NBA: کلیپرز’ لو ویلیامز باید قرنطینه 10 روز پس از خارج حباب قیمتها

NBA تایید صبح روز یکشنبه که کلیپرز گارد لو Williams را از دست ندهید برای اولین بار دو بذر بازی از راه اندازی مجدد زیرا او باید به قرنطینه به مدت 10 روز در والت دیزنی جهانی توچال پردیس پس از بازدید از شهر سحر و جادو باشگاه در آتلانتا در حالی که در عذر غیبت از حباب است.

قرنطینه شروع شنبه هنگامی که او بازگشت به اورلاندو.

ویلیامز سوم کلیپرز بازیکن به ترک حباب زمانی که او معاف رسیدگی به مسائل شخصی. ستاره رزرو ارسال شده ادای احترام در Instagram در صبح روز جمعه به Paul G. Williams که درگذشت جولای 16. “خوشحالم که من تا به حال فرصت برای خداحافظی OG” ویلیامز گفت:

قبل از آن در روز پنج شنبه شب, رپ جک هارلو ارسال شده و حذف یک عکس از او و لو ویلیامز در ماسک “با عنوان “یک موقعیت تو هرگز حدس می زنم.” معلوم شد با توجه به ESPN که ویلیامز گفت: NBA است که او شده است می خواهم در این باشگاه آقایان به انتخاب کنید تا مواد غذایی.

نه NBA و نه کلیپرز تایید شده از ویلیامز تصمیم به بازدید از این محل در حالی که دور از NBA محیط بسته که در آن پروتکل های دقیق در محل برای محافظت از کسانی که در حضور از انقباض یا پخش coronavirus. قبل از شنبه را داد و بیداد — یک 105-100 کلیپرز’ برنده بیش از جادوگران — کلیپرز مربی Doc Rivers اذعان کرد که این تیم آگاه بود ویلیامز نگهداری و رسانه های اجتماعی وزوز اطراف آن در حالی که او دور شد.

“بدیهی است که کسانی که کردم و این چیزی است که ما اصلا لذت بردن از دیدن و یا مانند” رودخانه گفت.

33-year-old ویلیامز سه بار ششم در سال awardee است به طور متوسط 18.7 امتیاز و 5.7 کمک در بازی این فصل خود را 15th در لیگ.

کلیپرز شروع هشت بازی بذر برنامه در تاریخ 30 ژوئیه با یک بازی در برابر لیکرز. با توجه به ESPN دفتر جبهه خودی بابی علائم از دست رفته دو بذر بازی خواهد هزینه ویلیامز 150.000 دلار در حقوق و دستمزد. چهار روز قرنطینه در همین حال را تا به حال او را در دادگاه توسط بذر بازکن.

این تیم در حال حاضر نیز بدون Montrezl Harrell و پاتریک بورلی, که همچنین ترک در عذر غیبت و خواهد شد که به احتمال زیاد به قرنطینه برای حداقل چهار روز هر زمان که آنها بازگشت به حباب قبل از آنها می توانند دوباره تیم خود را.

کلیپرز نیز در حال انتظار برای Ivica Zubac و Landry Shamet برای روشن شدن قرنطینه و پیوستن به آنها را برای اولین بار در حباب رودخانه ها خبر داد.

پس از این تیم ذخایر بسیج از 12 نقطه کسری شنبه در اورلاندو رودخانه ها گفت: داشتن بسیاری از بازیکنان به این تیم تلاش می کند تا برای آماده سازی برای راه اندازی مجدد پس از چندین ماه دور سخت شده است, در بخشی به دلیل او به دنبال به جلو به داشتن کاملا سالم تیم اورلاندو پس از به حال برای مقابله با بسیاری از آسیب های تمام فصل. قبل از فصل بود به حالت تعلیق در مارس 11, دوم-محل کلیپرز شد 44-20 و با وجود داشتن استفاده می شود 29 شروع ترکیب اولیه از طریق 64 بازی کردن بیشتر در NBA.

“این یک چالش است” گفت: رودخانه, که تیم رو یکشنبه از عمل. “از آنجا که ما فقط باید 10 ، که باعث می شود آن را واقعا به چالش کشیدن.هیچ استراحت در تمرین بنابراین شما تمایل به رفتن نیست به عنوان طولانی است. شما احساس می کنید مانند شما نمی توانید نیمی از مسائل در آن شما می خواهید برای دریافت در. بنابراین آن را به یک چالش. من دوست دارم به آن می گویند نبوده است ولی قطعی به چالش کشیدن.

“این یک کمی خسته کننده” او ادامه داد. “این یک کمی خسته کننده است زیرا شما را به اردوگاه تفکر مخالف دقیق. مانند یک هفته قبل از این همه ما تا به حال همه به خود اختصاص داده و شما می دانید چیزهای اتفاق می افتد. بنابراین شما می توانید در مورد آن نگران نباشید.”

ویلیامز سومین بازیکن NBA زیر ساکرامنتو را Richaun هلمز و هوستون Bruno Caboclo به دریافت 10 روز قرنطینه برای نقض NBA تاسیس بهداشت و پروتکل های ایمنی. در یک بیانیه هلمز نوشته است: “پس از اولیه قرنطینه دوره من به طور خلاصه و به طور تصادفی عبور NBA پردیس خط را انتخاب کنید تا مواد غذایی و تحویل” و Caboclo گزارش سهوا چپ اتاق هتل خود را در طول اولیه قرنطینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید