و در پاسادنا و متوسط سن مرگ در می ایستد در 84 شهر داده ها را نشان می دهد.

این هفته تنها مرگ گزارش شده در شنبه, جولای 14, درگیر یک مرد سفید پوست بود که 65 ساله یا مسن تر با توجه به تجزیه و تحلیل از شهر داده است. مرگ او در ارتباط بود به تسهیلات زندگی کمک جاسمین تراس که نشده گزارش داد تعداد قابل توجهی از موارد جدید از اواخر ماه مه. تسهیلات مرتبط شده است 12 مرگ و میر در این نقطه است.

در مجموع 101 نفر جان خود را از دست داده اند در حالی که آلوده در پاسادنا پس از وقوع آغاز شد; 87 از این مرگ و میر مرتبط شده اند به مراقبت از سالمند امکانات.

با 23 مورد جدید گزارش شده در پنج شنبه, جولای 17, این شهرستان دارای شمارش 99 مورد جدید از این گروه خبری آخرین گزارش در این شهر coronavirus وضعیت در دوشنبه, جولای 13. فقط سه تا از این موارد مربوط به مراقبت از سالمند امکانات. این شهرستان دارای شمارش مجموع 1,643 موارد پس از وقوع آغاز شد.

در اینجا چگونه 99 مورد تفکیک جنسیتی:

 • 55 درگیر بيمار مرد.
 • 43 درگیر نفر زن بودند.
 • 2 مورد هنوز تحت بررسی است.

بیش از نیمی از این شهر 99 موارد این بیماران کمتر از 40 معکوس روند مقامات بهداشت و این گروه خبری اشاره کرده اند که برای هفته ها.

 • 8 مورد این بیماران با سن کمتر از 18.
 • 53 بيمار درگیر بیماران بین سنین 18 و 40.
 • 29 مورد این بیماران بین سنین 41 و 64.
 • 10 نفر درگیر بیماران 65 ساله یا مسن تر.

بیشتر انعکاس روند اخیر بسیاری از موارد جدید درگیر Latinx ساکنان. مقامات بهداشتی باید گفت این نیست که هر چیزی برای انجام با زیست شناسی.

به جای آن یک اجتماعی اثر: Latinx مردمی تمایل به کار خط مقدم شغل در صنایع پزشکی و رستوران ها و سایر ضروری کسب و کار, سلامت, مقامات گفت. آنها همچنین تمایل به زندگی در مجاورت نزدیک به یکدیگر و آن را آسان تر برای این ویروس به گسترش است.

در حالی که بسیاری از هفته موارد فرود آمد در این تحقیق جمع مقامات پاک اضافی 40 نفر از همان انباشت شده در طول هفته. معلوم نیست دقیقا کدام موارد اینها به عنوان نتیجه اما در اینجا چگونه آنها شکست:

 • 30 مورد درگیر سفید بيماران است.
 • 63 موارد درگیر Latinx بیماران.
 • 7 موارد درگیر سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی بيماران است.
 • 6 مورد درگیر آسیایی یا جزایر اقیانوس آرام بيماران است.
 • 3 موارد این بیماران از دیگر نژاد.

در لس آنجلس در این هفته مقامات بهداشت عمومی شاهد روند مشابه به عنوان پاسادنا با شکستن رکورد جدید در مورد شمارش تأثیر Latinx جوامع و افراد جوان بیشتر به شدت.

حتی پس در طول روز پنجشنبه تاون هال Goh گفت: در حالی که پاسادنا را مورد شمارش شده است به طور چشمگیری افزایش آن را نه شتاب و به سرعت به عنوان لس آنجلس و لانگ بیچ.

او ابراز برخی نگرانی است که بیمارستان ها و مراقبت از سالمند امکانات می تواند خود را در مواجهه با کمبود تجهیزات حفاظت شخصی.

“تا کنون ما در حال انجام باشه اما ما نگران در مورد آنچه که در آینده ممکن است,” او گفت: دولت فدرال برای کمک به تهیه مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

در ضمن در اوایل این هفته Goh و شهر اپیدمیولوژی متی Feaster منتشر شده در یک مطالعه در این شهر از خانه های پرستاری در مراکز کنترل بیماری ها medical journal, جایی که آنها در بر داشت که 40 درصد از موارد موجود در مراقبت از سالمند کسب و کار درگیر بیماران بدون علامت.

Goh و Feaster با استفاده از این یافته ها به توصیه توده تست استراتژی به عنوان پاسادنا انجام داده است برای کمک به کنترل شیوع کروناویروس در خانه های سالمندان.

موارد را تا حد زیادی کاهش خواهد یافت در بسیاری از شهر خانه های پرستاری; پاسادنا تنها گزارش شش مرکز جدید-مرتبط با موارد پس از آغاز ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de