نیوزیلند Queenstown

زمانی که شما قدم زدن از طریق این داستان پری سرزمین خواب وخیال تزئین شده با برف-سفید قله های کوه استنشاق هوای ت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 اردیبهشت 1399

زمانی که شما قدم زدن از طریق این داستان پری سرزمین خواب وخیال تزئین شده با برف-سفید قله های کوه استنشاق هوای تازه ناشی از شفاف سطح یک دریاچه یخبندان; هنگامی که نور خورشید را منعکس کردن, خالص, تازه snowfields این وسوسه وعده داده شده توسط این سرزمین جادویی دارد وصف ناپذیر.

واقع در کنار دریاچه Wakatipu, Queenstown محل دارای یک طیف گسترده ای از مناظر طبیعی با انداز به کوه های اطراف مانند Remarkables و سیسیل اوج. مناطق اطراف آن ارائه می دهد همه چیز را از باستان مناظر قوی قله ابر و دره های عمیق با رودخانه جریان از طریق آنها. زمستان بهترین زمان برای اینجا هر چند که این شهر را تبدیل به یک سرزمین عجایب است که تساوی اسکی بازان و snowboarders از سراسر جهان است. این منحصر به فرد زمستان زمین بازی به دست آورده است Queenstown شهرت خود را به عنوان پایتخت ماجراجویی جهان است.

بهترین راه برای لذت بردن از Queenstown خیره کننده زیبایی است که نگاهی به سوار شدن در یاد, قدیمی, بخار TSS Earnshaw. این matron از آب ساخته شده است اولین سفر رسمی در تاریخ 24 فوریه سال 1912 شده است و در خدمات پس از او قدیمی ترین بوش مسافر هنوز در خدمات در نیمکره جنوبی.

در نزد این بانوی دوست داشتنی و بی آرامی در سراسر برف قله های منعکس شده در دریاچه در حال خیره شدن توسط خورشید را منعکس کردن برف دروغ گفتن بر روی زمین مانند یک پتو شما نمی تواند کمک کند فکر که مادر طبیعت استفاده کرده است خود را به زیبا ترین رنگ برای این مناظر باور نکردنی.

Lake Wakatipu and Remarkable Mountains, Queenstown. (Image: Coekon via wikimedia CC BY-SA 4.0)

دریاچه Wakatipu و قابل توجه کوه, Queenstown. (تصویر: Coekon از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 4.0)

میلفورد صدا یکی از مهمترین ویژگی های خیره کننده در نیوزیلند چشم انداز است. این باور نکردنی آبدره است یک پناهگاه برای انواع جذاب حیات وحش است. مهر و موم عشق به حمام افتاب گرفتن در سنگ توسط بانک ؛ Fiordland پنگوئن و پنگوئن کمی دو از نادرترین پنگوئن ها در جهان خانه های خود را در اینجا و اگر شما بسیار خوش شانس شما ممکن است یک نهنگ در اقیانوس در نزدیکی فلات ورودی.

با توجه به مائوری افسانه میلفورد صدا ایجاد شده توسط خدا Tu Te Raki Whanoa. او حک شده میلفورد صدا با یک نوسان از خود تبر و ایجاد ویژگی های منحصر به فرد ما امروز می بینیم.

این نویس نوسان جهان بزرگترین طناب از ارتفاع نوسان است. برای پرماجرا شما باید راه خود را به نویس دره و شجاع صعود به سکوی 134 متر بالاتر از سطح نویس رودخانه. آیا شما بر این باورند که همان ارتفاع به عنوان پل بندرگاه سیدنی?

سقوط از این ارتفاع خود را کاهش سرعت می تواند به عنوان سریع به عنوان 205 m/s اجازه می دهد جامپر برای تجربه هیجان انگیز لحظه از وزنی که با آنها باقی بماند برای زندگی است.

 The Nevis Swing is the world’s biggest bungee swing. (Image: YouTube/Screenshot)

این نویس نوسان جهان بزرگترین طناب از ارتفاع نوسان است. (تصویر: یوتیوب/تصویر)

این Remarkables ایستد و در با شکوه ارتفاع 1,943 متر بالاتر از سطح دریا و ویژگی های یک افسانه برف با کیفیت. با برکت و رحمت از بارش برف و اضافه شدن پشتیبانی از 100 snowmaking اسلحه بزرگ 385 اسکی منطقه تضمین شده است به اندازه کافی پوشش برف. جدا از معمولی اسکی مسیرهای پیاده روی هیجان-متقاضیان باید از دست ندهید این فرصت برای ضربه off-piste ماجراجویی در خانه اجرا کنید. اجرای 1.5 کیلومتر و ویژگی های یک قلب توقف 350 متری رها کنید. به طور کلی اذعان کرد به عنوان یکی از بهترین مسیرهای اسکی در نیوزیلند.

نه فقط برای اسکی بازان پیشرفته این Remarkables نیز یک نقطه تعطیلات برای مبتدیان و خانواده. جهانی اسکی مربیان و مبتدی گرا مسیرهای اسکی اطمینان حاصل شود که تازه کار بزرگ شروع به ماجراجویی اسکی; برف منطقه همچنین دارای یک زمین بازی کودکان و سرگرمی خانواده مرکز اجازه می دهد بچه ها را به تجربه تمام انواع فعالیت های سرگرم کننده.

کوه های برفی و آبی آسمان به شکل یک کارت پستال پانوراما. اسکی قله های Remarkables زیبا دید از Queenstown را می توان با یک نگاه; هنگامی که شما بلند چشم خود را و نگاه به فاصله های به ظاهر بی پایان از کوه به نظر می رسد قبل از اینکه شما در حالی که آینه فانتزی دریاچه Wakatipu نشسته در سکوت در مرکز آن همه ساطع یک حس عمیق از صلح است.

A snowboarder riding the Saddle Basin at Treble Cone. (Image: via wikimedia CC BY-SA 3.0)

یک snowboarder سوارکاری زین حوضه در زیر مخروط. (تصویر: از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 3.0)

سه برابر مخروطی دارای بالاترین ارتفاع کوه در این منطقه است. کشش کوه متصل به دو حوضه و ویژگی های آن را به نظر می رسد که مادر طبیعت به پرورش این زمین با مراقبت بیشتری. وجود دارد فوق العاده گسترده ای از دامنه های فوق العاده پیچیده مسیرهای پیاده روی اسکی. سه برابر مخروط همچنین امکانات طولانی ترین و وسیع ترین عمودی اجرا می شود در جنوب دریاچه منطقه و همچنین نمایش خیره کننده از دریاچه Wakatipu.

سه برابر مخروطی است که بیشتر به چالش کشیدن و شیب زمین در نیوزیلند. لحظه ای که بهار از بالاترین نقطه آدرنالین موج و مناظر خط تیره گذشته در اهمیت سرعت. بسیار زیاد هیجان سبقت لحظه ای که شما لذت بردن از هیجان از اجرا همراه با برخی از دیدنی ترین مناظر در جهان است. سفر به پاریس و همه آن را ارائه کرده است خواهد بود و این سفر از طول عمر است که شما هرگز فراموش خواهد شد.

نوشته شده توسط لوسی وو و ترجمه شده توسط Shuqun او

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

حلق آویز معبد


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن