نظریه جدید توضیح می دهد مرموز Interstellar شی ‘Oumuamua

یک سناریوی جدید بر اساس شبیه سازی های کامپیوتری حساب برای همه مشاهده فنی برای اولین بار شناخته شده interstellar شی برای بازدید از سیستم خورشیدی ما است. پس از کشف آن در سال 2017 هوا از رمز و راز احاطه شده است برای اولین بار شناخته شده interstellar شی به ما مراجعه منظومه شمسی, دراز, cigar-شکل بدن به نام ” Oumuamua (هاوایی “رسول از راه دور ورود اولین”).

چگونه بود آن تشکیل شده و از کجا آمده است? یک مطالعه جدید منتشر شده در طبیعت نجوم ارائه می دهد اولین برنامه جامع پاسخ به این پرسش.

This illustration shows the tidal disruption process that can give rise to 'Oumuamua-like objects. (Image credit: NAOC/Y. Zhang)

این تصویر نشان می دهد که جزر و اختلال در فرایند است که می تواند منجر به Oumuamua مانند اشیاء. (اعتبار تصویر: NAOC/Y. Zhang)

اولین نویسنده Yun Zhang ملی رصدخانه نجومی از آکادمی چینی علوم و co-نویسنده داگلاس N. C. Lin در UC Santa Cruz, استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری نشان می دهد که چگونه اشیاء مانند ‘Oumuamua شکل می تواند تحت تاثیر نیروهای جزر و مدی مانند کسانی که احساس زمین را اقیانوس ها. شکل گیری تئوری توضیح می دهد که همه از ‘Oumuamua غیر معمول ، لین استاد بازنشسته نجوم و اخترفیزیک در دانشگاه سانتا کروز گفت:

شی مرموز

کشف شده در اکتبر 19, 2017, توسط, پانوراما بررسی تلسکوپ و پاسخ سریع سیستم 1 (Pan-STARRS1) در هاوایی ‘Oumuamua است که مطلقا هیچ چیز مانند هر چیز دیگری در منظومه شمسی ما با توجه به ژانگ. خشک آن سطح غیر منتظره ای شکل کشیده و گیج کننده حرکت و حتی باعث برخی از دانشمندان را به تعجب می کنم اگر آن را یک بیگانه شد. ژانگ گفت:

Lin اضافه شده:

ستاره شناسان انتظار داشتند که اولین interstellar جسم آنها تشخیص داده می شود یخی بدن مانند یک ستاره دنباله دار. یخی اشیاء مانند آن پر از Oort cloud یک مخزن از ستاره های دنباله دار در بیرونیترین می رسد از منظومه شمسی ما تکامل در فواصل دور از میزبان خود ستاره ها سرشار از رايحههاي و اغلب پرتاب از میزبان خود سیستم توسط فعل و انفعالات گرانشی. آنها همچنین بسیار قابل رویت به علت تصعید ترکیبات فرار که باعث ایجاد یک دنباله دار کما (یا “دم”) هنگامی که آن را گرم شده توسط خورشید است.

An ‘Oumuamua-like object produced by a simulation of the tidal disruption scenario proposed by Zhang and Lin. (Image: NAOC/Y. Zhang; background: ESO/M. Kornmesser)

یک Oumuamua مانند شی تولید شده توسط یک شبیه سازی از جزر و اختلال در سناریو پیشنهادی توسط ژانگ و لین. (تصویر: NAOC / Y. Zhang; background: ESO / M. Kornmesser)

‘Oumuamua خشک ظاهر این است که شبیه به سنگی بدن مانند سیستم خورشیدی سیارک ها را نشان می دهد متفاوت جهشی سناریو. محققان دیگر محاسبه شده است که باید وجود داشته باشد بسیار زیادی از جمعیت interstellar اشیاء مانند ‘Oumuamua ژانگ گفت:

هنگامی که بدن کوچکتر عبور بسیار نزدیک به یک مقدار بزرگتر که نیروهای جزر و مدی از بدن بزرگتر می توانید پارگی یکی کوچکتر از هم جدا به عنوان اتفاق افتاده است به ستاره دنباله دار Shoemaker-Levy 9 هنگامی که آن را نزدیک به مشتری است. جزر و مد اختلال در فرآیندهای می توانید بیرون انداختن برخی از باقی مانده به فضای بین ستاره ای که پیشنهاد شده است به عنوان یک ممکن است منبع برای ‘Oumuamua. اما اینکه آیا این روند می تواند توضیح دهد ‘Oumuamua را گیج کننده ویژگی های باقی مانده بسیار نامشخص است.

شبیه سازی های کامپیوتری

ژانگ و لین زد با وضوح بالا و شبیه سازی های کامپیوتری به مدل ساختاری دینامیک از یک شی پرواز نزدیک یک ستاره است. آنها دریافتند که اگر جسم می آید به اندازه کافی نزدیک به ستاره ستاره پارگی می تواند آن را به بسیار طویل قطعاتی است که پس از آن خارج شده و به فضای بین ستاره ای. ژانگ گفت:

محققان مدلسازی حرارتی نشان داد که این سطح از قطعات ناشی از اختلال اولیه بدن را ذوب در یک فاصله بسیار کوتاه از ستاره و recondense در مسافت های بیشتر در نتیجه تشکیل منسجم پوسته که اطمینان از ثبات ساختاری از شکل کشیده. ژانگ می گوید:

مشاهدات ‘Oumuamua نشان داد هیچ cometary فعالیت و تنها آب یخ است که ممکن است outgassing منبع به حساب خود را غیر گرانشی حرکت است. اگر ‘Oumuamua تولید شد و خارج توسط سناریو از ژانگ و لین مقدار زیادی از باقی مانده آب یخ می تواند فعال در تصویب آن از طریق سیستم های خورشیدی. نتیجه outgassing می تواند شتاب که مطابقت ‘Oumuamua ستاره دنباله دار مانند سیر. ژانگ گفت:

محققان محاسبات نشان می دهد بهره وری از نیروهای جزر و مدی در تولید این نوع از شی. ممکن است اجداد از جمله طولانی مدت ستاره های دنباله دار باقی مانده دیسک و حتی فوق العاده خاکی می تواند تبدیل به ‘Oumuamua-اندازه قطعات در طول ستارگان برخورد.

An artist's impression of 'Oumuamua formation. (Image: YU Jingchuan from Beijing Planetarium)

یک هنرمند تصور ‘Oumuamua سازند. (تصویر: یو Yecun از پکن تا افلاک)

این کار پشتیبانی از برآورد جمعیت زیادی از ‘Oumuamua مانند interstellar اشیاء. پس از این اشیاء ممکن است در عبور از حوزه های قابل سکونت در مناطق احتمال این که آنها می توانند حمل و نقل ماده قادر به تولید زندگی (به نام panspermia) را نمی توان رد کرد. ژانگ گفت:

با توجه به Lin:

ایالات متحده نیروی دریایی آکادمی شناس Matthew Knight که co-رهبر ‘Oumuamua بین المللی موسسه علوم فضایی تیم بود و نه درگیر در مطالعه جدید گفت: این کار:

[توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل.

آهن سنگین ایزوتوپ نشت از هسته زمین کشف شد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>