جدید ‘ایمن پردیس طرح’ کمک خواهد کرد UC برکلی بازگشایی با خیال راحت


ابتکار عمل را تست هزاران نفر از دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی برای تعیین بهترین روش برای جلوگیری و کنترل مداوم انتقال COVID-19.

COVID-19 کیت های آزمایش در تست سایت در UC برکلی.

یک تیم از محققان در دانشگاه برکلی دانشکده بهداشت با همکاری ابتکاری ژنتیک موسسه; بخش از محاسبات داده های علم و جامعه و بهداشت دانشگاه خدمات در حال راه اندازی یک ابتکار جدید برای ارائه تست برای دانش آموزان و کارکنان و هیات علمی به عنوان آنها بازگشت به دانشگاه برکلی دانشگاه و به منظور توسعه سریع پاسخ پروتکل موثر و کنترل عفونت.

به نام برکلی COVID-19 ایمن پردیس ابتکار این برنامه ایجاد یک سیستم برای حفظ UC برکلی دانشگاه و اطراف آن جوامع امن برای تسهیل بالقوه بازگشایی دانشگاه در این پاییز.

این مطالعه را برآورد ميزان بروز عفونت های جدید از SARS-CoV-2 (ویروس است که باعث COVID-19); کشف که باقی مانده است در خطر ابتلا به عفونت و چرا; توسعه استراتژی برای, چگونه بهترین برای کاهش این خطر و اجازه می دهد پردیس برای ایجاد سیستم های موثر برای پیگیری بالقوه عفونت. این تیم را با محلی بهداشت عمومی سیستم ها از جمله شهر برکلی سلامت عمومی بخش به طور موثر جلوگیری و کنترل مداوم انتقال به اقتصاد بازگشایی.

به رهبری دکتر آرتور reingold میبدست آورد سر اپیدمیولوژی در دانشگاه برکلی, دانشکده بهداشت, و دکتر مایا پترسنرا بدست آورد سر آمار زيستی و اپيدميولوژی, مطالعه خواهد شد بر روی یک گروه از 1000 دانش آموزان و تا 3000 علمی و کارکنان خواهد شد که آزمایش بین ماه مه و اوت سال 2020 است. اطلاعات حاصل از مطالعه خواهد بود تکمیل زیست محیطی محلی و منطقه ای بهداشت عمومی اطلاعات و کمک به ذخیره کردن پایه و اساس برای یکپارچه پاسخ در سراسر 6 منطقه خلیج شهرستانهای استان است.

“ما در حال حاضر در حال یادگیری به عنوان آنجا که ما می توانید در مورد این بیماری و نحوه کنترل آن است. با خیال راحت بازگشایی دانشگاه و جامعه نیاز به یک فرایند تدریجی که در آن ما خواهد شد در ادامه به یاد بگیرند که به ما می گوید:” رهبر مطالعه دکتر مایا پترسن. “در همکاری نزدیک با جوامع محلی ما این ابتکار جدید کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که دانشگاه برکلی است که هر دو جمع آوری داده ها و ساختمان سیستم ما نیاز به ایجاد که فرایند یادگیری موثر و کارآمد به عنوان امکان پذیر است.”

اولیه بودجه برای مطالعه تاکنون توسط یک ائتلاف از حامیان رهبری سابق برکلی هیئت مدیره بنیاد متولی کلمن علم از جمله زمان امنا چارلز هوانگ ایزابل Rhee و کای هوانگ.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برکلی بهداشت عمومی در پاسخ به COVID-19 گیر ما مراجعه کنید منبع hub در publichealth.berkeley.edu/covid-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>