پاسادنا می شکند 1,000 coronavirus موارد اما شهر در شکوفایی

پاسادنا گذشت ترسناک یک نقطه عطف در سه شنبه, ژوئن 9, زمانی که مقامات گزارش 12 تازگی تایید coronavirus موارد در میان اعضای جامعه ارسال این شهرستان را در مجموع مورد تعداد به 1,006.

اما با مورد و نرخ مرگ و میر کاهش چشمگیری شهر در موقعیت بسیار بهتری در حال حاضر بیش از در ماه آوریل یا اوایل ماه مه. به طور متوسط این گزارش نیمی به عنوان بسیاری از موارد در هر روز و حدود یک سوم به عنوان بسیاری از مرگ و میر.

تنها یک مورد مرگ گزارش شده در ماه ژوئن تا کنون و شهرستان شاهد آن طولانی ترین خط بدون مرگ در هفته گذشته — هفت روز, راست, بهبود در, دو, چهار روز رگه دیده می شود در اواخر ماه مه.

تا آن زمان این شهر به ندرت رفت و بیش از یک یا دو روز بدون گزارش جدید مرگ است.

در حال حاضر این شهر مرگ و میر به طور قابل توجهی کند شده است. حتی پس از 84 نفر کشته شده اند در این شهر در حالی که شما با coronavirus اما برخی مرگ و میر نیست ناشی از این ویروس به طور مستقیم.

مشاهده چشم پرنده

از 1,008 موارد گزارش شده از سه شنبه 507 شده اند در ارتباط با این شهر مراقبت از سالمند امکانات در حالی که یکی دیگر از 211 بررسی شده و نیز ممکن است مربوط به همان کسب و کار.

تا حدود اواسط ماه مه مقامات بهداشتی به طور منظم گزارش دو رقمی مورد تعداد افزایش این امکانات, اما تعداد کسانی که تا حد زیادی فروکش کرد, در این نقطه و موارد تنها به آرامی تیک تاک در تعداد کمی از این شهر امکانات.

چشمگیر خوشه در این امکانات افزایش یافته است که به طور قابل توجهی از طریق چند هفته اول ممکن است به یک نتیجه مستقیم از تست سیستماتیک در این شهر خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک مقامات گفته اند.

وضعیت بد بود به اندازه کافی برای تضمین استقرار تیم پزشکی از گارد ملی کالیفرنیا در مارس هر چند سخنگوی این سازمان گفت: این گروه خبری در هفته گذشته همه تیم ها باید از سمت چپ جنوب کالیفرنیا.

در این مرحله مقامات می گویند آنها تست کردم هر کارمند و ساکن این امکانات حداقل یک بار در حال حاضر آنها در حال انجام چند دور تست در برخی از سخت ضربه امکانات. هیچ امکانات گزارش هر گونه موارد جدید در روز سه شنبه.

یک تناسب تعداد شهر را در موارد شامل زنان, مقامات می گویند به این دلیل سیستماتیک تست. زنان به سادگی بیش از نمایندگی در شهرستان مراقبت از سالمند امکانات و این که چرا وجود دارد 568 که آلوده شده اند در مقابل تنها 431 مردانی که آلوده شده اند. نه موارد هنوز تحت بررسی است.

از 12 مورد جدید گزارش روز شنبه آنها تقسیم به طور مساوی بین زنان و مردان است.

اکثریت قریب به اتفاق موارد شامل افراد 65 ساله و مسن تر. که جمعیتی دیده است 452 موارد از جمله هفت جدید در روز سه شنبه.

که نسبت به 41 – به 64 ساله که دیده است 293 موارد با سه جدید در روز سه شنبه یا 231 موارد در میان 18 – تا 40 ساله است که شامل دو مورد جدید.

افراد زیر سن قانونی کمتر از 18 در یک موقعیت منحصر به فرد, اما آن را به عنوان یکی از سریع تر رشد جمعیت برای دریافت آلوده به بیش از چند هفته گذشته است. در مجموع 32 مورد آزمایش قرار داده اند مثبت — یک عدد بزرگ در این طرح بزرگ اما آن چهار برابر بیشتر از موارد مثبت از این شهر دیدم در میان این جمعیتی یک ماه پیش در مارس 9.

کمی بیش از یک سوم این شهر را 1,008 موارد شامل Latinx بیمارانی که برگزاری یک اکثریت با 364 نفر در آن جمعیتی از جمله چهار مورد جدید در روز سه شنبه.

در ضمن سفید بیماران را تا حدود یک چهارم از این شهر موارد با 248 از جمله پنج مورد جدید.

سیاه پوستان و آمریکایی های آفریقایی تبار در کنار آسیایی و جزایر اقیانوس آرام هر دو باید حدود 9 درصد از کل موارد با 91 و 93 بیماران بود.

تنها 12 مورد شامل کسی از نژاد دیگری اما عظیم 200 مورد هنوز در حال بررسی توسط مقامات بهداشتی — از جمله سه نفر از روز سه شنبه مورد ساخت یک پنجم از این شهر موارد است.

نژادی اطلاعات برای موارد بدنام است برای آن ناتمامیت مقامات گفته اند و پاسادنا بیشتر روشن تصویر در اینجا از لس آنجلس که در آن مقامات هنوز هم نیاز به بررسی حدود یک سوم از موارد برای دریافت کامل تر نژادی اطلاعات است.

تا آنجا که مرگ و میر رفتن از 84 افرادی که فوت کرده اند در پاسادنا:

  • 33 سفید
  • 27 شدند Latinx
  • 11 سیاه پوست بودند یا آمریکایی آفریقایی تبار
  • 12 آسیایی بود یا جزایر اقیانوس آرام
  • 1 شد از دیگر نژاد

هیچ کس زیر سن 41 سالگی درگذشت و در پاسادنا در حالی که با آلوده coronavirus شهرستان داده ها را نشان می دهد و متوسط سن مرگ است 84.

ده از مرگ و میر مردم درگیر در 41 – تا 64 سال سن در حالی که 74 درگیر مرگ و میر افراد 65 ساله و مسن تر.

هفتاد و چهار مرگ و میر نیز مربوط به شهر مراقبت از سالمند امکانات هر چند روشن نیست که همه آنها درگیر سالمندان حتی اگر اعداد فراموش چین.

برخی از این شهر coronavirus مرگ و میر باعث شد توسط ویروس خود را, اما محلی مقامات بهداشتی زیر گزارش دولت قوانین مورد نیاز به تعداد هر کسی که درگذشت در حالی که شما با coronavirus حتی اگر ویروس نیست علت مستقیم مرگ است.

پس مارس 25 شهر تنها گزارش مرگ دو نفر در ارتباط با کروناویروس و تنها یکی از کسانی که در این ماه رخ داده است.

در لس آنجلس در روز سه شنبه مقامات بهداشتی گزارش 56 جدید مرگ و میر مربوط به کروناویروس و 1,225 موارد جدید در روز سه شنبه. این countywide مرگ و میر افزایش به 2,707 با مجموع مورد تعداد ضربه 65,822.

L. A. شهرستان تا کنون بیشترین جمعیت در کالیفرنیا شامل حدود 58 درصد از مرگ و میر و نزدیک به نیمی از تمام موارد در سطح ایالت.

این آمار و ارقام را شامل نمی شود آخرین شماره از پاسادنا یا بلند ساحل به عنوان شهرستان تمایل به تاخیر در یک روز پشت شهرستانها خود گزارش.

“بسیاری از خانواده ها در سراسر جوامع ما در حال تجربه غم و اندوه از دست دادن کسی که آنها را دوست دارم به COVID-19.,” باربارا فرر این شهرستان مدیر بهداشت عمومی گفت: در روز سه شنبه در بیانیه ای. “ما خیلی متاسفم برای از دست دادن شما و ما از شما فکر می کنم و دعا می کنم برای شما در هر روز است.”

تحت دولت جدید دستورالعمل لس آنجلس ممکن است قادر به باز کردن سینما به عنوان به زودی به عنوان جمعه, ژوئن 12, هر چند مقامات خطاب نمی هر گونه طرح های امکان پذیر است و نه پاسخ به سوالات از این گروه خبری.

نویسنده کارکنان تایلر شان Evains کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de