روز مادر: Redlands, پرستار دخترش در تماس برای coronavirus تست

تلفن زنگ خواهد شد در روز مادر.

روز مهم نیست. تلفن همیشه زنگ میزند.

پس مارس 16, Paula Guzman, 47, یک پرستار ثبت شده در رودخانه بهداشت دانشگاه سیستم می توانید به یاد داشته باشید دو روز ، اگر چه در هر دو آن روز تلفن زنگ زد ، او صرف مقدار زیادی از او را “خاموش” هم در گوشی و بحث در مورد بیماران.

و هنگامی که تلفن زنگ میزند خود را در ردلندس خانه Guzmans می دانید چه اتفاقی می افتد بعدی.

پائولا می رود.

او رفت و پس از زنگ تلفن در Jan. 29 برای کمک به درمان 195 آمریکایی بودند, پرواز از ووهان چین و قرنطینه در پایگاه هوایی رزرو مارس برای 14 روز. او رفت و پس از زنگ تلفن در مارس 6 برای کمک به درمان و تخلیه 83 بيماران سالمند از ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز در ریورساید زمانی که کارکنان دیگر حاضر به نشان می دهد تا برای کار.

در یک روز عادی یکی از مسئولیت های خود را در میان بسیاری از است یکی از خطرناک ترین مشاغل در جهان در طی این بیماری همه گیر. پائولا سواب داخل بینی و گلو برای coronavirus تست. در یک روز معمولی تیم او را در انجام به عنوان بسیاری از 500 تست های گرد.

در روز Guzmans امید به فشار در جریان خدمات کلیسا. آنها را tacos – پائولا وعده غذایی مورد علاقه – و آنها را آماده هر زمان که پائولا قادر به غذا خوردن. اگر او قادر به غذا خوردن. اما وجود دارد هیچ رمز و راز آنچه که در بالا از پائولا Guzman لیست اولویت است.

“او به معنای واقعی کلمه تعجب زن گفت:” تارا Guzman, 31, Paula قدیمی ترین از سه فرزند.

ابرقهرمانان را نمی تعطیلات.

“آیا چیزی را با زندگی’

پائولا دوست دارد به داستان چگونه او را ملاقات شوهرش مانی Guzman. وجود دارد یک حزب دبیرستان – او رفت و به آیزنهاور بالا در ریالتو – و در آن شب او نیاز به یک تماس. به طوری که او در بر داشت یک باجه تلفن. آن را در اواخر 1980s.

و او وجود دارد.

آنها آنقدر پیر “ما ملاقات در یک باجه تلفن” او می گوید: با خنده دلچسب. خط پایین: آنها با هم بوده است مدت زمان طولانی.

شروع آن کمی راکی.

پائولا باردار شدم در مدرسه بالا است. او به یاد می آورد چقدر انتقاد آمد با بارداری است.

“من شنیده ام مردم بگو: شما هرگز به مقدار به هر چیزی’,” او گفت:.

در اینجا نوع بچه پائولا شد. او نمی ثبت نام در یک مدرسه ویژه برای نوجوانان و مادران. او نه پنهان. او رفت و به آیزنهاور از طریق تمام دوران بارداری. او رفت و به کار در مدرسه بود او پدر (تارا) در شب جمعه – Feb. 17, 1989 – و پشت در کلاس در صبح روز دوشنبه.

او به یاد مادر نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد به نوجوان مامان مقابله با او.

“او گفت:” لطفا من به شما قول می خواهید انجام کاری با زندگی خود را.'”

پائولا نور چشم تا زمانی که او توضیح می دهد که چگونه او به کار گرفته شده را درخواست.

“من,” او گفت:.

اره خود شفقت’

این تولد فرزند دوم خود را که زندگی خود را تغییر.

پائولا مشغول به کار بود به عنوان حسابدار در آلفا بتا سوپر مارکت هنگامی که او باردار شدم دوباره.

مانی جونیور متولد شد و در اوت. 28 سال 1992 در لوما لیندا در بیمارستان.

قلب او نبود به اندازه کافی قوی. او روز بعد درگذشت.

در آن روز او زنده بود پائولا متوجه چیزی. “من تو را دیدم راه پرستاران در زمان مراقبت از او,” او گفت:.

بدن او شکست. اما پرستاران شد. او الهام گرفته شده بود.

“من تو را دیدم خود را شفقت” او گفت:.

او هنوز هم عزادار زمانی که او با ثبت نام در پزشکی کمک به کلاس در Colton, ردلندز یوکایپا منطقه ای شغلی برنامه.

“من می دانستم که روزی من خواهد بود یک پرستار” پائولا گفت.

همه در پرستاری

پائولا مشغول به کار در سراسر امپراتوری داخلی به عنوان یک حرفه ای با مجوز, پرستار در خانه, زندگی کمک امکانات مراکز توانبخشی – برای بیش از دو دهه است.

“یک روز همه ما در حال رفتن به نیاز به کسی برای مراقبت از ما” پائولا گفت. “من می خواهم کسی را برای مراقبت از من عزیزان راه من برای مراقبت از آنان است.”

او مشغول به کار بود به عنوان یک دستیار پزشکی در اوایل 2000s هنگامی که یک همکار پیشنهاد آنها به بازگشت به مدرسه برای تبدیل شدن به پرستاران ثبت نام شده.

پائولا بود و همه در.

این زمان او تا به حال سه فرزند (تارا ماریا و آنها نیز به نام مانی جونیور) او پرستاری و رفتن به مدرسه.

“من هرگز می تواند به آنها بگویید که من در آمدن به خانه,” او گفت:.

او شروع در سن برنردینو دره کالج در سال 2002 فارغ التحصیل شده و با مدرک کاردانی در سال 2004. در سال 2016 او به اتمام لیسانس و در سال 2020 مدرک کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه شیکاگو است.

او ممکن است شناخته شده اند اما کار او بود که الهام بخش افراد نزدیک به او.

در حالی که پائولا بود کار خیلی سخت بزرگش تارا بود توجه نزدیک. تارا در حال حاضر 31, تا به حال یک زندگی حرفه ای طولانی به عنوان یک مربی تناسب اندام قبل از او تصمیم به تغییر شغل.

او تحصیل در رشته پرستاری.

“مادر من همیشه کار” تارا گفت. “او در حال رفتن به مدرسه به انجام بهتر در زندگی است. او مدل نقش من به 1000 درصد. او ستون فقرات از خانواده ما است.”

و در طول بیماری همه گیر کوروناویروس مکرر داوطلب در برداشت کلیسای مسیحی مرکز آزمون در کنار رودخانه پائولا شوهر مانی Sr.

“نمی خواهم بگویم هیچ’

تماس اول Jan. 29. او هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید با کارشناسی ارشد خود را در برنامه. اما او مهارت های مورد نیاز در پایگاه هوایی رزرو مارس.

“من همیشه مایل به کمک به,” او گفت:. “من نمی خواهم برای گفتن ندارد.”

در کامل تجهیزات حفاظت شخصی او ملاقات افراد تازه کردن هواپیما از ووهان. او مشغول به کار در پایه 14 روز در حالی که آنها قرنطینه.

او گفت که او نمی ترسم.

“اگر مرگ من انجام آنچه که من دوست دارم, من مرگ مبارک” او گفت:.

او به پایان رسید او نهایی در برنامه کارشناسی ارشد در 14 مارس. اما او در مراسم فارغ التحصیلی لغو شد. او دارای یک سفید لباس فارغ التحصیلی آماده برای پوشیدن … اگر او تا به حال شانس به جشن می گیرند.

به جای او به کار می رفت برای ریورساید دانشگاه نظام سلامت است.

“آنها پرسید: اگر من می خواهم به کار بر روی تست,” او گفت: دانستن خطرات ناشی بودن تا از نزدیک با افرادی که ممکن است coronavirus. “شوهر من نماز می خواند برای من است.”

او خواستار مانی Sr. هر روز پس از اتمام شیفت. او منتظر او را در گاراژ. او می شود از ماشین و disrobes. او در سمت چپ او یک لباس بلند و گشاد. و او بلافاصله سر دوش.

که طبیعی است.

در آوریل 6, او به نام برای کار در ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز در ریورساید. در مارس 7, او انجام او عادی پرستاری وظایف اداره دارو دادن در حمام, کمک به بیماران.

دخترش تارا, بخشی از تیم خود را.

“من تا به حال به او بگویید, ‘مادر من هرگز تغییر یک پوشک بزرگسالان,'” تارا گفت.

مادر او نشان داد او چگونه است.

در مارس 8 منظم پرستاری شیفت تبدیل به یک اورژانس است. چند تن از اعضای این ماگنولیا کارکنان را نشان نمی دهد تا در محل کار. و تماس ساخته شده بود برای تخلیه 83 ساکنان به بيمارستان منطقه.

“آنها خیلی می ترسم” پائولا گفت: ساکنان.

تارا تماشا به عنوان مادر او در زمان بیش از. پزشکان پلیس پرستاران – هر کس به نظر می رسید – خواستار شد برای پائولا. او در زمان شارژ از تخلیه. اخبار دوربین های دیجیتال اسیر پائولا در عمل و مسئول است.

“وجود دارد و نه کارکنان به اندازه کافی برای مراقبت از مردم” پائولا گفت. “آن روز من هرگز نمی خواهم به زندگی می کنند دوباره.”

هنگامی که آن را بیش از همه 83 ساکنان شده بود نقل مکان کرد و بدون هرگونه شرایط اضطراری. پائولا و تارا متوجه آنها کار کرده بود 16 ساعت در شیفت.

تارا به یاد پرستاران جمع آوری شده در حال حاضر هنوز هم شب.

“همه ما گریه,” او گفت:.

ابرقهرمانان گریه بیش از حد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>