اقیانوس آرام گاز و برق چهره های آینده

نبود COVID-19 همه گیر و شدید رکود اقتصادی که به دنبال کالیفرنیا بزرگترین سیاسی داستان سال خواهد بود ورشکستگی ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 تیر 1399

نبود COVID-19 همه گیر و شدید رکود اقتصادی که به دنبال کالیفرنیا بزرگترین سیاسی داستان سال خواهد بود ورشکستگی اقیانوس آرام, گاز و برق, بزرگ سودمند است که در خدمت بسیاری از شمال کالیفرنیا.

یک سال و نیم پیش PG&E اعلام ورشکستگی با توجه به تقریبا بی شماری میلیاردها دلار در مسئولیت بالقوه برای قاتل آتش سوزی ناشی از شکست از آن روستایی و خطوط انتقال در طول بادها — دوم آن ورشکستگی در دو دهه.

آن را در حال حاضر آماده برای خروج از ورشکستگی حل و فصل آتش سوزی ادعا می کند با ترکیبی از پول — پول قرض گرفته شده — و سهام و توافق به اندازه کافی مدیریتی و عملیاتی اصلاحات برای برآوردن ورشکستگی فدرال قاضی سیاستمداران از جمله رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و خدمات عمومی کمیسیون.

در انجام این کار PG&E مدیران زمانی را هدف اصلی خود را که به دفع خواسته است که آن را به فروش می رسد به یک مالک جدید — میلیاردر وارن بوفه بود که اغلب ذکر شده — و یا تبدیل به برخی از نهاد های دیگر مانند co-op و یا یک سازمان دولتی.

با این حال شرکت های بزرگ بقا نیز به معنی قرض گرفتن مقدار بسیار عظیمی از پول افزایش بار بدهی های خود به $38 میلیارد شمارش نیست بیش از 25 میلیارد دلار در آتش سوزی پرداخت. در حال ظهور از ورشکستگی اجازه می دهد تا آن را به شیر ویژه 21 میلیارد دلار صندوق ایجاد شده توسط قوه مقننه برای جبران خسارت آتش سوزی.

نگهداری کسانی که بدهی هزینه های به شدت در ارتقاء برای جلوگیری از آینده آتش سوزی و در غیر اینصورت این شرکت خواهد بود سنگین و بالابر, به دلیل آن را نیز باید سودآور باقی می ماند آن است که اگر برای جذب سرمایه گذاری است که همه شرکت ها نیاز دارید.

همه از این گران شرایط به ناچار راه خود را به قدرت که نرخ PG&E میلیون ها نفر از مصرف کنندگان و مشتریان تجاری پرداخت نرخ که در حال حاضر در میان ملت بالاترین.

شد این شرکت به تلو تلو خوردن دوباره موفق به دیدار با تجویز معیارهای برخی از مرتب کردن بر اساس از دولت تصاحب ممکن است و یا حتی به احتمال زیاد. آن بود که به طور گسترده ای مورد بحث در اوایل PG&E ورشکستگی و به این سال, اما به نظر می رسید به از دست دادن بخار به عنوان COVID-19 و رکود شد و دلمشغولیهای از سیاستمداران و عمومی است.

این قانون است که می تواند تبدیل PG&E به غیر انتفاعی, دولتی, شرکت, طلایی به نام دولت انرژی است که در آستانه تصویب. هنگامی که آن را قانون Newsom یا آینده فرماندار می تواند به طور یک جانبه باعث ایجاد آن و شروع به بیش PG&E دارایی یا فروش داوطلبانه و یا اجباری در نظر گرفتن.

با توجه PG&E افسرده شرکت وضعیت چنین تصاحب ممکن است نسبتا ارزان است. با آن سهام معلق در هوا در اطراف $9 سهم آن در ارزش بازار است و به ندرت 5 میلیارد دلار یک هفتم از آنچه در آن بود سه سال پیش. اما کسب خواهد داشت و با فرض اینکه شرکت بدهی بزرگ ،

می تواند از آن اتفاق می افتد ؟ بله. باید آن را به اتفاق می افتد. شاید اگر PG&E نمی تواند با موفقیت به کار گیرند به عنوان یک سرمایه گذار متعلق به ابزار. اما داشتن چنین یک ابزار تحت کنترل سیاستمداران است کمی ترسناک است. فکر می کنم گروه از وسایل نقلیه موتور یا استخدام گروه توسعه دو زمان نمونه دولتی سوء مدیریت.

صحبت از آن در برخی از نقطه نقشی که خدمات عمومی کمیسیون در PG&E افتضاح باید به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت.

این PUC که اعضای آن همه انتصاب فرماندار قرار است به اطمینان حاصل شود که تنظیم انحصارات آن نظارت دارد در خدمت مشتریان خود را کارآمد و سودآوری است. اگر PG&E بود غفلت نگهداری از آن شبکه اجازه می دهد آن را به بدتر و باعث آتش سوزی که در آن بود PUC? آن را باید آگاه بوده است از غفلت و اصرار داشت که PG&E مدیران انجام کار درست است.

گلدن استیت, انرژی, اگر آن را تبدیل به واقعیت می شود و تحت PUC مقررات — چیزی به خاطر داشته باشید که اگر گزینه مطرح می شود.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentarytinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de