جدید پاپ ساعت اتمی طراحی دستیابی به دولت از-هنر ثبات فرکانس

محققان چینی توسعه داده اند یک پالس نوری پمپ (پاپ) ساعت اتمی با ثبات فرکانس 4.7 × 10-15 در 104 ثانیه بر اساس یک طراحی جدید است. دستیابی به ذکر است به دلیل ساعتهای اتمی — اغلب به عنوان پایدار ترین فرکانس استاندارد برای timekeeping — آیا اجزای حیاتی در سیستم های ناوبری جهانی و بین المللی خدمات ارتباطی و ثبات فرکانس کلیدی است به دقت خود را.

پاپ ساعتهای اتمی مهمی پژوهش از آنجا که آنها بسیار سبک وزن و بسیار خوبی نشان می دهد ثبات فرکانس. این پژوهش به رهبری دنگ Jianliao از شانگهای موسسه اپتیک و مکانیک (SIOM) از آکادمی چینی علوم. نتایج منتشر شده در نقد و بررسی از ابزار علمی. دنگ Jianliao های مربوط به نویسنده این مقاله گفت:

طراحی جدید با استفاده از یک فشرده نوری ماژول متشکل از یک توزیع بازتابنده براگ (DBR) لیزر و یک ، acousto نوری زیر و بم در موسیقی پاپ بخار-همراه روبیدیوم ساعت اتمی. حاوی فیزیک بسته در یک محفظه خلاء مهر و موم شده بهبود کنترل دما و همچنین کاهش تاثیر منفی هوا اثر است.

دنگ به ذکر است که ساعت اتمی است “حساس به نوسانات بسیاری از پارامترهای” بنابراین ساخت آن را یک چالش برای بهینه سازی متوسط تا دراز مدت ثبات فرکانس در مبتنی بر لیزر بخار-تلفن ساعتهای مانند پاپ ساعت. فرکانس ثبات 4.7 × 10-15 در 104 ثانیه به دست آورد با طراحی جدید “است که قابل مقایسه با دولت از هنر پاپ روبیدیوم ساعت” با توجه به مطالعه است.

محققان در حال کار برای بهبود ثبات فرکانس در یک زمان به طور متوسط بیشتر از 104 ثانیه و نیز به دنبال کاهش بیشتر دما حساسیت.

ارائه شده توسط: آکادمی علوم چین [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست.

چه انتظار می رود با آیفون آینده 12

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو