Montebello به فروش سیستم آب برای $15.8 میلیون

Montebello آماده است برای جمع آوری $15.8 میلیون آن را می توانید در انواع بهبود زیرساخت به عنوان یک نتیجه از ای

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 خرداد 1399

Montebello آماده است برای جمع آوری $15.8 میلیون آن را می توانید در انواع بهبود زیرساخت به عنوان یک نتیجه از این شهر تصمیم به فروش آن کوچک آب سیستم برای San Gabriel Valley Water Co.

این شهر همچنین خود را حفظ, حقوق آب, اجاره آنها را به این شرکت نزدیک به 2 میلیون دلار بیش از 10 سال است.

دولت خدمات عمومی کمیسیون باید ثبت نام کردن در فروش سیستم که در خدمت 1,647 دفاع کرد گرفته شد خواص یا 8 درصد از جامعه است. شورای شهر رای دادند 5-0 جمعه به حرکت می کند.

"این چیزی است که باید انجام شود چرا که از سال از مدیریت ضعیف و بدون اراده سیاسی یا رهبری قبلی و اعضای شورای شهر و یا شهرستان مدیران برای انجام کاری در مورد مقادیر بیش از حد معوق تعمیر و نگهداری" عضو شورای جک Hadjinian گفت.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

یک مارس گزارش از Stetson مهندس متوجه شد که به روز رسانی سیستم نیاز به $25.6 میلیون سرمایه بهبود و گسترش بیش از 10 سال آینده با توجه به گزارش کارکنان از شهرستان مدیر رنه Bobadilla.

این گزارش افزود: اگر در این شهرستان انتخاب به نگه داشتن عامل سیستم آب این امر نیاز به افزایش مشتری هزینه های ماهانه توسط حداقل $142 هر ماه برای 10 سال Bobadilla نوشت.

فروش پس از بحث برانگیز اقدام به فروش این سیستم در سال 2015 لغو شد, با رای دهندگان.

در آن زمان مخالفان از فروش گفت: این شهرستان در حال حرکت بود بیش از حد سریع و مورد سوال یک پیشنهاد فرایند است که تبدیل شده بود به یک جنگ مناقصه. پس از انتخابات دیگران گفت: رای دهندگان نمی اعتماد این شورا به صرف پول خود را عاقلانه.

پس 2015, دولت قوه مقننه در عمل اجازه می دهد تا سه شهرستانها از جمله Montebello به فروش سیستم های خود را بدون رای مردم است که به طور معمول مورد نیاز است.

وجود دارد هیچ اعتراض یکشنبه. لیندا قوی بود که به مخالفت با فروش چهار سال پیش گفت: جمعه توسط تلفن او را در حال حاضر خوب با آن است.

"شهر را به دنبال یک درست مناقصه فرآیند" قوی گفت. "آن را خواهد دریافت مقدار کافی آب شرکت. من هم خوشحال و حفظ حقوق آب."

این شهر قصد دارد با استفاده از پول برای از پیشرفت های مختلف از جمله:

  • زیرساخت ها مانند خیابان و پیاده رو و فاضلاب طوفان تخلیه پارک ها و محوطه سازی.
  • خرید یا تعویض شهرستان وسایل نقلیه.
  • شورای شهر اتاق صوتی و تصویری پیشرفت.
  • کاشت درخت و یا احیای جنگل در سراسر شهر بود.
  • گلف بهبود مانند نصب یک رانندگی محدوده سد/حصار به ارتفاع مناسب و ارتقاء محدوده رانندگی خود را به افزایش استفاده و درآمد.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن