جزایر اقیانوس آرام ابتکار رشد خواهد کرد و جامعه را با حضور در پردیس

Angel Halafihi with student interns and family members

فرشته Halafihi دوم از سمت چپ با برخی از برکلی جزایر اقیانوس آرام, طرح کارآموزی کلاس.

زمانی که دانشگاه برکلی کارمند فرشته Halafihi شد آینده نگر دانشجوی کالج تصمیم گیری در میان درجه یک از دانشگاه ها مانند دانشگاه برکلی UC سان دیگو و UCLA او برای مدارس است که تا به حال فعال جزایر اقیانوس آرام, گروه های دانشجویی.

دختر تونگایی پدر و مادر که می رود او را به ماندن در خانه تا 21 بود Halafihi گفت که “داشتن مردم در اطراف من که ما می تواند اعتماد بودند برخی از بزرگترین عناصر تصمیم گیری که در آن من می خواهم در نهایت رفتن.”

Angel Halafihi smiling in front of a cultural art piece

فرشته Halafihi مدیریت دانشگاه برکلی است جزایر اقیانوس آرام ابتکار و امید را به دیگر جزایر اقیانوس آرام در دانشگاه یک حس اجتماعی و تعلق.

UCLA بود و تنها مدرسه با جزایر اقیانوس آرام که رسیده به او و خانواده و بنابراین او تصمیم به حضور در آن مدرسه. در حال حاضر فقط چند سال پس از فارغ التحصیلی از UCLA Halafihi, 22 مدیریت برکلی جزایر اقیانوس آرام ابتکار فراهم می کند که برکلی دانشجویان با همان نوع از جامعه او در بر داشت در UCLA.

“هنگامی که من برای اولین بار به UCLA من واقعا هیجان زده می شود دور از خانه” Halafihi گفت. “من احساس امنیت می کردند چرا که در اطراف من بود دیگر دانش آموزان و کارکنان دانشکده و افرادی که من می تواند مربوط به.”

او برنامه او امیدوار است که کمک خواهد کرد برکلی دانش آموزان از جزایر اقیانوس آرام زمینه احساس به همان شیوه.

“(برکلی) جزایر اقیانوس آرام ابتکار است که فقط یک نهاد است که تاسیس شده است پس از بیش از 20 سال از جزایر اقیانوس آرام دانشجویی حمایت” گفت: Halafihi. “پس از آن بوده است مدت زمان طولانی در حال آمدن است.”

و اشاره کرد که فقط 272 دانش آموزان – 0.66 درصد از برکلی در مقطع کارشناسی و شناسایی به عنوان جزایر اقیانوس آرام, Halafihi گفت: او با تمرکز بر ارتقای حس تعلق در بدن دانش آموز.

“پردیس نیاز دارد تا بتواند به عنوان نشانی دانشگاه و موسسه برای حمایت از جزایر اقیانوس آرام دانشجویان در راه های مختلف,” او گفت:. “من فکر نمی کنم دانشگاه برکلی کاملا وجود دارد هنوز. من آن را تبدیل و من پیش بینی بیشتر و بیشتر جزایر اقیانوس آرام استفاده و بستری. این یک کار در حال پیشرفت است.”

بیشتر بخوانید درباره Halafihi کار ساختمان جامعه در میان جزایر اقیانوس آرام دانشجویان در برکلی دانشگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>