Pam یکی از جنجگوهای حماسی در براول پس

پم (ماما جی سابق) در براول پس یک جنگجوی حماسی است که از سلامت بالایی برخوردار است و می‌تواند شفاهای زیادی را برای تیمش فراهم کند، اما خروجی آسیب ناسازگاری دارد. حمله اصلی او یک انفجار گسترده از ضایعات فلزی را در یک الگوی فراگیر شلیک می‌کند. سوپر او یک برجک را مستقر می‌کند که او و متحدانش را در محدوده اثرش شفا می‌دهد. اولین ابزار او، Pulse Modulator، برجک او را تحریک می‌کند تا پالسی را ساطع کند که هر کسی را در ناحیه اثر خود به میزان متوسطی شفا می‌دهد. گجت دوم او در براول پس، Scrapsucker، به هر تکه فلز ضایعاتی از حمله اصلی بعدی خود اجازه می‌دهد تا مهمات را از هر Brawler که در حین بازیابی مهمات Pam ضربه می‌زند، حذف کند. اولین نیروی ستاره‌ای او، آغوش مادر، به او اجازه می‌دهد تا هر زمان که با گلوله‌ای از حمله اصلی خود به دشمن اصابت کرد، کمی خود و متحدانش را بهبود بخشد. نیروی ستاره دوم او، فشار مادر، به برجک شفابخش او اجازه می‌دهد تا به دشمنان در محدوده اثر خود آسیب برساند.

پم 9 تکه ضایعات فلزی را در یک رگبار پخش شده شلیک می‌کند که دو بار از چپ به راست می‌چرخد. این حمله گسترده او به آن اجازه می‌دهد تا چندین دشمن را مورد اصابت قرار دهد، اما هنگام برخورد با یک هدف در یک محدوده، آن را بسیار ناسازگار و نادرست می‌کند. با این حال، از فاصله نزدیک می‌تواند تمام گلوله های خود را بزند و آسیب بسیار زیادی وارد کند. این حمله 1.05 ثانیه طول می‌کشد تا کامل شود.

Pam’s Super در براول پس یک ایستگاه درمانی مستقر می‌کند که متحدان را در شعاع متوسطی مشابه شعاع تقویت کننده آسیب 8-BIT شفا می‌دهد. با این حال، نمی‌تواند برجک‌های قابل تخم‌ریزی مانند برجک جسی، خرس نیتا، یا ایستگاه شفای پم دیگر را شفا دهد و با دیگر برجک‌های شفابخش پام انباشته نمی‌شود.

پم در براول پس فوراً همه متحدان و خودش را در منطقه اثر برجک شفابخشش برای سلامتی 1200 شفا می‌دهد. او ممکن است از آن استفاده کند حتی اگر در حال حاضر در ناحیه اثر برجک ایستاده نباشد. با این حال، Pam باید در 12 کاشی از برجک باشد تا این ابزار فعال شود.

 

پس از فعال‌سازی، پرتابه‌های حمله بعدی Pam 25 درصد از حداکثر مهمات دشمن را از بین خواهند برد. در همین حال، پم 50 درصد مهمات دزدیده شده را به میله مهمات خودش می‌برد. اگر میله مهمات دشمن Brawler خالی باشد، Pam مهمات دیگری دریافت نخواهد کرد حتی اگر پرتابه ها به آنها برخورد کنند، اما Pam همچنان می‌تواند مهمات دشمنان را حذف کند حتی اگر میله مهمات او پر باشد. این گجت در برابر گاوصندوق Heist، برجک IKE در Siege، یا spwnable ها کار نمی کند، اما در مقابل Boss/Robots در Boss Fight و Super City Rampage/Robo Rumble کار می‌کند. نماد اسبابک بالای سر Pam می‌درخشد که نشان دهنده استفاده از این ابزارک است، و همچنین یک جوی استیک حمله درخشان. پس از شلیک این حمله، خنک شدن این ابزار شروع می‌شود.

ایندکسر

آموزش سئو