در جورج فلوید و مبارزه متعلق

29 مه سال 2020
توسط دنیس گله

مانند شما, من شده است هولناک این چند روز گذشته با تصاویر دردناک از سوء استفاده پلیس, دل شکسته, خانواده و رشد کردند.
 
این ملی ما است مراسم—سیاه و سفید آمریکایی مانند جورج فلوید Tamir برنج یا Breonna تیلور کشته شده است در دست پلیس است. ما گریه با غم و اندوه و خشم ما دوباره تجربه تروما از هر دیگر سیاه و سفید و یا قهوه ای زندگی را قطع کنیم و تغییر تنها برای پیدا کردن خود را در همان جای یک روز یک هفته یک ماه بعد.

آن است که طاقت فرسا آن دردناک است و می توانید آن را با ما احساس درماندگی و نا امید کننده است.

اما در حالی که شما ممکن است احساس کنید در زمان وجود دارد این است که هیچ پایانی در چشم من باور دارم که وجود دارد. باید وجود داشته باشد. به عنوان دکتر شاه اعلام کرد, زمان خنثی است. اگر همه چیز در حال تغییر ما باید با شرکت در آن در حال تغییر است.

با وجود محدودیت های بسیاری به من می خواهید به درخشش نور در مسیر درست هم به دلیل این است که چگونه با تغییر ممکن است اتفاق می افتد و دلیل آن کمک می کند تا به نگه داشتن انسانیت ما دست نخورده است.

که من این کار را با روشن کردن چند از سیاست ها و شیوه های ما به کاوش در موسسه برای ایجاد یک جهان که در آن سیاه و سفید, قهوه ای و بومی مردم و همه به حاشیه رانده شده مردم به طور کامل و واقعا ارزشمند است.

و در حالی که ما اصرار بر ارزش نهادن به همه مردم ما می دانیم مردم واقع همان و اغلب وجود دارد یک عدم تقارن یا نابرابر قدرت است. تغییر این عدم تعادل نه تنها کار ما در این موسسه این کار از یک تعداد نامحدود از جنبش سازندگان گوهای مربیان و دیگران مثل شما که انجام شده است این را تمام کند.

با وجود ثابت یادآوری است که ما به عنوان مردم سیاه جرم حقیقت این است که ما متعلق است. و همه ما با هم یک نقشی در ساخت این درست است.

برای کمک به شما بازی بخشی خود را, من می خواهم به شما را به برخی از وسیع بدن از کار همکاران من در موسسه در حال حاضر منتشر شده است که می تواند به تعمیق تفکر خود را و تیز تجزیه و تحلیل خود را بنابراین شما می توانید فشار برای تغییرات سیستمیک در جامعه خود را. برای کمک به ما انجام بخشی از ما, ما همچنین از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن آنچه شما انجام می دهند.

نام و تاریخ ممکن است تغییر کرده باشد اما این تفکر است که مربوط به همیشه است. من خوش شانس هستم برای کار با همکاران با عمق و وسعت:
 
ارین M. Kerrison استادیار در دانشکده رفاه اجتماعی ساخته شده است تحت عمیق بدن از کار در عدالت کیفری نژادی و نابرابری و سلامت مانند این تحقیقات در مورد نحوه توقف-و-frisk باعث می شود طیف گسترده ای از عاطفی و روانی مضرات. شما می توانید او را در KPFA بحث در مورد چرا COVID است تأثیر جامعه سیاه و سفید سخت در آالمدا کانتی و یا خواندن این مشخصات مهم از کار او در فیلادلفیا نشان میدهد که چگونه زمانی که پلیس فکر می کنم آنها دیده می شود به عنوان نژادپرستانه آنها بیشتر احتمال دارد به استفاده از زور.

خود را در عمق گزارش راه نرفته موسسه تحقیقات مدیر Stephen Menendian و عضو ارشد Richard Rothstein در زمان یک نگاه در چه چیزی است و تغییر نکرده از Kerner کمیسیون به این نتیجه رسیدند که نژادپرستی ریشه از 100 شورش در شهرهای آمریکا در سال 1967 بسیار شبیه به آنچه که ما امروز شاهد آن هستیم در مینیاپولیس. انتقادی آنها شناسایی طیف وسیعی از بتن توصیه های پلیس اصلاحات.

Osagie K. Obasogie استاد اخلاق زیستی در مفصل برنامه های پزشکی و دانشکده بهداشت و صندلی از ما تنوع و نابرابری های سلامت تحقیقات خوشه نوشت: این قطعه در اقیانوس اطلس در مورد اسطوره “بد سیب” فریم از خشونت پلیس. او نیز تا به حال یک قطعه در کرنل بررسی قانون که نگاه چگونه پلیس دیدگاه درباره چه چیزی را به عنوان “مناسب” استفاده از زور هستند غیرانتقادی اتخاذ شده توسط دادگاه فدرال به انکار حقوق مدنی ادعا می کند توسط قربانیان خشونت پلیس.
 
اگر شما ترجیح می دهم به تماشای ویدئو در اینجا یک روشنایی کوتاه AJ+ تصویری شامل موسسه مدیر جان. پاول صحبت کردن در مورد مایکل براون و سیاه زندگی مهم و طولانی مصاحبه با امی گودمن در Mashreghsna! “سیاه و سفید جامعه منجر شود overpoliced و underprotected,” پاول می گوید.
 
و در نهایت ایوان نتیویدد اخیر پروفایل من کار ارتباط COVID-19 نژادپرستی و خشونت پلیس: در میان دلایل COVID-19 بدتر است برای جوامع سیاه: خشونت پلیس.
 
من صرف زندگی حرفه ای من مطالعه نژادی و نابرابری و سلامت, و من می توانم صحبت می کنند شخصا به تاثیر از احساس نه فقط درد برای کسانی که ما از دست داده اند اما مداوم ترس برای کسانی که ما ممکن است از دست بدهند. زمانی که من 19 ساله پسر خانه را ترک می کند من فکر می کنم در مورد چگونه او ممکن است روبرو می شوند یک مامور اجرای قانون است که می بیند او را به عنوان یک تهدید به سادگی از آنجا که او سیاه و سفید است.

در حالی که این قتل اتفاق ممکن است به سرعت تغییر مورد نیاز برای تغییر شکل policing, در واقع همه ما موسسات را به یک زمان طولانی و ما. ما در اینجا برای مسافت های طولانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>