هیچ مرگ و میری اما 55 جدید کروناویروس موارد در پاسادنا در روز پنج شنبه

برای دومین بار در این هفته پاسادنا مقامات بهداشتی گزارش یک رکورد تعداد تازگی تایید coronavirus موارد در پنج شنبه, مه 14 عنوان اجباری و سیستماتیک تست در اطراف شهر را در دراز مدت مراقبت از امکانات افزایش یافته است و در روزهای اخیر مقامات می گویند.

وجود 55 مورد جدید گزارش شده در روز پنج شنبه — 8% افزایش به شهرستان را در مجموع مورد تعداد که در حال حاضر نشسته در 662. جدید مرگ و میر گزارش شده است.

از 55 مورد جدید, 42 از آنها در ارتباط با این شهر خانه های سالمندان و یا کمک امکانات زندگی. مقامات در حال بررسی 11 از روز پنج شنبه در این موارد برای تعیین اینکه آیا آنها بیش از حد مرتبط به مراقبت از سالمند امکانات.

در میان به تازگی گزارش موارد دو پاسادنا کودکان زیر سن 18. در همین حال هفت نفر از ساکنان بین سنین 18 و 40; 17 بین سنین 41 و 64; در حالی که 31 موارد اضافی بودند 65 ساله و مسن تر.

برای موارد مرتبط با مراقبت از سالمند مرکز این معلوم نیست که در همه آنها یافت شد. اما 26 گزارش شده در میان ساکنان در صلیب طلایی مراقبت های بهداشتی یک خانه سالمندان در 1450 N. نمایشگاه اوکس Ave.

پس از وقوع شروع 56 ساکنان در تاسیسات آلوده شده اند با کروناویروس; کمتر از 11 کارکنان نیز آلوده شده است. سه مرگ و میر مرتبط شده اند به تسهیلات از جمله دو از چهارشنبه.

موارد شروع به پریدن کرد به طور چشمگیری در این مکان در هفته گذشته از رشد کمتر از 11 مورد در میان ساکنان به عنوان از آوریل 7. افزایش شدید رشد در صلیب طلایی تشابه مشابه جهش در شهر دیگر امکانات به عنوان مقامات شروع به نیاز به کسب و کار برای تست هر کارمند و ساکن.

در ضمن در سراسر لس آنجلس, 51 کشته و 925 مورد جدید اعلام شد. این اعداد را شامل نمی شود پاسادنا ها به عنوان کسانی که به طور معمول اضافه شده است. Countywide, 1,742 بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری با شرایط مربوط به رمان coronavirus.

دکتر کریستینا Ghaly خدمات بهداشتی و مدیر گفت: self-جداسازی و اجتماعی فاصله تنها ابزار مقامات بهداشت عمومی بود دو ماه پیش به سرعت گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. اگر آنها را انجام نداده پس Ghaly گفت: مرگ و میر خواهد شده اند بسیار بالاتر است.

فعلی مرگ و میر در لس آنجلس است 1,709.

نویسنده کارکنان دیوید روزنفلد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>