NHL می تواند فصل کامل در منطقه ای سایت, کمیسر گری Bettman می گوید

محدود و مشخص برای تکمیل 2019-20 فصل و جایزه استنلی جام, NHL, کمیسر گری Bettman گفت: این بازی را می توان با درب بسته به در به عنوان بسیاری از چهار لیگ منطقه ای عرصه با به عنوان بسیاری به عنوان سه مسابقات در روز است.

NHL معلق بازی مارس 12 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در حالت ایده آل از نظر ما – و آن را حل و فصل بسیاری از مسائل خواهد بود اگر ما می تواند کامل فصل به طور منظم حتی اگر آن را در یک متمرکز اساس و سپس به (پلی آف) راه ما به طور معمول آنها بازی” Bettman در مصاحبه با گفت: Sportsnet کانادایی شبکه. “که ایده آل خواهد بود. اما این که دوباره یکی از مدل های متعدد ما به دنبال در و اگر ما نمی تواند انجام دهد ایده آل اگر ما نمی تواند انجام کامل ما در حال رفتن به باید به شکل از چه بعدی به کامل است.”

Bettman گفت: لیگ تصمیم گرفت در برابر بازی در غیر NHL rinks در خنثی سایت. دانشگاه داکوتای شمالی در گرند فرک بود یک محل ممکن است اما آن را رد کرد و در حمایت از بازی در عرصه بشود به میزبانی بازی NHL.

“ما نمی توانیم بازی در یک کالج, یخ بازی در وسط یک جامعه کوچکتر از آنجا که اگر ما در حال رفتن به متمرکز ما نیاز به بازگشت از خانه که NHL عرصه ارائه, که آیا آن چند اتاق رختکن آیا این تکنولوژی رویه تخته و شیشه های تصویری, پخش صدا و سیما امکانات” Bettman گفت.

صفحه اصلی عرصه از کارولینای طوفان Edmonton Oilers و مینه سوتا وحشی در میان امکانات مورد بحث با توجه به یک گزارش ESPN.com. هر سایت به احتمال زیاد میزبان تیم از یکی از لیگ چهار بخش با اقیانوس آرام بخش اردک و پادشاهان بازی در ادمونتون.

اردک به حال 11 بازی باقی مانده زمانی که بازی متوقف شد; پادشاهان بود 12. آن را به احتمال زیاد این تیم نمی خواهد به بازی هر یک از نهایی خود را, بازی و برنامه جدید خواهد بود کشیده شده تا به جای به سادگی چیدن تا جایی که این تیم را ترک کردن به منظور تکمیل متمرکز سناریو.

اردک پادشاهان Oilers آریزونا کویوتس Calgary Flames, San Jose Sharks, Vancouver Canucks و وگاس شوالیه طلایی شامل اقیانوسیه را بدست آورد. نه اردک و نه پادشاهان بودند در موقعیت حذفی هنگامی که بازی متوقف شد.

“شاید آن خواهید بود دو شهر” Bettman گفت. “این چیزی است که ما می توانیم پیش بینی درست در این لحظه است اما این بخشی از احتمالات است. آن را لزوما باید توسط بخش اگر چه تمرکز ممکن است توسط بخش.

“اما مکان خاص می تواند در هر نقطه که نیست یک نقطه داغ (برای coronavirus) است و آنچه ما نیاز داریم هر دو از نظر عرصه و داشتن امکانات عمل چرا که اگر شما را در هفت یا هشت باشگاه به ویژه تسهیلات و شما در حال بازی کردن بسیاری از بازی ها به صورت منظم و بدون سفر وجود دارد آیا نیاز به یخ برای تمرین.”

NHL خواسته است تا بازیکنان کارکنان و مربیان به خود از طریق قرنطینه مارس 30. گزارش شده است که یک اردوگاه آموزشی به مدت سه هفته برگزار خواهد شد قبل از بازی رزومه که به لیگ یک تاریخ هدف برای از سرگیری بازی در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن در اولین.

دو ماه کامل از پلی آف می تواند گسترش فصل به ماه اوت است.

“این یک مسابقه” Bettman گفت. “ریسک بیش از حد مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو