نورکو '80 قسمت 8: سارق مسلح بانک در فرار از منطقه و تقویت پیوستن به پیگیری

نورکو '80 داستان واقعی از دیدنی ترین سرقت بانک در تاریخ آمریکا جورج اسمیت نشسته در یک استخر از خون خود در سرق

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 خرداد 1399

نورکو '80

داستان واقعی از دیدنی ترین سرقت بانک در تاریخ آمریکا

جورج اسمیت نشسته در یک استخر از خون خود در سرقت وانت و تماشا امنیت اقیانوس آرام بانک به فاصله عقب رفتن. او منتشر خالی مجله از پایین هکلر و جامعی در تازه جنگل کلیپ. آنها کاکل تپه و ادامه داد شمالی. همه آنها نیاز به انجام آن را یک مایل بیشتر تا Hamner, سوئیچ به سرما اتومبیل های پارک شده در لیگ کوچک زمینه و جهنم از نورکو.

جورج نگاه کرد و دیدم راسل Harven ایستاده در پشت کابین کامیون برگزاری "خپله" آر. "آیا می رسید از او پرسید: او بیش از شلاق باد از طریق باز کردن تخت از کامیون.

"من به ضرب گلوله در سر" Russ صراحت گفت.

"شما چی؟"

اهل رفت و برگشت به پست خود تنظیم بشکه از "خپله" AR-15 بر روی سقف تاکسی بین دو استیلن مخازن و اسکن جاده در مقابل آنها.

با نزدیک شدن به نور در پنجم خیابان کریس Harven دیدم او تا به حال یک مشکل است.

ایوان هاپکینز متوقف در پشت چراغ قرمز وقتی چیزی زده خود را Datsun وانت جمع و جور از پشت و شروع به هل دادن آن را به ترافیک سنگین عبور از تقاطع در مقابل او. به طور غریزی هاپکینز نگه داشته و پای خود را روی ترمز خود لاستیک screeching در مقاومت است. راسل Harven طاقی بر طرف کابینت و زد به تقاطع "آن حرکت می کند و یا می خواهد ضربه سر خود خاموش!" او فریاد زد با هدف خپله علیرضا در هاپکینز از 5 فوت دور. هاپکینز منتشر شد ترمز در وانت و شتاب از طریق تقاطع.

یک نیم مایل تا در خیابان ششم و ماشین و نیز حمایت در نور قرمز است. این بار کریس چرخش زرد کامیون به دوزند و خمرهای از طریق تقاطع کوبیدن به سمت یک ماشین به سمت چپ خاموش کردن خیابان ششم ارسال Levester Dietsch را Plymouth قهرمان چرخش خارج از راه خود را. به عنوان کامیون پاک تقاطع و گذشت رانندگان به نام جانیس توپ او را دیدم یک مرد در یک ماسک اسکی فقط پا دور پایین تر از یک تفنگ و شلیک به او. توپ ناودان بر روی ترمز و ماشین را بر روی شانه راست.

عازم جنوب در Hamner, رودخانه معاون دارل نی بود نزدیک خیابان ششم زمانی که او گرفتار دید از زرد کامیون رهبری در جهت مخالف و با هدف تفنگ در او. هر دو از کار اخراج شدند. به عنوان دو دستگاه خودرو گذشت یکدیگر یک گلوله تصویب از طریق کلانتر ستاره مزین در درب رید واحد و به پای چپ خود فقط تا زیر زانو. "من به ضرب گلوله کشته شده است," نی به نام رادیو و کشیدن به یک سمت خیابان به بررسی زخم. "آنها در حال عکسبرداری از پشت خودرو" او radioed. "من به سمت بیمارستان."

•••

"چرا او عبور ماشین؟" جورج اسمیت زدم به راسل Harven به عنوان کامیون شات گذشته لیگ کوچک زمینه در دیترویت خیابان لحظاتی پس از شلیک در نی.

Russ تکیه کردن بر طرف کامیون و hollered چیزی به پنجره در برادر خود را. او برگشت و به اسمیت. "بیش از حد بسیاری از مردم بیش از حد بسیاری از پلیس است."

کریس downshifted و چرخش راست به نوبه خود بر روی Schleisman جاده به یک منطقه شناخته شده به عنوان Wineville به عنوان جورج تماشا Matador و Z/28 ناپدید می شوند ،

معاون داگ Borden دیدم هرگز کامیون در Schleisman تا زمانی که آن را به حق بر او اسلحه در حال حاضر انفجار دور. Borden منحرف به حیاط جلویی از مزرعه های لبنی. مردان اخراج او به عنوان آنها گذشت پانچ یک سوراخ از طریق یک مخزن آب و پاشش تیراندازی به یک قلم از شیر گاو است. "خودرو در Schleisman رهبری نسبت به Etiwanda" یک خراشیده Borden فریاد زد: به میکروفون. "من شده است توسط آتش رسید."

رانندگی در 68 خیابان جانباز California Highway Patrol افسر داگ به صورت جدی به سختی می تواند آن را باور هنگامی که او را دیدم کامیون زرد به نظر می رسد از Schleisman و به نوبه خود نسبت به او. مانی Delgado نشسته بود مسافر قاب پنجره با هدف Chris Harven را هکلر بیش از سقف کابین. وجود دارد یک پوزه فلش و قطب تلفن فقط در خارج به صورت جدی به راننده سمت پنجره منفجر شده در یک تگرگ از تراشه چوب. جدی ducked در سراسر صندلی خود را به عنوان گلوله پاره به بام و مرکز پست جدا جلو و عقب درهای ماشین گشت دیگران zinging کردن پیاده رو و کررل نرده در اطراف او. به عنوان جدی U-تبدیل در تعقیب کامیون نوسان کردن 68 خیابان بر روی هلمز خیابان که در آن رودخانه معاون رولف پرکس منتظر بود برای آنها.

•••

هاوایی توسط میراث فرهنگی مطرح شده در Belmont منطقه ساحل از ساحل طولانی 27 ساله معاون رولف Napunako پرکس شده بود زیر رادیو گزارش از متهمان' محل هنگامی که او خاموش Etiwanda بر روی هولمز یک جاده دو خط با صف متزلزل خانه دو wides و حیوانات قلم. به عنوان او کشیده رزمناو خود را بر روی خاک شانه در کنار یک اسب کررل زرد کامیون به نظر می رسد رهبری به طور مستقیم به سوی او. گلوله ricocheted کردن پیاده رو در مقابل او با یک آواز صدا و کرک مانند bullwhips سربار. وجود دارد, پاره شدن صدا از دور قابل توجه وسیله نقلیه خود را پاره طریق چند لایه از فلز و پلاستیک و شیشه ای با گلویی سه بعدی با کیفیت.

بسته شدن در کامیون متد عبور از خط نقطه چین veering به خط مانند یک تله راه رفتن به یک بریتانیایی به حیوانات به ضربه آن مغز است. چیزی که به نظر می رسید به amble در هیچ عجله در همه. این افراد در حال تلاش برای بدست آوردن دور از من, Rolf فکر آنها در حال تلاش برای کشتن من. با هیچ زمان به فرار او پخش در سراسر نیمکت صندلی محافظ سر خود را با دست چپ خود را مشابه از زیر آرنج خود را.

کامیون به آرامی نورد را به او میدان دید بیش از یک حیاط به دور از پنجره شناور مانند یک کشتی دزدان دریایی کشیدن broadsides در برخی درمانده غرق شدند. و سپس آنها ظاهر شد یکی یکی به دنبال مانند دزدان دریایی خود را. کریستوفر Harven رسیده از پنجره به بیرون و اخراج .45 طولانی هفت تیر کلت در نقطه ای خالی محدوده گلوله قابل توجه در سه ماهه پانل و درب. مانی Delgado موفق به گرفتن چند عکس بر بالای کابین درآوردن تلاقي در سقف پرکس' واحد. چهره راسل Harven به نظر می رسد فوق پرکس بلندی مانند برخی از مرتب کردن بر اساس از مجنون جنگلی در حالی که هدف تفنگ خود را در خشونت زاویه. شکسته شیشه اسپری رولف در صورت. او بسته چشم خود را در برابر آن. چیزی whizzed با شکستن خود را سر راست پایین وسط درست در بالای خط.

رولف می تواند بشنود کامیون سرعت بخشیدن به دور است. او چشمان خود را باز کرد و احساس سر خود را. وجود دارد تنها یک لکه خون از گوشت زخم. چند اینچ پایین تر و آن شده اند که ضرب المثلی گلوله ، وجود شیشه ای بود همه را از طریق مو خود را و سوزش در چشم راست او اما رولف پرکس می دانستم که غیر ممکن اتفاق افتاده بود: او تا به حال جان سالم به در برد.

فرد Chisholm گذشت رولف موقعیت داشتن فقط به حال خود دلخراش سر در رویارویی با کامیون زرد یک صد پا فراتر از پرکس. دو کشیده U-نوبت با رولف مصرف سرب در پیگیری Chisholm شماره دو و CHP واحد با داگ به صورت جدی پشت سر او.

در پایان دور از هولمز پرکس می توانید ببینید زرد کامیون جورج اسمیت نشسته در ارتش تیرانداز ماهر مطرح لایه بردار دور بعد از دور در جهت خود را. زیر آتش سنگین دوباره پرکس خود را برداشت میکروفن و radioed که کامیون شد تا در آینده به T-تقاطع در Etiwanda خیابان.

با نزدیک شدن به پیگیری head-on, معاون هرمان قهوه ای radioed به پرکس. "من در Etiwanda و Limonite در این زمان است."

پرکس در پاسخ با یک هشدار فوری به قهوه ای و هر کس دیگری که ممکن است در مسیر زرد کامیون. "گرفتن تفنگ ساچمهای خود را بلافاصله! آنها شلیک های متعدد دور است."

Sirens wailed از همه طرف به عنوان کریس در زمان سخت به سمت چپ در یک T-تقاطع خاموش هولمز عازم شمال بر روی Etiwanda. اهل بدبختانه مجله در آر قفل شده است و در یک پر و سپس steadied اسلحه بین دو استیلن مخازن و منتظر. آنها آمدند تا در شلوغ چهار راه تقاطع و رودخانه نمایندگان بودند ناگهان در همه جا.

ساخت یک راست خاموش Limonite هرمان قهوه ای بود و بیش از 25 فوت دور زمانی که هر دو مانی و اهل باز کردن در او. یک گلوله از یک .223 تکه تکه نافذ بازوی چپ خود را با بیش از 100 ریز ذرات مس پوششی. یکی دیگر آمد از طریق درب دفن نیمی از مثل حلزون حرکت کردن تا به زانو خود را از آن هرگز خارج شود. یک سوم پانچ یک سوراخ از طریق شیشه جلو اتومبیل خود را و قرق پشت گردن خود را به عنوان او ducked. او نه قهوه ای شده اند که از طریق ضربه ،

یک غیر نظامی به نام گیلبرت پنا رانندگی خود را سبز وانت در راه خود را به خانه از محل کار هنگامی که او به سمت چپ به نوبه خود بر روی Etiwanda پشت هرمان قهوه ای است. پنا است شیشه ناگهان در هم شکسته و او احساس چیزی چراندن سمت از صورت خود را. گلوله رفت و خود را از طریق شیشه جلو و عقب و پنجره و درب راننده و درب عقب اتومبیل. سپس خود را به سمت آینه را منفجر کرد. پنا آمار ترمز و کبوتر به تختهای خود وانت خود را در صورت خونریزی از شیشه و گلوله قطعات.

•••

بعد از به آتش دیو دیوانه تبدیل بر روی Etiwanda فقط پشت گیلبرت پنا. هنگامی که او را دیدم زرد کامیون, همه سگ دیوانه در زمان حال به انجام مربا روی ترمز و اردک در زیر داشبورد. این دو وسیله نقلیه با گذشت هر یک از دیگر تا به سرعت که مردان تیراندازی از پشت به سختی زمان آتش خاموش یک زن و شوهر از دور در Madden قبل از آنها از طریق تقاطع در Limonite.

در Limonite نزدیک شدن به Etiwanda معاون کن تیم mcdaniels دیدم زرد کامیون ضربه از طریق تقاطع در مقابل او. چرخش به سمت چپ بر روی Etiwanda کمتر از یک صد فوت در پشت کامیون McDaniel در زمان دور از جورج اسمیت .308 خود را از طریق شیشه جلو اتومبیل که تکه تکه بر روی تاثیر است. تیم mcdaniels احساس درد شدید در شانه راست. "من ضربه" او radioed کشیدن واحد خود را به کنار جاده.

لحظه ای McDaniel کشیده بیش از یک .308 کالیبر گلوله سوت کشید از طریق رولف پرکس' شیشه جلو و همچنین صدای خش خش بدتر به عنوان آن گذشت در اینچ از سر خود را. پرکس خود را کشیده دوج موناکو گشت واحد بر روی خاک شانه پشت McDaniel, افشای فرد Chisholm به نوبه خود. اسمیت بلافاصله قرار داده و یک دور به Chisholm رادیاتور. این rookie تضعیف رزمناو خود را بر روی شانه پشت McDaniel و پرکس به عنوان واحد CHP با داگ به صورت جدی شات گذشته برای ادامه تعقیب و گریز. دیدن RSO واحد در کنار جاده دیو دیوانه کشیده پشت آنها را در حالی که آتش گرفتن خود را. "ما مجبوریم به وضع به دلیل مقدار دور به آنها شلیک در ما" Madden radioed اعزام.

ریورساید معاون A. J. Reynard شد در داخل این کلانتر ماشین که سارق مسلح تخلیه یک تگرگ گلوله او را در. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از رودخانه کلانتر,)

در مرکز اعزام, Gary Keeter بدهید Wiza و شارون Markum شوکه شده بودند. تنها 12 دقیقه و 27 ثانیه پس از Keeter اولیه 211 اعزام و در حال حاضر آنها تا به حال پنج معاونان و سه غیرنظامی زخمی شدند. عکسبرداری از تیم mcdaniels قهوه ای و غیر نظامی گیلبرت پنا تا به حال رخ داده در 100-حیاط کشش از Etiwanda در عرض 10 ثانیه. در حال حاضر گزارش به زرد کامیون ترک Wineville و رهبری به محله میرا لوما. به عنوان غیر قابل تصور به عنوان اولین 12-و-نیم ساعت شده بود چیزی گفت Gary Keeter چیزهایی که در مورد به بدتر.

•••

چهارشنبه آینده: قسمت 9 – خطرناک مخرب پیگیری سر به سمت اتوبان و جدید شهرستان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب