شمال چین رسید موج جدیدی از CCP Coronavirus شیوع

شیوع حزب کمونیست چین (CCP) coronavirus در حال متداول شدن در بخش هایی از شمال چین به عنوان کمونیست مقامات همچنان به سرکوب اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر ،

به بیرون درز دولت اسناد و مدارک از شهرستانها مختلف در سراسر منطقه نشان می دهد که آمار و ارقام واقعی از کسانی که به تازگی مبتلا به این بیماری در حال افزایش سریع است. در همین حال مقامات در حال برداشتن گام برای رسیدن به وخیم تر شدن وضعیت مانند افزایش ظرفیت بیمارستان.

شیوع بیماری به ویژه شدید در شمال شرقی چینی در شهر هاربین که در آن دولت های محلی اجرا کرده است مستندات جدید محدود کردن سفر و نیمه تعطیل فعالیت عمومی در سراسر شهرستان. تصویری گرفته شده توسط هاربین ساکنان نشان می دهد که صف های طولانی در خارج از شهر بیمارستان. یک سند از یکی از شهرستان ساخته شده است تا منطقه به بیرون درز برای بار عصر را نشان می دهد که 34 نفر تایید آلوده در آوریل 19 alone — بالا بردن احتمال این که تعداد واقعی موارد اخیر فراتر از آمار رسمی بیش از 200 بار.

CCP virus باعث می شود که بیماری تنفسی COVID-19 اولین شکست در ووهان در استان هوبئی مرکزی در چین در ماه دسامبر گذشته. با توجه به حزب کمونیست چین اولیه پوشش یو پی اس و underreporting از اپیدمی این ویروس به سرعت گسترش به سایر نقاط کشور و خارج از کشور.

جدا از Harbin و دیگر شهرستانها در هیلونگجیانگ مقامات در چین مغولستان داخلی منطقه و استان لیائونینگ را رسما گزارش موارد جدید از این ویروس در حالی که این منطقه از چائویانگ در پکن اعلام شد “در معرض خطر منطقه” در آوریل 19 — اولین منطقه در چین تعیین شده به عنوان مثل در خارج از هوبئی.

شمال چین و مغولستان داخلی

هفته به ووهان شیوع CCP اجرا شدیدی مستندات و هفته بعد از آن ادعا کرد که این بیماری تحت کنترل است.

هاربین پایتخت از استان هیلونگجیانگ که هم مرز روسیه است. استان گزارش نشده هر گونه موارد جدید و یا مرگ و میر بین Feb. 23 مارس 9 — تقریبا معکوس بحث آمار تولید شده توسط مقامات در سراسر بقیه از چین است.

A police officer at a checkpoint in Harbin, northeastern China. (Image: YouTube/Screenshot)

یک افسر پلیس در یک ایست بازرسی در هاربین در شمال شرقی چین است. (تصویر: یوتیوب/تصویر)

اما در 15 آوریل در هاربین شهرداری دولت اعلام کرد که حذف این شهر محلی کمیسیون بهداشت مدیر داد و هیچ دلیلی برای این تصمیم است.

دو روز قبل از آن یک ویدئو به ضرب گلوله توسط یک هاربین ساکن و به اشتراک گذاشته آنلاین نشان داد آنچه به نظر می رسد هزاران نفر از مردم در حال انتظار در خط در خارج از هاربین پزشکی دانشگاه (HMU) اول وابسته به بیمارستان. فیلم دیگری از 15 آوریل نشان داد کارگران ساخت یک دیوار موقت برای جلوگیری از یک جامعه مسکونی.

در 14 آوریل یک مرد در یک ماشین متوقف شد توسط پلیس در بزرگراه, در حالی که تلاش برای ورود به هاربین. در فیلم گرفته شده توسط این مرد یک افسر به او می گوید: “هاربین تحت قرنطینه در حال حاضر. همه خودروها باید به نوبه خود بازگشت که در آن از آنها آمد. هیچ وسیله نقلیه موتوری اجازه ورود به هاربین.”

اولین مورد اخیر گزارش شده توسط شهر بود که از یک مرد surnamed Guo بود که تایید کرد که قرارداد این بیماری در 9 آوریل. در تاریخ 12 آوریل در هاربین کمیسیون بهداشت گفت که Guo حال انتقال COVID-19 به حداقل نه دیگران. شهرداری دولت حداقل 58 موارد جدید بین 9 آوریل و مارس 19.

در مغولستان داخلی ده ها تن از موارد جدید را به طور رسمی ثبت شده هر چند دولت اسناد به بیرون درز برای بار عصر می گویند تعداد واقعی هستند بالاتر است. علاوه بر این مقامات در سراسر منطقه را کشف کرده اند دوباره ظهور طاعون در میان جوندگان جمعیت در برخی از شهرستانها مانند زمین که دارای بیش از 1 میلیون نفر است.

در مارس 17, Heilongjiang CCP مقامات اعلام کرد که 18 مقامات در هاربین خواهد بود برای بی کفایتی خود را در دست زدن به این بیماری همه گیر.

اما این استان شیوع محدود نمی به هاربین. از 27 مارس تا آوریل 9, Suifenhe شهر در نزدیکی مرز روسیه گزارش داد بیش از 100 مورد و 148 بدون علامت بیماران — افراد آلوده به COVID-19 بدون نشان دادن علائم.

Suifenhe شروع به ساخت و ساز از 600 تخت موقت بیمارستان برای بیماران بدون علامت و همه ساکنان این شهرستان را تحت مستند.

در آوریل 22, دولت اجرا روزنامه یانگ تسه روزانه به نقل از هیلونگجیانگ ولایتی کمیسیون بهداشت به عنوان بیان کرد که دو پزشکان و شش نفر از پرستاران بود که مبتلا به این ویروس در هاربین شماره 2 بیمارستان. آنها تحت درمان تعیین شده در بیمارستان. صدها نفر از کارکنان پزشکی از بيمارستان در حال مشاهده در مراکز قرنطینه.

اسناد داخلی اشاره در اعداد حقیقی

چین آمار رسمی در مورد CCP ویروس آمار مطابقت ندارد تا با برخی از CCP رژیم دیگر ادعا می کند و به طور مستقیم در تضاد با اسناد داخلی به دست آمده توسط بار عصر.

با وجود این مقامات تعیین آن را یک “خطر بالا منطقه” پکن Chaoyang اعلام کرد فقط سه اخیر عفونت در آوریل 16. بعلاوه مردم ترک منطقه شد نیاز به انجام 14 روز از قرنطینه.

با توجه به اضطراب سخت و ناگهانی Xinghuo معاون مدیر پکن شهرداری کمیسیون بهداشت یک “در معرض خطر منطقه” تعریف شده است به عنوان یک منطقه با بیش از 50 عفونت ها و خوشه شیوع ظرف 14 روز.

اما هاربین در استان هیلونگجیانگ استان نیست این تعیین — با وجود داشتن مقامات اعلام حداقل 58 داخلی بیماران تشخیص داده شده بین آوریل 9 تا 19 آوریل و چند خوشه شیوع بیماری اتفاق می افتد در هاربین دانشگاه علوم پزشکی (HMU) اول وابسته به بیمارستان هاربین شماره 2 بیمارستان و همچنین مسکونی در ترکیبات.

Part of a leaked government document showing 34 recent COVID-19 patients in Daowai district of Harbin, northeastern China. (Image: The Epoch Times)

بخشی از سند بیرون درز دولت نشان 34 اخیر COVID-19 بيمار در Daowai منطقه هاربین در شمال شرقی چین است. (تصویر: عصر نیوز)

عصر فردا اشاره می کند که “اکثر این شهرستان تنظیم شده است به عنوان “کم خطر” مناطق. تنها Daowai و Nangang مناطق شدند و طبقه بندی شده به عنوان ” خطر متوسط مناطق.'”

در مارس 13, “هشدار” تولید شده توسط هاربین ضد اپیدمی نیروی کار مورد تجزیه و تحلیل شهر های اخیر شیوع, هشدار هاربین مقامات برای اینکه سهل انگاری در کنترل ویروس. علاوه بر آن ذکر شده 39 عفونت شامل نمی علنی در دسترس شمارش موارد.

“دولت شهر نیست پیگیری کردن بيماران فعالیت های اخیر و جایی که آنها آلوده شدند. آن را حتی تقویت اقدامات کنترلی” در این سند اعلام کرد.

در آماری داده های ورق از چین CDC در Daowai منطقه به تاریخ مارس 10 موجود شخصی و اطلاعات پزشکی از 34 COVID-19 بيمار از آنها حداقل 30 شد و به تازگی آلوده.

اما شهرداری کمیسیون بهداشت عمومی ساخته شده فقط یک مورد جدید برای کل هاربین که بعد آوردن مجموع موارد اخیر در شهر — به استثنای کسانی که نشات گرفته از خارج از کشور و یا بدون علامت موارد به دو.

Daowai یکی از 18 منطقه در هاربین بالا بردن احتمال این که بیشتر موارد در سراسر شهر در حال نگهداری از نمایش عمومی.

حدود 800,000 نفر زندگی می کنند در Daowai در حالی که هاربین دارای جمعیت بیش از 10 میلیون نفر از جمله 5 میلیون نفر در آن مناطق ساخته شده است. Extrapolating تعداد موارد تایید شده در Daowai در آوریل 10 به بقیه هاربین می دهد حدود 476 مورد اخیر — به این معنی که هاربین کمیسیون بهداشت ممکن است underreported اخیر موارد تا 233 بار.

اطلاع از هیلونگجیانگ سلامت کمیسیون مورخ 8 آوریل گفت که رهبری ولایتی بود برنامه ریزی برای ایجاد تقریبا 4000 تخت بیمارستان موجود و راه اندازی پشتیبانی پزشکی تیم متشکل از 1,100 کارکنان.

A screenshot of the April 8 document from the Heilongjiang provincial health commission. (Image: The Epoch Times)

یک تصویر از مارس 8 سند از هیلونگجیانگ ولایتی کمیسیون بهداشت. (تصویر: عصر نیوز)

در آوریل 11, رسانه دولتی گزارش داد که هاربین دولت به تعویق افتاد و تاریخ افتتاح, برای, مدارس, در حالی که دانش آموزان از مدارس دیگر خواهد بود بیشتر مورد نیاز به شرکت در کلاس های از راه دور.

هاربین ساکنان گفت: بار عصر که آنها بسیار عصبی در مورد این ویروس را گسترش.

“سطح هشدار در Daowai منطقه بسیار بالا است. این وحشتناک… برخی از واحدهای مسکونی ساختمان های مسکونی و مسکونی ترکیبات قفل شد پایین گفت:” آقای لی یک Daowai منطقه ساکن است.

لی گفت که مقامات خواهد قفل کردن یک واحد اگر یک عضو خانواده بود تشخیص داده شده. زمانی که چند واحد باید عفونت کل ساختمان خواهد شد قفل شده است. زمانی که چندین ساختمان در یک مجتمع دارای عفونت کل مسکونی ترکیب خواهد شد قفل شده است.

ساخت ویروس ‘خارجی’

از اواسط ماه مارس حزب کمونیست بوده است تشویق مقامات محلی به کنترل این بیماری همه گیر و رزومه عادی فعالیت های اقتصادی.

این مستند از ووهان آغاز شد که در ژانویه. 23 برداشته شد 76 روز بعد در 8 آوریل نگرانی درباره ادامه شیوع بیماری در خطر است. یک متخصص بهداشت هشدار داده است که وجود دارد می تواند ده ها هزار نفر از موارد بدون علامت در ووهان پست های خود را به سرعت حذف شده توسط رژیم بازرسان.

در چند هفته گذشته جمهوری خلق چین (PRC) مقامات صدا زنگ مورد COVID-19 موارد از خارج از کشور وارد و بسته کردن چین مرز. اما بسیاری گمان می کنند که پکن با استفاده از خارجی ورود — بسیاری از آنها اتباع چینی — به عنوان سپر بلا سنجاق سرزنش برای همه موارد جدید را بر روی آنها.

مقامات در هیلونگجیانگ و مغولستان داخلی گزارش شده است بسیاری از موارد خود به عنوان چینی که در بازگشت از کشورهای خارجی به ویژه روسیه است. علاوه بر این برخی از پروازها از خارج از کشور عازم پکن شده اند دوباره روت هههت, پایتخت مغولستان داخلی که در آن مسافران شد آزمایش ویروس.

در تاریخ 8 آوریل چین و روسیه زمین بندر در مغولستان داخلی شهر Manzhouli بسته شد با مقامات استناد به تعداد زیادی از آلوده چینی در تلاش برای عبور از مرز به عنوان دلیلی برای بسته شدن. همانطور که در آوریل 11, هیچ امتیاز بیشتر از ورود همراه چین و روسیه همچنان باز است.

از بیش از 100 مورد به تازگی گزارش شده در Suifenhe مرز شهرستان در هیلونگجیانگ فقط سه نفر داخلی در مبدا به گزارش عصر نیوز.

“ساکنان در هیلونگجیانگ اما ابراز تردید در مورد آمار و ارقام رسمی گفته مقامات شد و به احتمال زیاد با هدف تطهیر شدت موج جدیدی از عفونت با تمرکز بر روی وارداتی موارد” در این گزارش است.

یک هاربین مرد surnamed یو که صحبت با این Epoch Times سوال رسمی روایت است که اکثر موارد از خارج از کشور.

“اگر آنها اذعان محلی موارد این امر به معنای آن است که شیوع است که تحت کنترل و وارداتی مورد’ خواهد بود یک بهانه مناسب,” او گفت:. “مقامات محلی شده است پوشش آن را; آنها نمی گزارش واقعی [شماره].”

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

دولت چین در تلاش برای بازگو CCP ویروس روایت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>