یخ جدید مقررات 'خلاف ارزش های ما,' برکلی رهبران می گویند

صدراعظم کارول مسیح و معاون شهردار به صورت علمی و برنامه ریزی ارشد بین المللی افسر لیزا Alvarez-کوهن ارسال پیام

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

صدراعظم کارول مسیح و معاون شهردار به صورت علمی و برنامه ریزی ارشد بین المللی افسر لیزا Alvarez-کوهن ارسال پیام را به جامعه دانشگاه در روز سه شنبه:

دیروز وزارت امنیت داخلی صادر شده جدید ارشاد به دانشگاه ها مربوط به دانشجویان بین المللی و سقوط آموزش مورد نیاز است. هدایت عمیقا در مورد: آن را به طور بالقوه می تواند نیروی بازگشت بسیاری از دانشجویان بین المللی به کشورهای خود اگر آنها قادر به پیدا کردن تعادل مناسب در فرد و از راه دور کلاس. این شرایط بر خلاف ارزش های ما یک جامعه فراگیر و یک است که دارای یک سنت طولانی مدت از استقبال دانشجویان بین المللی از سراسر جهان است. دانشجویان بین المللی غنی سازی پردیس زندگی به مراتب از طریق شرکت در کلاس های تحقیقاتی همکاری و فعالیت های فوق برنامه.

ما را به کشف تمام گزینه های ما قانونی و در غیر این صورت برای مقابله با اثرات زیان این سیاست ها است که تاثیر توانایی برای دانشجویان بین المللی برای رسیدن به اهداف علمی خود. آن است که نه تنها مهم برای دانشگاه برکلی اما برای همه آموزش عالی در سراسر ایالات متحده را در هر مرحله ممکن است به کاهش این سیاست ها که با ارسال یک پیام از خروج به ما و جامعه بین المللی از دانشمندان. ما همکاری با ما انجمن های حرفه ای برای حمایت صدا قانونی که همچنان به حمایت بین المللی تبادل آموزشی.

بلافاصله ما در حال کار با همکاران ما در سراسر محوطه دانشگاه به شناسایی یک مسیر است که به شما اجازه می دهد تا ما را به پیروی از این شرایط در حالی که اطمینان از سالم آموزش محیط زیست و توجه به نیازهای ما دانشجویان بین المللی. ما درک می کنیم نگرانی و اضطراب این قوانین جدید ایجاد کرده و ما در حال حرکت به سرعت به اطمینان حاصل شود که ما ارائه تعادل مناسب آنلاین و در کلاس های حضوری به طوری که دانش آموزان ما باقی می ماند می تواند در ایالات متحده و برآوردن الزامات رواديد خود را و که در آن دانش آموزان ساکن در خارج از ایالات متحده می تواند به حفظ وضعیت ثبت نام خود را.

انتظار ما از اعلام جزئیات بیشتر به زودی. شما باید هر گونه سوال, لطفا تماس با برکلی بین المللی در internationaloffice@برکلی است.edu.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب