‘همه گیر در یک بیماری همه گیر:’ چه سوخت LA شهرستان coronavirus مرگ و میر در خانه های پرستاری?

با وجود متشکل از حدود یک چهارم از جمعیت این ایالت لس آنجلس باعث می شود تا 64 درصد گزارش شده رمان coronavirus مرگ و میر ناشی از پرستاری ماهر ساکنان کالیفرنیا و در حدود 56 درصد از کل coronavirus مربوط به مرگ و میر در کشور, با توجه به وزارت امور خارجه داده است.

ساکنان این امکانات ثابت کرده اند به ویژه آسیب پذیر: حدود 46 درصد از این شهرستان بیش از 3000 COVID-19 مرگ و میر از ساکنان در خانه های پرستاری ماهر در مقایسه با 41 درصد در سطح ایالت.


چشم طوفان

جنوب کالیفرنیا خانه های پرستاری در بیماری همه گیر کوروناویروس

قسط اول در ادامه سری

سری تولید شد توسط خبرنگار برندا Gazzar شرکت در USC آننبرگ مرکز سلامت روزنامه نگاری کالیفرنیا یاران.


اما این آمار و ارقام بر اساس در روز پنج شنبه داده به احتمال زیاد تا حدودی به دلیل گزارش دهی با امکانات و داده ها را تغییر برای برخی از زمان ، در نهایت خانه سالمندان مرگ و میر در ایالات متحده انتظار می رود به سقوط حدود 50 ٪ از کل coronavirus مرگ و میر است که مطابق با اطلاعات از دیگر کشورها است.

لس آنجلس تبدیل شده است و دولت COVID-19 مرکز. رهبران محلی را توصیف مرگبار تلفات در پرستاری ماهر امکانات به عنوان یک “بیماری همه گیر در یک بیماری همه گیر.”

روشن است که این مرکز پرستاری ساکنان آسیب پذیر به ویروس را از آنجا که آنها به طور کلی مسن دارای معلولیت و یا تمایل به شرایط بهداشتی مزمن. آنها همچنین نیاز به مراقبت های صمیمی مانند حمام کردن, تغذیه و نظافت از انواع مراقبان ساخت فیزیکی فاصله تقریبا غیر ممکن است.

در حالی که L. A. شهرستان است و نه منحصر به فرد در داشتن نزدیک به نیمی از مجموع آن COVID-19 مرگ و میر ناشی از ساکنان خانه سالمندان برخی از صفات ممکن است کمک به سوخت مشکل در پرجمعیت ترین شهرستان در کشور است.

این شهرستان به عنوان مثال برخی از بزرگتر به اندازه خانه های سالمندان است که می تواند منجر به شیوع بیماری گفت: Jason Belden, آمادگی, مدیر انجمن کالیفرنیا از امکانات بهداشتی است.

“اگر شما 600 کارکنان (ورود به یک مرکز) در مقابل 100 کارکنان شما باید شش برابر خطر” او گفت:.

زیادی ارشد مراقبت امکانات در مناطق شهری نیز زده شده است سخت تر دکتر گفت: Michael Wasserman, یک متخصص امراض دوران پیری و رئيس جمهور از انجمن کالیفرنیا دراز مدت مراقبت های پزشکی است.

دکتر Michael Wasserman یک متخصص امراض دوران پیری و رئيس جمهور از انجمن کالیفرنیا طولانی مدت, مراقبت, پزشکی چهار شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است. او همچنین مدیر پزشکی آیزنبرگ روستا در اسپرک شده است و منتقدان چگونه در لوس آنجلس به کار گرفته شده COVID-19 بحران در خانه های سالمندان. (عکس توسط مایکل اوون بیکر, عکاس)

“این به احتمال بسیار زیاد است که همزمان با درصد بیشتری از مردم از رنگ” شده اند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس, کار و اقامت در این خانه واسرمن گفت.

Michael Connors کالیفرنیا طرفداران پرستاری در خانه, اصلاحات استدلال می کند این بیماری همه گیر را “وحشتناک مرگ و میر” است زیرا لس آنجلس است “برخی از بدترین خانه های پرستاری در کشور” منتسب به “وحشتناک نظارت و اپراتورهای بی پروا.”

“بسیاری از, اگر نه بیشتر, L. A. شهرستان خانه های پرستاری دارای سابقه طولانی در understaffing فقیر و کنترل عفونت شیوه” Connors گفت.

یک county بازرس باید مستقر در این امکانات به خصوص کسانی که با فقیر و سوابق و شیوع هر روز به نظارت بر مراقبت و “صدای زنگ” اگر شرایط را بدتر کند او گفت:.

در طول تاریخ دولت مشترک نظارت با مسئولیت شهرستان به بازرسی و اجرای قوانین مربوط به پرستاری ماهر و دیگر امکانات مراقبت های بهداشتی با توجه به مقامات شهرستان. اما در سال گذشته California Department of Public Health انتقال “مسئولیت کامل” بررسی و نظارت از این امکانات به این شهرستان به منظور بهبود اجرای.

“هنگامی که شما به این رژیم شیفت اغلب همه چیز را در حالی که قبل از آنها می تواند اساسا بهبود و وجود خطر از چیزهایی که در حال سقوط از طریق ترک در handoff,” دکتر گفت: تونی Iton کالیفرنیا وقف یک ایالت سلامت پایه و اساس است. “اساسی ترین شیوه های کنترل عفونت در برخی از این موسسات را ژولیده برای یک دوره از زمان.”

با استناد به شيوع بيمار نارضایتی کارکنان کم پرداخت فقیر و کیفیت مراقبت L. A. شهرستان هیئت ناظران در اواخر ماه مه تایید انتصاب ناظر به افزایش پاسخگویی و نظارت در پرستاری ماهر امکانات. همانطور که از سال گذشته در این شهرستان تا به حال حدود 5000 در حال بررسی شکایات مربوط به خانه سالمندان که نیاز به بررسی است.

“من فکر می کنم این مهم ما به سرعت حرکت می کند برای جلوگیری از آسیب بیشتر به ما آسیب پذیر ترین ساکنان” سرپرست مارک ریدلی-توماس گفت: معرفی حرکت است.

تا چه حد مسائل از جمله کنترل عفونت نیروی انسانی و کیفیت رتبه بندی در حال بازی در یک نقش در COVID-19 بحران است تحت معاینه.

کالیفرنیا خانه های پرستاری با یک یا بیشتر از بیماران مبتلا به کروناویروس تا به حال به طور کلی بدتر با کیفیت متوسط از جمله در به طور کلی رتبه بندی و کنترل عفونت در مقایسه با کسانی که بدون موارد با توجه به قیصر سلامت, اخبار و تحلیل از ممکن است.

اولیه تجزیه و تحلیل توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات از هزاران نفر از خانه های پرستاری در سراسر کشور یافت می شود امکانات با کیفیت یک ستاره امتیاز در مدیکر را در خانه سالمندان در مقایسه با “بودند بیشتر احتمال دارد که تعداد زیادی از COVID-19 موارد” از کسانی که با پنج ستاره امتیاز.

برخی از تحقیقات مقدماتی با این حال نشان می دهد عوامل دیگر ممکن است پیش بینی که در آن ویروس است که به احتمال زیاد برای حمله به خانه های سالمندان و چقدر سخت.

پروفسور وینسنت مر از دانشگاه براون در دانشکده بهداشت عمومی همکاری نویسنده از یک مطالعه اولیه بررسی در مورد 3,300 خانه های پرستاری با COVID-19 در 10 ایالت گفت: تیم خود را در بر داشت خانه های سالمندان در شهرستان با بسیاری از موارد تایید شده بودند بیشتر احتمال دارد به یک مثبت COVID-19 مورد موارد بیشتر و بیشتر مرگ و میر. بزرگتر و امکانات است که باید بیشتر در-و-از ترافیک نیز بیشتر احتمال دارد به موارد.

در حالی که کنترل عفونت می تواند مربوط به چگونه این ویروس به سرعت در حال گسترش است و یا چه مقدار از آن می توان کنترل Mor گفت: “ما نیاز به مقدار زیادی بیشتر نزدیک گره داده ها قادر به نگاه در آن.”

با کیفیت ضعیف خانه سالمندان در بخشی از کشور است که دیده نشده و بسیار COVID-19 بعید است به منظور توسعه شیوع گفت: Iton یک مدیر سابق آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت. هنگامی که این ویروس در گردش است در یک جامعه منطقی است که موسسات با رأی فقیر و یا سوابق به احتمال زیاد به رنج می برند و شیوع بیماری.

“من فکر نمی کنم که این علم موشک است که یک موسسه است که مزمن understaffed نازک حاشیه سود بالا گردش می کند و خوب عفونت پروتکل یا سازگار کنترل عفونت شیوه را در خطر بیشتر ابتلا به هر گونه بیماری و COVID-19 به ویژه به دلیل آن بدون علامت انتقال” Iton گفت.

واسرمن با اعتماد به نفس است که این ویروس در نهایت اعتصاب هر خانه سالمندان در کشور است. او همچنین معتقد است که آماده سازی در خصوص پیشگیری از عفونت و کنترل نیروی انسانی تخصیص منابع و مدیریت و رهبری تفاوت را از نظر نتیجه نهایی.

“من دیده ام بسیاری از امکانات صاف منحنی در این تاسیسات منجر به موارد کمتر و منجر به مرگ و میر کمتر و بنابراین به وضوح تفاوت بین امکانات که غرق ویروس ها و امکانات آن که نمی,” او گفت:.

عدم اوایل تست جامع در این امکانات همراه با مقادیر ناکافی از تجهیزات حفاظت شخصی — همچنین کمک به مرگ و میر به صورت محلی و در سراسر کشور ،

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی تا به حال توانایی دسترسی به تعداد زیادی از آزمایشات در اوایل آوریل, Wasserman گفت. اما آنها تصمیم به آنها را در دسترس عموم و نه به خانه های سالمندان.

“عموم مردم است که در حال مرگ است” گفت: Wasserman, که همچنین مدیر پزشکی آیزنبرگ روستای ارشد مراقبت در منزل در رنگ گل اسپرک. “این مردم زندگی در خانه های سالمندان و کمک به زندگی (امکانات) و کارکنان که در زندگی وجود دارد.”

این شهرستان در ابتدا با تمرکز بر “تامین امنیت جامعه در خانه گفت:” کاترین Barger صندلی از شهرستان هیئت ناظران. او گفت: مقامات نیز “دست کم گرفت” انتقال ویروس از خانه سالمندان کارگران که برخی از آنها برای نگه داشتن دو شغل.

Flanked توسط شهردار اریک Garcetti و لس آنجلس سرپرست هیلدا سولیس سرپرست کاترین Barger صحبت می کند که مقامات بهداشت عمومی و شهر و شهرستان رهبران اعلام محلی اضطراری برای بهداشت عمومی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش در لس آنجلس در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

“بیشتر ما تحقیق در مورد مرگ و میر بیشتر ما تو را دیدم از آنها آمد پرستاری ماهر امکانات” Barger گفت. “وقتی که روشن شد این است که زمانی که ما به رسمیت شناخته شده است که ما نیاز به سه گوش و شروع به انجام تست در امکانات است.”

باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت اذعان مارس 22 که بخش شده بود به اشتباه تست تمرکز در اطراف علامتی بیماران گفت: آنها در حال حاضر به حال یک تعهد برای تست همه ساکنان و کارکنان در نور بدون علامت گسترش یافته است.

دو روز بعد شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti دستور داد خانه های سالمندان در شهرستان به ارائه ماهانه تست تشخیصی برای خود کارکنان و کارگران. هفته بعد L. A. شهرستان هیئت ناظران تایید یک حرکت برای درخواست یک طرح برای بهبود تست برای coronavirus در میان ساکنان درون پرستاری ماهر و دیگر جمع امکانات زندگی.

در عین حال آهسته سرعت تست شده نا امید خانواده از ساکنان خانه سالمندان, طرفداران صنعت و نمایندگان به طور یکسان.

Stoney نقطه بهداشت و درمان مرکز ماهر مرکز پرستاری در چتسورث به حال اول خود را تایید COVID-19 مورد در اوایل ماه آوریل با توجه به امکانات.

اما پایه تست از تمام ساکنان و کارکنان نبود انجام شده تا مارس 23 گفت: تیموتی Mason مدیر Stoney نقطه در یک ایمیل. نظارت و یا تصادفی نمونه تست نیز انجام شد در تاریخ 8 ژوئن.

نزدیک به 30 کارکنان و 32 ساکنان در Stoney نقطه تا به حال آزمایش مثبت از شنبه, ژوئن 18, با توجه به سوابق شهرستان. سیزده نفر کشته شده اند.

وقتی پرسیده شد که در مورد تقریبا شش هفته تاخیر در تست میسون گفت: “آزمون ها رخ می دهد در جهت شهرستان و دولت بهداشت عمومی” مقامات. او گفت: آنها به دنبال راهنمایی های خود را.

شهرستان مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها همچنان به کمک های پرستاری ماهر امکانات کامل COVID-19 تست اما که “برخی از امکانات ساخته شده اند دیگر ترتیبات خود را به آزمون کارکنان و ساکنان خود را.”

این شهرستان را در بخش بهداشت و درمان انجام شده “امداد رسانی اولیه” به Stoney نقطه در مارس 6, درخواست اطلاعات در مورد همه کارکنان و ساکنان به طوری که آنها می توانند با ثبت نام در این آزمایشگاه برای آزمایش با توجه به گروه. نه روز بعد از آن تسهیلات ارائه شده است که اطلاعات. پایه تست شد و هشت روز بعد.

لیزا کوک که شوهرش بروس ساکن در Stoney نقطه گفت: این شهرستان شده بود “تا کنون” در مراقبت از گسترده تست در خانه های سالمندان. به عنوان یک نتیجه او گفت: این تسهیلات شد “سر چشمه” برای ویروس.

لیزا طبخ در Stoney نقطه مرکز بهداشت و درمان در چتسورث بازدید از شوهرش. (حسن نیت ارائه میدهد لیزا طبخ)

او استدلال کرد که Stoney نقطه دولت نیز بود “تا حدودی مقصر” برای واکنش نیست هر چه زودتر تست تمام کارکنان و ساکنان خود را.

“من ناراحت برای افرادی که کردم مریض و مرده” او گفت:, و اضافه کرد که کارگران وجود داشته است “قهرمانان” از طریق این مصیبت.

میسون گفت که Stoney نقطه “شده است هوشیار و اوایل ماه در اتخاذ روش ها و پروتکل ها” از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و همچنین به عنوان دولت و شهرستان “برای محافظت از ضعیف و آسیب پذیر ساکنان سپرده به مراقبت از آن.”

اواخر ماه مه 163 پرستاری ماهر امکانات — و یا در حدود 52 درصد از 315 و امکانات در حوزه عمومی وزارت بهداشت تا به حال تست شده همه کارکنان و ساکنان فرر گفت. که شامل امکانات در ساحل طولانی و پاسادنا که سلامت خود را بخش.

او اعلام کرد 17 ژوئن که بقیه از این امکانات در حال اتمام تست.

تست همکاری بین شهرستان در بخش بهداشت عمومی شهرستان بخش خدمات بهداشت و درمان این شهرستان از لس آنجلس و مرکز فرر گفت.

L. A. شهرستان مقامات ذکر شده محدود آزمایشگاهی ظرفیت که اخیرا تقویت شده توسط یک آزمایشگاه به عنوان یک دلیل برای سرعت آهسته از تست. فرر همچنین با اشاره به پیچیده مکانیک تست در این امکانات از جمله برخی که نیاز به تلنگر و یا پشتیبانی.

“من می دانم که تیم ما در حال کار واقعا سخت و تقریبا در سراسر ساعت — مطمئن شوید که ما لازم نیست برای دیدن ادامه تاخیر به خصوص تاخیر غیر ضروری در تست در پرستاری ماهر امکانات” فرر به خبرنگاران گفت: در ژوئن 12.

لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر در تریبون صحبت می کند در یک کنفرانس خبری با شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti, سمت چپ در لس آنجلس. (AP Photo/Damian Dovarganes فایل)

دولت توصیه می شود نسبت به پایان ممکن است که همه کارکنان و ساکنان بیش از 1200 خانه های پرستاری در کشور آزمایش می شود برای ویروس.

فرر کرد: کاهش مداوم در روزانه به طور متوسط مرگ و میر در این امکانات در هفته های اخیر. او نسبت داده شده است که برای اجرای بیشتر عفونت شیوه های کنترل از جمله پوشش از هر کس و گسترده تر تست.

وقتی پرسیده شد که چرا این شهرستان نیاز ندارد ماسک برای تمام کارکنان در امکانات تا اواخر آوریل, بهداشت عمومی, مدیر گفت: مطالعات انجام شده در بدون علامت در ماه های اخیر بوده است “بسیار مخلوط شده است.”

“به عنوان به زودی به عنوان آن آشکار شد به ما در خانه های سالمندان با داده ها است که در واقع نشان داد بدون علامت گسترش ما نقل مکان کرد به سرعت به تغییر ما هدایت” فرر گفت: با توجه به شهرستان در حال حاضر به آن “خود داده است.”

بسیاری از خانه های سالمندان هنوز هم نیاز به N95 ماسک و انزوا لباسهای گفت: Belden کالیفرنیا انجمن از امکانات بهداشتی است.

“فراوان تجهیزات حفاظت فردی بسیار مهم است به منظور نبرد COVID-19,” واسرمن نوشت: در یک ایمیل به یک county بهداشت عمومی رسمی در آوریل 16. “ما نمی توانیم بستگی دارد با ارائه تسهیلات از این است.”

فرر به خبرنگاران گفت: این شهرستان اطمینان است “هیچ کس اجرا می شود از” تجهیزات حفاظت فردی در پرستاری ماهر امکانات اما “می تواند بهتر انجام دهد و من فکر می کنم به عنوان یک کل” با دولت و سازمان های فدرال برای اطمینان از خانه های پرستاری را یک “کافی ذخایر.”

در همین حال ناظران توجه داشته باشید که بسیاری از خانه سالمندان مرگ و میر مانع شده اند می تواند با سریعتر اقدام در سراسر کشور.

دکتر نوح مارکو افسر ارشد پزشکی از لس آنجلس خانه یهودی گفت: تسهیلات خود را به اشتراک گذاشته نیمی از آن برای اولین بار 500 تست کیت های دریافت شده از شهر لس آنجلس با نوعی درخت خلنگ یا خاربن بلوط در غروب آفتاب. این است که چگونه است که آسایشگاه گفت: در یک ایمیل “کشف میزان ویروس را در خود ساختمان و کنترل شیوع بیماری است.”

مارکو و همکار واسرمن شهرستان خواست مقامات بهداشتی از طریق ایمیل در ماه آوریل به ارسال کیت های آزمایش به لس آنجلس خانه یهودی به طوری که آنها می توانند سپس توزیع آنها را به خانه های سالمندان در سراسر شهرستان. آنها گفت: آنها بدون پاسخ.

“اگر خانه های پرستاری ارائه شد تست کیت پیش از آن در گیر آن را نجات داد زندگی چند تن از ساکنان و کارکنان که درگذشت” مارکو گفت.

برندا Gazzar نوشت: این داستان در حالی که شرکت در USC آننبرگ مرکز سلامت روزنامه نگاری کالیفرنیا یاران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو