Newsom باید بیشتر اعتماد به دولت محلات

در اوایل این ماه Gov. گاوین Newsom اعلام کرد قصد دارد برای سهولت دولت سخت خاموش کردن سفارشات.

به عنوان یک نتیجه, دولت نقل مکان کرد به فاز 2 از فرماندار دوباره باز کردن برنامه در روز جمعه.

در این مرحله برخی از کسب و کار (کتاب و لباس و لوازم ورزشی-محصولات گل و فروشگاه های موسیقی) می تواند دوباره باز برای منظقه تحویل و تحت شرایط دیگر.

فرماندار صحبت در مورد “منطقه گرایی” — یعنی شناخت موقعیت های مختلف با آن مواجه هستند از راه دور شهرستان و شهری هستند. اما به جای احترام به کسانی که تفاوت او فرستاده تنظیم کننده به مجازات شهرستانهای استان است که با برنامه ریزی گسترده تر دوباره دهانه.

دولت معیار باقی می ماند غیر واقع بینانه محدود است. شهرستانهای استان که تا به حال هیچ مرگ و میر در دو هفته می توانید بپرسید برای دوباره باز به طور گسترده تر اما اخبار و تحلیل نشان می دهد که تنها تعداد انگشت شماری ملاقات می تواند دشوار استاندارد است. فاز 2 طرح ظاهرا می دهد مردم محلی کنترل بیشتر, اما آن را فقط پنجره پانسمان یک بار یکی peruses مبهم گواهینامه معیارهای اجرا توسط دولت است.

دولت های محلی باید به دیدار “معیار است که شامل ظرفیت در تست ظرفیت خود را در ردیابی ظرفیت فیزیکی فاصله و بهداشت و ظرفیت خود را برای حفاظت از آسیب پذیرترین شهروندان در جامعه خود” به گفته فرماندار دستورالعمل.

یکی از شهرستان سانتا کلارا افسر بهداشت گفت: لس آنجلس تایمز به عنوان مثال که “او پیش بینی نیاز به ایجاد یک گسترش بیماری کارآگاه تیم دو بار اندازه های محلی در بخش بهداشت و درمان.” اگر Newsom اجرا است که سطح استاندارد آن می تواند چندین ماه قبل از روش زندگی عادی دوباره. در همین حال دولت نتوانسته است به سطح شیب دار تا به آن وعده داده شده سطح از تست.

فاز 2 قرار است در نهایت اجازه می دهد نشسته رستوران ناهار خوری اما موانع نیاز است که استان ها در دیدار با کسانی که لبخند دولت تحمیل استانداردهای. فرماندار مجبور 80 میله بود که دوباره باز به تعطیل دوباره با تهدید به لغو مجوزهای کسب و کار خود را.

این دو دلی بین تاکید a top-down, ایالت, روش برای درک تفاوت گسترده ای بین شهرستانهای استان ادامه داد: در روز دوشنبه.

“ما می دانیم هیچ دو شهرستان یکسان هستند و هیچ دو شهر در شهرستان ها هستند به طور یکسان” Newsom گفت. “می دانم که این ها پویا مکالمات هر شهرستان نیاز به مقدار زیادی از توجه و حمایت است.”

در Newsom به نظر می رسد کمتر در محلی علاقه مند به تصمیم گیری از او در داشتن مردم محلی را به عنوان او می گوید حتی اگر سفارشات خود را در زمان اند دلخواه — همانطور که دیدیم با خود اورنج کانتی ساحل-بسته شدن سفارشات.

مرحله 3 دوباره دهانه اعمال را به بالاتر ریسک کسب و کار مانند سالن های ورزشگاه سینما و به چیزی خاص قانون اساسی نگرانی مذهبی خدمات. لس آنجلس تایمز گزارش اشاره کرد که “95 درصد از کالیفرنیا زندگی می کنند در شهرستان ها که نمی دیدار با” استانداردهای گسترده تر دوباره باز کردن.

ما درک جدیت در حال انجام است بحران بهداشت و درمان اما ما درک نمی کنند که چرا فرماندار حاضر به شل کمر و زندگی می کنند تا کلمات خود را در مورد به رسمیت شناختن شرایط متفاوت در این عظیم و متنوع دولت است.

رویکرد خود را به نظر می رسد کمتر مورد شل شدن همه چیز و بیشتر در مورد او حفظ خود را کنترل کنید.

ما او را تشویق به رسمیت شناختن است که با قرار دادن کنترل بیشتر در دست مقامات محلی است که بیشتر احتمال دارد به عملکرد و تصمیم گیری های پاسخگو به نیازها و واقعیت های جوامع محلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>