نامگذاری مسابقه برای UC برکلی peregrine falcon جوجه ها شروع می شود فردا

نام دانشگاه از کتابخانه های دولتی گیاهان شخصیت های هری پاتر, Bay منطقه قله کوه معروف UC برکلی زنان و پیشگامان علم پزشکی شد, محبوب ترین نام های پیشنهاد شده توسط عمومی این بهار برای دانشگاه برکلی آخرین peregrine falcon جوجه — دو مرد و یک زن — که متولد شد در ماه آوریل است. سه’ پدر و مادر آنی و گرینل راه اندازی خاک در کلیسا در اواخر سال 2016 و پس از سال 2017 را مطرح جوجه ها وجود دارد.

“ما تا به حال بیش از 400 پیشنهادات در این سال — حداقل دو بار به عنوان بسیاری به عنوان در سال گذشته و بیش از 5000 لایک/قلب/رای به چوب خط حساب کردن گفت:” شان پترسون یک برکلی دانشجوی دکتری در برکلی وزارت علوم محیط زیست, سیاست و مدیریت است که اجرای کال شاهین رسانه های اجتماعی پروژه با زیست شناس لین Schofield. “این واقعا سرگرم کننده بود برای دیدن آنچه که مردم در آمد.”

در جشن آغاز, او گفت: رای گیری نهایی را شروع فردا (سهشنبه, مارس 16) و اجرا از طریق پنج شنبه (19 مه) در ظهر. برنده مجموعه ای از سه نام اعلام خواهد شد در روز سه شنبه بعد از ظهر.

دستورالعمل در مورد نحوه رای گیری را می توان در کال شاهین سایت.

The falcon chicks on the Campanile will fledge in a few weeks.

آنچه فقط در اطراف گوشه ؟ سالانه کال مسابقه شاهین به نام دانشگاه را peregrine falcon جوجه ، (Cal شاهین عکس)

انتخاب یکی از این مجموعه از سه نام و رای دادن!

  • سازمان حفاظت محیط زیست Moffitt و Bancroftبعد از عمده پردیس کتابخانه به نام سن فرانسیسکو سرمایه و نیکوکار Charles F. سازمان حفاظت محیط زیست UC التحصیل و نایب السلطنه James K. Moffitt و آمریکایی مورخ و مهارتهای مسلکی اقدام نموده هوبرت هاو Bancroft.
  • خشخاش سکویا و ردوودپس از دولت گل چندساله کالیفرنیا خشخاش و دو مقام وزارت امور خارجه درختان. در سال 1951 به حل و فصل سردرگمی مجلس قانونگذاری کالیفرنیا تصمیم در سال 1937 به نام بومی ردوود کالیفرنیا به عنوان رسمی دولت, درخت, کالیفرنیا دادستان کل حکومت است که Sequoia sempervirens (ساحل ردوود) و Sequoiadendron giganteum (سکویا) هر دو واجد شرایط برای عنوان.
  • رون, هری و هرمیون, دوستان خوب, در, J. K. رولینگ هری پاتر سری. این نام دریافت رای بالا در میان پیشنهادات از کودکان است.
  • همیلتون تملپیس و دیابلوپس از سه قله اصلی را احاطه کرده است که منطقه خلیج کوه تملپیس به شمال در شهرستان مارین; Mount Diablo به شرق در دیابلو در محدوده شهرستان کنترا کوستا ایالت; و کوه همیلتون به سمت جنوب در دیابلو در محدوده شهرستان سانتا کلارا.
  • مورگان Scrivner و الماس. چند تا از این نام پیشنهاد شد توسط چند نفر به عنوان برکلی جشن 150امین سالگرد زنان بستری شده در دانشگاه. در سال 1904 alumna و معمار جولیا مورگان شد اولین زن دارای مجوز معمار در کالیفرنیا; Rosa Scrivner اولین زن UC فارغ التحصیل دریافت او (Ph. D. در بخش کشاورزی در سال 1874; و Marian Diamond یک برکلی استاد emerita که فوت در سال 2017 بنیانگذار مدرن اعصاب و برای اولین بار به نشان می دهد که مغز می تواند تغییر با تجربه و بهبود با غنی سازی.
  • بقراط ادوارد و فلورانس پس از پزشک یونانی شناخته شده به عنوان بنیانگذار طب; Dr. Edward Jenner, بنیانگذار رشته ویروس شناسی و پیشگام از واکسن آبله; و فلورانس نایتینگل پرستار و مصلح اجتماعی که مطرح استانداردهای پرستاری و آموزش به پرستاران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>