بیش از 100 اعتراض به مرگ جورج فلوید در گلندورا

بیش از 100 تظاهر کنندگان آمد در اعتراض به کشتار جورج فلوید در گلندورا در جمعه, ژوئن 1.

این تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شده و در ساعت 2 بعد از ظهر در گوشه ای از مسیر 66 و جنوب Grand Avenue قبل از تظاهرکنندگان نقل مکان کرد و به سمت مرکز شهر. تعدادی از کسب و کار در این منطقه تا به حال سوار کردن ویندوز خود را برای حفاظت از این نوع شورش و غارت است که در جوامع دیگر در سراسر منطقه است.

فلوید, 46, بود گزارشی مردی که بر مه 25 در بازداشت پلیس پس از یک مینیاپولیس افسر درک چوین, kneeled در گردن او. چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه. این حادثه باعث تظاهرات گسترده در سراسر کشور است.

صدای معترضان شعار “نمی توانم نفس بکشم” و “نه عدالت بدون صلح” می تواند شنیده شود برای بلوک به عنوان بسیاری از رانندگان honked خود شاخ و تشویق در حمایت از. بسیاری از معترضان برگزار شد نشانه هایی است که خواندن “Black Lives Matter” و “سکوت خشونت است.”

به عنوان معترضان ساخته شده راه خود را از طریق مرکز شهر بودند ملاقات با یک تعداد انگشت شماری از hecklers اما همه چیز باقی مانده صلح آمیز در سراسر. چند خودرو متوقف شد, در طول مسیر به آب و تشویق به معترضان.

در یک لحظه سکوت که به طول انجامید هشت دقیقه همان مقدار از زمان است که فلوید بود و زانو فشار بر روی گردن خود را با توجه به تصویری از این حادثه پنج نفر از اعضای گلندورا اداره پلیس کاهش یافته و به یک زانو همراه با معترضان.

پس از حدود 50 معترضان به رهبری بازگشت به نقطه شروع, شعار, نام فلوید و Breonna تیلور کنتاکی زن بود که به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در ماه مارس است. این تظاهرات مسالمت آمیز نفس پایین در حدود 4 بعد از ظهر

لی هرناندز بیرون آمد و به حمایت از معترضان آوردن او دو پسر جوان به طوری که آنها می تواند به اشتراک گذاشتن تجربه. او گفت: آنها را بیشتر بدانید در این تظاهرات از داخل یک کلاس درس.

“آنها نیاز به ببینید که چرا مردم در اینجا اعتراض و می دانم که وجود دارد این است که بی عدالتی در این کشور به ویژه برای مردم سیاه و سفید” گفت: هرناندز. “مردم می خواهند صدای خود را شنیده و ما در اینجا به تقویت آن پیام است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de