'در شرایط مساوی:' لوسی کشتی فرنگی, وب دسترسی مبلغ

لوسی کشتی فرنگی, UC برکلی وب دسترسی مبلغ یکی از 18 "شگفت انگیز" زنان به رسمیت شناخته شده به عنوان بخشی از محوط

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 مرداد 1399
Lucy Greco kneels next to her service dog on sproul plaza

لوسی کشتی فرنگی, UC برکلی وب دسترسی مبلغ یکی از 18 "شگفت انگیز" زنان به رسمیت شناخته شده به عنوان بخشی از محوطه دانشگاه را 150W جشن. (حسن نیت ارائه میدهد عکس لوسی کشتی فرنگی)

زنان برای اولین بار بستری شد و به دانشگاه کالیفرنیا به دانش آموزان تنها دو سال پس از تاسیس آن در سال 1868. که قابل توجه زمانی که شما در نظر بگیرید که بسیاری از نخبگان دانشگاه های خصوصی در سراسر کشور قبول نمی کند زنان تا زمانی که زنان تا به حال موفق به کسب حق رای در سال 1920 از طریق تصویب 19 متمم.

در این سال دانشگاه برکلی بزرگداشت سالگرد 150 از UC Board of Regents' قطعنامه برای باز کردن دانشگاه را از درب به زنان — و "در شرایط مساوی" با مردان است.

آغاز امروز به عنوان بخشی از برکلی تلاش به رسمیت شناختن بی شماری از زنانی که مورد مطالعه قرار گرفته اند مشغول به کار و تحقیق در اینجا برکلی اخبار میزبان یک سری از س و شامل 18 زن شگفت انگیز کارکنان از تمام گوشه و کنار این محوطه دانشگاه. سری نهفت در اوت. 18 با یک نسخه ویژه از دانشگاه برکلی مکالمات و اعضا خواهد شد عبارتند از:

  • کروز Grimaldo دستیار معاونت و مدیر کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی, دفتر
  • آفتابی لی دستیار معاون صدراعظم و دین از دانش آموزان
  • میا حل و فصل-Tidwell دستیار معاونت در بخش حقوق صاحبان سهام و ورود
  • Charmin Smith, سر مربی کال بسکتبال زنان

به افتخار لوسی است گرکو UC برکلی وب دسترسی مبلغ.

شما نامزد بودن "شگفت انگیز دسترسی و ناتوانی مبلغ" در دانشگاه برکلی است. چگونه شما انجام این کار ؟

Read more stories about UC Berkeley's commemoration of “150 Years of Women at Berkeley.

ادامه مطلب داستان در مورد UC برکلی بزرگداشت "150 سال از زنان در برکلی است."

مانند هر سفر در UC برکلی من به هیچ یک از موفقیت های من به تنهایی. وقتی که من اولین بار آغاز شده اینجا من تا به حال بسیاری از دوستان که به من آموخت طناب. دایان واکر و کارن Eft شد دو نفر که به من آموخت که چگونه به درک پردیس سیاست است. کارن به من آموخت همه چیز در مورد چگونه سیاست کار می کنند و چگونه برای ایجاد سیاست های موثر. دایان معرفی من به همه افراد مناسب برای انجام کارها. من فکر می کنم بسیاری از اثربخشی شد و با توجه به دوستانه بودن و پرشور در مورد موضوع. آن را سخت به انکار چقدر مهم دسترسی به پردیس تا مردم در اطراف من جمع شده بودند و رو به رشد هسته ای از دوستان برای یادگیری و تبدیل شدن به در دسترس قهرمانان. کارولین Boyden شده است یک شریک مهم از سال 2005 در کمک به رشد دسترسی جامعه را در این دانشگاه. او همواره به عنوان پرشور در مورد دسترسی و به من کمک کرد در هر مرحله از راه به ما معرفی دسترسی به دیگران و کمک به ایجاد دانشگاه جامع تر.

چه هستند برخی از چیزهایی که کارکنان از همه جنس می توانید برای موفقیت در دانشگاه برکلی?

من فکر می کنم بهترین راه برای تبدیل شدن به موفق در برکلی است که به شبکه, شبکه, شبکه! پیدا کردن فرصت برای شرکت در کارکنان سازمان به عنوان یک عضو فعال. یک سخنران در جلسات و پیدا کردن باعث می شود شما می خواهید به کار بر روی. دوستان در واحدهای دیگر و پیدا کردن راه هایی برای واحد های مختلف با هم کار کنند. بسیاری از مردم در برکلی ماندن در دایره خود را, اما من در بر داشت که انشعاب در سراسر سازمان به طور معمول تولید نتایج بهتر برای همه!

Lucy Greco sits with her dog on a lawn outside California Hall on UC Berkeley's campus

کشتی فرنگی نشسته با سگ خدمات خود را بر روی چمن در نزدیکی کالیفرنیا سالن. (حسن نیت ارائه میدهد عکس لوسی کشتی فرنگی)

چه موانع شما روبرو شده بر اساس هویت خود را (در صورت وجود) و چگونه شما در غلبه بر آنها ؟

به عنوان یک نابینا عضو هیات من به طور مداوم در مواجهه با چیزهایی که من فقط نمی تواند انجام دهد مانند پر کردن فرم های که در دسترس نیست و یا با استفاده از مجتمع پردیس برنامه های کاربردی. خوشبختانه این کار من برای کمک به این چیز ها بیشتر در دسترس, بنابراین من هرگز لحظه ای تردید به صحبت کردن در مورد مشکلات من. من شبکه ای از همکاران در پردیس من کمک می کند تا پیدا کردن مناسب پردیس, تیم های که می تواند کمک به رفع مسائل دسترسی. دوباره این رویکرد مشترک کمک می کند تا ترویج دسترسی گسترده و اجازه می دهد تا دیگران برای حمایت از دسترسی. توصیه من این است که: حتی اگر آن را ممکن است سخت به صحبت می کنند به خصوص اگر شما نیاز به تشدید مسائل اگر شما رو به یک مشکل شما تنها نیستید. دیگران نیز ممکن است دچار همان مشکلات بنابراین تنها راه برای شروع به پرداختن به این مشکلات این است که به صحبت کردن. گاهی اوقات آن ممکن است در حالی که مرور این دوره می تواند خسته کننده. اما مزایای دانشگاه ما جامعه را بسیار مهم تر از موانع.

چه کلمات حکمت شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با دیگر کارکنان زن در دانشگاه ؟

می توان آن را سخت بودن در یک اقلیت کمتر گروهی در دانشگاه و شما در حال رفتن به صورت تعصب اما آماده برای پیدا کردن متحدان که کمک خواهد کرد که شما احساس بهتری در مورد خودتان و چگونه شما می توانید منحصر به فرد کمک به جامعه دانشگاه. نظر من بسیاری از متنوع دوستان در برکلی به عنوان خالص ایمنی. آن را به خوبی به کسی که می تواند گوش دادن زمانی که شما نا امید شده و فقط نیاز به بیرون ریختن اما این دوستان نیز وجود دارد برای شما را از طریق بار سخت و کمک به شما تبدیل به یک فرد قوی تر و در آغوش خود خود را به ارزش. گرفتن اعتبار از خود اصول و ایده های واقعا کمک می کند تا شما به دست آوردن شجاعت را حفظ و ترویج تنوع و شمول تلاش های حتی زمانی که جاده پر از دست انداز است. بسیاری از دوستان در سراسر بسیاری از گروه ها و من در بر داشت که آن را خواهد پرداخت در هر زمان!

چه آینده ای آرمان آیا شما در UC برکلی?

من UC برکلی اهداف به نگه داشتن در حال حرکت توپ به جلو هنگامی که آن را می آید به پردیس تبدیل شدن بیشتر به صورت دیجیتالی در دسترس برای همه!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب