خواهد شد WEISSERT و جولی CARR SMYTH

کلمبوس, اوهایو — عمده آزمون تقریبا به طور کامل رای-با-پست الکترونیکی انتخابات در طول یک بیماری همه گیر در حال وقوع است روز سه شنبه در اوهایو ارائه درس به کشورهای دیگر در مورد چگونه به انجام یکی از اساسی ترین اعمال دموکراسی در میان یک بحران بهداشتی.

این روند نبوده است صاف به عنوان مقامات دولتی را پیمایش قوانین انتخابات و نیاز به حفاظت از شهروندان و نظرسنجی کارگران از coronavirus. اوهایو در شخص اصلی به تعویق افتاد تنها چند ساعت قبل از انتخابات قرار بود برای باز کردن در ماه گذشته باعث چالش های قانونی و سردرگمی است.

روز سه شنبه انتخابات جایگزینی آن نیاز به رای دهندگان برای اجرای حداقل سه قطعه از ایمیل — نرم افزار های خالی رای گیری و تکمیل یکی — از طریق ایالات متحده خدمات پستی.

با جو بایدن در حال ظهور به عنوان presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد وجود دارد کمی تعلیق در نتایج. اوهایو رای است که به جای اینکه از نزدیک تماشا به عنوان یک مطالعه موردی برای نحوه ادامه با انتخابات اگر همه گیر نیست سهولت. متحده گرفته اند به شدت روش های مختلف با ویسکانسین اقدام در شخص رای گیری در اوایل این ماه و در نیویورک گفت: دوشنبه این امر انصراف از آن ریاست جمهوری اولیه بود که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن.

برخی از فرمانداران پیشنهاد کرده اند آنها را در نظر در حال حرکت به یک پست الکترونیکی سیستم رای گیری برای انتخابات عمومی ماه نوامبر چیزی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت مخالف است. کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی می گوید پنج متحده در حال حاضر انجام همه انتخابات به طور کامل توسط پست الکترونیکی: کلرادو, هاوایی, اورگان و واشنگتن و ایالت یوتا است.

به عنوان او آماده برای نتایج اوهایو جمهوری خواه وزیر امور خارجه فرانک لاروس هشدار داد که این روند می تواند پر از دست انداز.

“بسیاری از چیزهایی را مانند شب انتخابات اما پس از آن برخی از چیزهایی که نمی خواهد” لاروس در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است.

وجود دارد هنوز هم برخی از فرد رای گیری در روز سه شنبه. اوهایو قانون تضمین می کند که هر رای دهنده که نمی دریافت رای آنها درخواست مهلت قانونی دارای حق رای در فرد به معنی آنها می تواند به نظر می رسد در شهرستان تخته اگر آنها نمی تواند یک بعد از ظهر سه شنبه — و یا به طور بالقوه سو.

مریلند نیز دست و پنجه نرم با نحوه رای با خیال راحت در روز سه شنبه به مراکز رأی دهی باز به انجام یک انتخابات ویژه به پایان مدت از اواخر تشکر. الیاس Cummings.

اما بسیاری از تمرکز در اوهایو که در آن پست الکترونیکی-در انتخابات است و بازی کردن در یک زمان هنگامی که برای حمایت از این روند در حال افزایش است. یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهشی می یابد دموکرات ها در حال حاضر بسیار بیشتر از جمهوری خواهان حمایت خود را از دولت برگزاری انتخابات منحصرا از طریق پست 47 درصد به 29 درصد است. در سال 2018 حدود نیمی به عنوان بسیاری از دموکرات ها بودند که به نفع و در آنجا بود کمی تفاوت در دیدگاه ها و حامیان از هر حزب.

لاروس و اوهایو جمهوریخواه فرماندار مایک DeWine باید هر دو حامیان طولانی مدت افزایش رای گیری-با-ایمیل, گزینه, اما سیاسی پویایی می تواند تغییر به عنوان coronavirus redraws چشم انداز سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به تازگی برافراشته در برابر گسترش رای گیری توسط پست الکترونیکی و بسیاری از جمهوری خواهان به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را. تقریبا دو سوم از جمهوری خواهان نگران هستند که تقلب انتخابات خواهد بود یک مشکل عمده با تمام الکترونیکی, رای گیری, با توجه به AP-NORC نظرسنجی. دو ماه پیش در مورد به عنوان بسیاری از توصیف تقلب انتخابات به عنوان یک مشکل عمده در ایالات متحده در انتخابات به طور کلی است. در واقع رای دهندگان تقلب نادر است.

یکی از چیزهایی است که نمی تواند در شک روز ریاست جمهوری نتایج اولیه پس از بایدن تنها نامزد چپ در مسابقه. هنوز رای گیری اولیه شروع Feb. 19 بنابراین ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز می تواند انتخاب کنید تا اوهایو نمایندگان با وجود تعلیق مبارزات انتخاباتی خود نزدیک به سه هفته پیش.

ساندرز گفت: “می خواهم به جمع آوری به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان ممکن است به نفوذ حزب پلت فرم در کنوانسیون ملی دموکرات ها اما او را در حال حاضر تایید بایدن. معاون سابق رئیس جمهور پیشنهاد کرده است که کنوانسیون در حال حاضر با تاخیر از ژوئن تا اوت به دلیل coronavirus مارس برگزار می شود به طور کامل تقریبا بیشتر خنثی کردن امکان یک طبقه مبارزه است.

به طور سنتی یک انتخابات عمومی میدان نبرد ایالت اوهایو منتقل شده به بیشتر به طور مداوم جمهوری خواه در سال های اخیر چرخه. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده آن را با تعجب بالا 8 درصد در سال 2016 پس از باراک اوباما با بایدن به عنوان همسر در حال اجرا انجام شده دولت دو برابر شده است.

Weissert گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسنده دن سیول در سینسیناتی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو