تظاهرات برنامه ریزی شده امروز پس از تظاهرات پایان با صدمات دستگیری شنبه

یکی دیگر از تظاهرات در همبستگی با دو ماه اعتراض جنبش در پورتلند اورگان برنامه ریزی شده بود در لس آنجلس امروز ی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 مرداد 1399

یکی دیگر از تظاهرات در همبستگی با دو ماه اعتراض جنبش در پورتلند اورگان برنامه ریزی شده بود در لس آنجلس امروز یک روز پس از آن پلیس برای متفرق کردن بین پلیس و معترضان در تظاهرات مشابه در مرکز شهر.

روز یکشنبه تظاهرات برنامه ریزی شده بود برای ظهر در خارج از ساختمان فدرال در وستوود. 12: 15 p. m. تنها چند تظاهرکنندگان وارد شده بود.

روز شنبه تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز — حداقل تا سه نفر دچار جراحات جزئی در درگیری با پلیس گرفته شد به بیمارستان برای درمان با توجه به لس آنجلس آتش نشانی مارگارت استوارت. معترضان شکست ویندوز و با اسپری شعار در شهری بازداشتگاه در N. گردشگاه عمومی و خیابان و پرتاب اشیاء در افسران.

دو تظاهرات جداگانه آغاز شد و در مقابل لوس آنجلس سالن شهر بعد از ظهر روز شنبه یک سازمان توسط گروه رد فاشیسم به عنوان بخشی از یک سری در حال انجام از تظاهرات علیه دولت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر توسط جوانان جبهه آزادی.

این YLF اعتراض بخشی از یک daylong عمل در بیش از 30 شهرستانها به حمایت از معترضان در پورتلند که نشان داده اند روزانه از مه 29 در برابر خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند شده اند و در یک بن بست با فدرال آمريکا از اوایل ماه جولای.

همه Los Angeles Police Department افسران باقی مانده در گذشته وظیفه پایان شیفت خود به عنوان بخشی از سراسر شهر بود تاکتیکی هشدار و بسیاری از آنها فرستاده شده به مرکز شهر اعتراض کردند.

پس از خروج از شهر لس آنجلس سالن حدود 5:30 p. m., جمعیت راهپیمایی به مقر پلیس لس آنجلس در ابتدا و خیابان های اصلی. وجود دارد که آنها فریاد زد: در دو میز جلو افسران در حالی که کسی با رنگ قرمز Xs در بیرونی نمایش موارد حاوی پلیس لس آنجلس مدالها.

معترضان ادامه داد: جنوب شرق, برگزاری, در خانه, نشانه هایی از مد افتاده از موارد مانند بوگی تخته و آمازون بسته بندی با عباراتی مانند "می گویند نام خود را" سیاه و سفید "زندگی را دوست داشت" و "پلیس بد هستند MMKAY".

نیز وجود دارد مغلوب ساختن پیشی جستن/پنس در حال حاضر! مستطیل برگزار هوا, توزیع توسط RefuseFascism.org. چندین معترض انجام, سیاه, پرچم, برخی با هیچ چیز در آنها حداقل یک آنارشیست حرف "آ"

تا گروه برتر شهری بازداشتگاه اعتراض باقی مانده بود تا حد زیادی صلح آمیز است.

اما آن را در زندان فدرال که برخی از تظاهرکنندگان ramped تا چیز بی نظیر و فوق العاده ای سه پانل پنجره — یک لگد در یکی دیگر از شکست با یک اسکیت بورد نوشتن یک بی حرمتی ضد پلیس شعار در سراسر مجاور ویندوز و blacking بخشی از تسهیلات آرم با اسپری رنگ.

کردن در خیابان, یک تجمع اعتراضی برگزار کردند و علامتی که به عنوان خوانده شده "فدرال به خانه" در بنفش حروف با اشاره به اهمیت هدف قرار دادن یک ساختمان فدرال در پی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را گسترش سرکوب تظاهرات از پورتلند به شیکاگو. تهمت و تهدید کرده است که اعزام فدرال اجرای قانون به سایر شهرستانها وجود دارد اما شواهد چنین پاسخ در تظاهرات در لس آنجلس.

پرسنل امنیتی در entryway بررسی آسیب, اما نمی, به دنبال فشار به عقب در برابر معترضان شد و نه به هر افسران پلیس لس آنجلس در حال حاضر. تظاهرکنندگان به سمت هالیوود (101) آزادراه چند دقیقه پس از ورود به.

آن را در خارج از سطح شیب دار در Vignes خیابان که پلیس لس آنجلس پاسخ داد: با کمک California Highway Patrol افسران به عنوان اولین هلیکوپتر پلیس به نظر می رسد در بالای سر.

سرهنگ جان کوک, از پلیس لس آنجلس شمال شرقی بخش برآورد اندازه جمعیت در 150 نفر است.

"بسیار بلند" کوک گفت: از تظاهرات. "بسیار پر جنب و جوش اما صلح آمیز است. و ما نمی — پلیس لس آنجلس ما نمی انکار یک فرد به ورزش اول خود را اصلاح حقوق دست به اعتراض زدند. ما فقط برای اطمینان از انجام آن به شیوه ای صلح آمیز."

جمعیت گذشت تحت آزادراه و پس از آن راه می رفت همراه عازم شمال 101 مسدود کردن تمام خطوط قبل از خروج در دو جدا کردن رمپ و عنوان در چند خیابان های شهرستان نسبت به دادگاه منطقه ای ایالات متحده در 350 W. اول سنت

پس از معترضان شروع به پرتاب سنگ و بطری های آب در مقابل درب یک تعداد انگشت شماری از افسران پلیس لس آنجلس وارد از گوشه شمالی ساختمان محدوده پایین مراحل را به طور مستقیم به پرتابه است که شامل آیتم های متعدد با آب پر شده و حداقل یک با یک پرتقال مایع است.

بیشتر ماموران وارد شدند و چند تن از افسران به نظر می رسد به هدف nonlethal سلاح گرم به طور مستقیم در تظاهرات در برخی موارد در محدوده نزدیک به جای اینکه در زمین در مقابل آنها به عنوان در هر بخش قوانین و مقررات.

"من تو را دیدم یک نفر بود پرتاب گفت: Cogeian Embry, 20, از لس آنجلس که نوشته شده یک ویدئو به توییتر. "آنها به ضرب گلوله کشته شدند در معده (توسط یک غیر کشنده دور)."

در ساختمان فدرال Embry گفت: او را دیدم در مجموع چهار جداگانه موارد که در آن افسران اخراج به جمعیت تظاهر کنندگان.

افسر مایک لوپز از پلیس لس آنجلس رسانه روابط بخش گفت: شهر سرویس خبری روز یکشنبه گروه بود و کنار هم قرار دادن انتشار اخبار در پاسخ به اتهامات چندین افسران هدف غیر کشنده سلاح گرم در تظاهرات.

حدود یک دقیقه و نیم بعد به عنوان پلیس در تلاش برای دستگیری حداقل سه نفر افسر دیگر اخراج nonlethal دور به طور مستقیم از شمال غربی به جمعیت در وسط خیابان اول.

یک زن معترض بود که بر روی زمین برداشت یک افسر nonlethal اسلحه گرم به عنوان نر افسر به دنبال بازداشت او.

یک افسر دیگر هل یک معترض چندین بار بود که برگزاری یک دوچرخه برای حفاظت از.

گروهبان. لوئیس Contreras گفت: شلیک nonlethal دور شد پاسخ عادی به یک وضعیت شبیه به این.

"ما به برخورد با سنگ و بطری و پیچ گوشتی و آنها که شیشه گران — که چرا" او گفت:. "ما سعی. ما نمی خواهید به, اما آن را فقط بیش از حد خطرناک است."

یکی چابک زن زندانی با خون در چهره او وانمود او در مورد تف بر این افسران او گفت که تهدید کرده بود او را به زندان اگر او انجام داد.

"آنها حمله به جهنم همسر من گفت:" رابرت مک کوئین, لس آنجلس, یکی دیگر از بازداشت شدگان به عنوان امدادگران ارزیابی او. "من در دفاع از او. آنها حمله من برای دفاع از خود."

همسرش, روشنک مک کوئین وضع جاسوس در پیاده رو. سه لس آنجلس آتش نشانی و امدادگران تمایل به پرستار به عنوان شوهر او چراغ دور به یک آمبولانس.

معترضان در ادامه به راهپیمایی در این راه و به سوی یکی دیگر از ساختمان فدرال به غرب و بازگشت به شهر به عنوان Los Angeles County Sheriff نمایندگان California Highway Patrol افسران و مقامات پلیس لس آنجلس تشکیل خطوط مختلف در موقعیت های استراتژیک.

یک افسر پلیس لس آنجلس مستقر در خارج از نیروی مرکز شهر مقر پلیس می گوید: این باور وجود دارد اعضای ضد فاشیستی گروه Antifa در میان جمعیت.

برخی از مردم دستگیر شدند هر چند پلیس نیست که یک رقم دقیق از اواخر صبح روز یکشنبه. پلیس تا به حال عمدتا پراکنده 11 p. m.

شبیه راهپیمایی در همبستگی با پورتلند تظاهرات صورت گرفت شنبه در شهرهای دیگر مانند سیاتل و اوکلند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مستقر میهن ماموران امنیتی به پورتلند در زمینه حفاظت از ساختمان های فدرال از معترضان رسم انتقاد شدید از رهبران محلی که می گویند فدرال حضور تنها تشدید تنش به جای ارتقای ایمنی است.

ماموران فدرال وجود دارد که به طور معمول شلیک گاز اشک آور به جمعیت معترضان که جمع شده بودند در مقابل ایالات متحده دادگاه در پورتلند از جمله یک گروه که در آن شهردار پورتلند بود.

روز جمعه یک قاضی فدرال مسدود ماموران فدرال از دستگیری و یا با استفاده از نیروی فیزیکی علیه روزنامه نگاران و ناظران حقوقی در تظاهرات در پورتلند.

کارکنان نویسندگان یونس والدز و پیرس Singgh و همچنین خبرنگاران از شهرستان, اخبار, خدمات و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن