هفته پس از شیوع کروناویروس به نظر می رسید برای پایان دادن به فصل اسکی, Mt. کچل توچال بازگشایی شد به ظرفیت محدود.

“با پوشش در کوه مورد به خوبی به عنوان آن می شود برای مارس و دوره های گلف بازگشایی در سراسر جنوب کالیفرنیا ما تصمیم گرفته اند به دنبال کت و شلوار و کفش برای اسکی و سوار بار,'” رفت و آمد مکرر ارسال شده در وب سایت یکشنبه, مارس 22. رفت و آمد مکرر استقبال اسکی بازان و snowboarders های چهارشنبه.

این حرکت به عنوان سن برناردینو کانتی شروع به بازگشایی دیگر مناطق تفریحی مانند پارک ها و زمین های گلف است که بسته شده بود به ترویج اجتماعی فاصله دستورالعمل به منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما در حال گرفتن COVID-19 بحران بسیار جدی” رفت و آمد مکرر گفت: در وب سایت خود را. “Mt. کچل رفت و آمد مکرر منحصر به فرد تمام فصل کوه توچال است و به خوبی طراحی شده به جای اجتماعی فاصله دستورالعمل.”

با توجه به رفت و آمد مکرر از آن است که چهار بار به عنوان بزرگ به عنوان یک نمونه گلف اما خواهد شد در کمتر از 10 درصد از اشغال آن.

در حالی که رفت و آمد مکرر در حال حاضر اجازه می دهد مهمان به اسکی و اسنوبرد, همه نمی خواهد در کسب و کار به عنوان معمول است. تنها دارندگان season pass و کسانی که خریداری کرده اند یک روز بلیط آسانسور خواهد بود بستری شده در مرکز. Mt. کچل اجاره مغازه بسته باقی خواهد ماند معنی مهمانان باید خود را به ارمغان بیاورد دنده.

رفت و آمد مکرر نیز هشدار داد بی تجربه اسکی بازان و سواران به دور ماندن در این زمان.

“در حال حاضر زمان به آمده یادگیری اسکی یا سوار” رفت و آمد مکرر اشاره کرد.

به منظور تطابق با بخش بهداشت و درمان به منظور مهمانان باید پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش وسایل نقلیه باید پارک شده حداقل 20 فوت از هم جدا و مهمانان بلند پایه حداقل 10 فوت جدا از یکدیگر.

Mt. کچل بررسی خواهد شد در حداکثر چهار نفر در 10 دقیقه فواصل.

کسانی که در یک تله اسکی را نیز به انجام آن به تنهایی به عنوان رفت و آمد مکرر نشان می دهد که شما سوار توسط خودتان مگر اینکه شما تصمیم به سوار شدن با کسی که شما را در قرنطینه ،

“Mt. کچل رفت و آمد مکرر است ‘قرنطینه پلیس’ و قصد ندارد به” تسهیلات اضافه شده است. “توانایی ما برای عمل در این شرایط (متکی) به شدت به همکاری از همه. اگر شما احساس 100% و یا هر گونه قصد و نه درمان این وضعیت با احترام است که آن را سزاوار ماندن در خانه.”

Mt. کچل رفت و آمد مکرر مقامات نمی شد و بلافاصله نظر در دسترس اواخر روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو