Newsom نشانه لایحه برای ارسال به تمام کالیفرنیا رای دهندگان پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر

توسط MICHAEL R. خونلس آنجلس — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom لایحه را امضا شنبه نیاز به مقامات شهرستان به ایمیل

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 خرداد 1399

توسط MICHAEL R. خون

لس آنجلس — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom لایحه را امضا شنبه نیاز به مقامات شهرستان به ایمیل یک رای برای هر ثبت نام رای دهندگان برای انتخابات نوامبر حفاری به قانون دموکراتیک فرماندار زودتر سفارش به پست کردن برگه های رای در سطح ایالت در پاسخ به شیوع کروناویروس.

Newsom با استناد به خطرات بهداشتی از گروه های بزرگ جمع آوری و در حوزه های رأی گیری اعلام کرد در اوایل ممکن است که دولت ارسال خواهد شد هر رای دهنده پست الکترونیکی-در رای گیری برای سقوط مسابقه اما طرح او شده است در دادگاه به چالش کشید. این لایحه مورد تایید صبح روز پنج شنبه توسط دولت به مجلس می دهد, فرماندار سفارش نیروی قانون و شفافیت را فراهم می کند برای انتخابات گفت: مجلس Marc برمن یک منلو پارک دموکرات که این لایحه حمایت.

"هیچ کس نباید سلامت خود را به خطر و احتمالا زندگی خود را به حق قانونی خود برای رای دادن" برمن در بیانیه ای گفت. "در میان مرگبار سلامت همه گیر دادن به کالیفرنیا همه رای دهندگان این فرصت را به رای از امنیت خانه خود را مسئول چیزی که به انجام است."

در شخص رای گیری مکان باقی خواهد ماند در دسترس برای کسانی که ممکن است به آنها نیاز دارید.

گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان یک واکنش به خطرات بالقوه بهداشتی از این ویروس تبدیل به یک نقطه درگیری بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در سراسر کشور. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در میان منتقدان و گفته است که "بسیاری از مردم تقلب با پست الکترونیکی-در رای گیری" بدون ارائه شواهد.

این لایحه تصویب شد 68-5 مجلس با شش نفر رای دادن نیست. مخالفان بودند و همه خواهان. جمهوری خواهان که در حمایت از این لایحه اشاره کرد که برگه های رای را نمی توان از طریق پست به اصطلاح غیر فعال رای دهندگان که نه شرکت در انتخابات اخیر.

تغییر دیگر: در قانون فعلی, پست, برگه های رای شده اند که شهریور روز انتخابات می تواند وارد تا سه روز پس از انتخابات و هنوز هم محسوب می شود. برای انتخابات ماه نوامبر این لایحه گسترش آن پنجره به 17 روز و دو هفته بعد از این زمان سه روز.

تغییر پشتیبانی می کند وزیر امور خارجه الکس پدیللا دولت رئیس انتخابات افسر.

"گسترش رأی-با-ایمیل ایالت است یک ضرورت برای حفاظت از حق رای و ما بهداشت عمومی" زیدیه در بیانیه ای گفت. "رای گیری از طریق پست کار کرده با خیال راحت و ایمن در کالیفرنیا برای چند دهه. پستی هر رای دهنده یک رای برای این انتخابات است که به سادگی حس مشترک."

اما حزب جمهوری خواه عضو کمیته ملی Harmeet Dhillon به نام پسوند به 17 روز "عجیب و غریب" و پیش بینی این امر افزایش یکپارچگی مسائل با شمارش آرا منجر به چالش های بیشتری بر صحت انتخابات امضا و تمدید تاریخ برای تعیین نتیجه در برخی از نژادها به ماه دسامبر است.

با 17 روز تاخیر "وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای فساد" Dhillon گفت. "وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است."

از لحاظ تاریخی وجود دارد این است که هیچ شواهد گسترده رای دهندگان تقلب از طریق پست الکترونیکی-در رای گیری. در دولت آوریل اولیه بیش از 75 درصد از رای دهندگان کالیفرنیا دریافت رأی-با-پست الکترونیکی رای گیری.

با حرکت به ایالت پست الکترونیکی-در برگه های رای کالیفرنیا امیدوار است برای جلوگیری از مشکلات که دامنگیر انتخابات مقدماتی در ایالت ویسکانسین و گرجستان که در آن هزاران نفر از رای دهندگان برخی بدون محافظ ماسک صورت مجبور بودند ساعت ها در صف های طولانی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن