9 new academy members

یک گالری از دانشگاه برکلی جدیدترین اعضای AAAS. در ردیف بالا از چپ به راست هستند کاتلین کالینز مالکوم Feeley کریس گوتیرز, Daniel Kammen و Dacher Keltner. در ردیف پایین از چپ به راست هستند Chung-Pei Ma, ادوارد میگل, Richmond, Sarpong و Marjorie Shapiro.

نه UC برکلی اعضای هیات علمی از طیف گسترده ای از رشته ها شده اند به آکادمی آمریکایی هنر و علوم (AAAS) در 240 ساله سازمان تجلیل ترین کشور انجام شده و هنرمندان و علما و دانشمندان و رهبران.

نه در میان 276 جدید AAAS اعضا از سراسر کشور و بالا بردن برکلی تعداد کل زندگی AAAS اعضا به حدود 260.

دیدار با 2020 electees:

کاتلین کالینز استاد مولکولی و زیست شناسی سلولی که مطالعات آنزیم تلومراز و نقش آن در پیری است.

مالکوم Feeley های کلر ساندرز Clements دین استاد حقوق بازنشسته. او قانونی است که محقق به بررسی مسائل فدرالیسم و جرم و جنایت در قرن 18 زندان خصوصی سازی و نقش نیمکت و نوار در پرورش سیاسی لیبرالیسم.

کریس گوتیرز که کارول صندلی لیو در سیاستهای آموزشی و استاد زبان و سواد و فرهنگ در دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش. او به نظر می رسد در یادگیری در طراحی محیط های یادگیری با توجه ویژه به دانش آموزان از غیر غالب جوامع و زبان آموزان.

دانیل Kammen استاد از انرژی و منابع سیاست های عمومی و مهندسی هسته ای و مدیر تجدید پذیر و انرژی مناسب آزمایشگاهی. او را هدایت تحقیقات در تامین انرژی و انتقال انرژی هوشمند شبکه و انرژی کم کربن سیستم های چرخه زندگی اثرات گزینه های حمل و نقل و انرژی برای توسعه ارتباطات در آفریقا و آسیا و آمریکای لاتین است.

Dacher Keltner یک استاد روانشناسی و مدیر دانشکده از دانشگاه برکلی را خوب بیشتر مرکز علوم. او با تمرکز بر علم از احساسات و روابط و استرس و ترس و خوب بودن.

چانگ-Pei Ma, the جودی چندلر Webb استاد در علوم فیزیکی در بخش نجوم و فیزیک. او کیهان شناسی و اخترفیزیکدان است که به مطالعه ماده تاریک و انرژی تاریک ریزموج زمینه کیهانی ، عدسی گرانشی کهکشان شکل گیری و تکامل سیاه چاله پرجرم درون آن باشد و در مقیاس بزرگ ساختار جهان است.

ادوارد میگل, این آکسفام استاد از محیط زیست و منابع اقتصاد و دانشکده مدیر مرکز موثر اقدام جهانی است. او یک متخصص آفریقایی در توسعه اقتصادی است.

ریچموند Sarpong استاد شیمی و اجرایی دانشیار دانشکده دانشکده شیمی. او با تمرکز بر سنتز فعال زیستی پیچیده مولکولهای آلی — به ویژه کسانی که از دریایی و زمینی گیاهان و جانوران است.

تجربی ذرات فیزیکدان Marjorie شاپیرو استاد فیزیک و استادان دانشمند در Lawrence Berkeley National Laboratory. او پروب اساسی ترین فعل و انفعالات در طبیعت است و به عنوان بخشی از اطلس همکاری در برخورددهنده بزرگ هادرون در سوئیس.

جدید UC برکلی اعضا در شرکت خوب است. دیگر تازگی انتخاب اعضای خواننده, ترانه سرا و فعال جوآن بائز سابق آمریکا دادستان کل اریک H. دارنده جونیور نویسنده ان Patchett شاعر و نمایشنامه نویس کلودیا رنکین, وکیل, آنیتا هیل نیویورک تایمز خبرنگار آدم Liptak و فیلمساز مستقل ریچارد لینکلیتر.

“اعضای کلاس از سال 2020 باید سرآمد در آزمایشگاه و سالن سخنرانی آنها را شگفت زده در کنسرت مراحل و در فولاد سوئیت و آنها را چراغ در هیئت مدیره اتاق و تاز” گفت: AAAS جمهور David Oxtoby. “با امروز انتخابات اعلام این اعضای جدید در ایران توسط یک جایی در تاریخ و توسط یک فرصت برای شکل دادن به آینده از طریق آکادمی را برای پیشبرد کار عمومی خوب است.”

اطلاعات مربوط به

آکادمی آمریکایی اعلام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

آموزش سئو