پس از زمان مذاکره که بنا به گزارش ها شامل تحریم تهدید از صاحبان MLS بازیکنان ارتباط اعلام کرد صبح روز چهارشنبه که یک توافق دسته جمعی شده بود به تصویب رساند.

CBA جدید اجرا خواهد شد از طریق 2025 فصل است.

این توافق راه را برای یک تابستان مسابقات را با تمام 26 تیم از رفتن به اورلاندو در اواخر این ماه به راه اندازی مجدد 2020 فصل است.

MLS در ابتدا تعطیل نجومی مارس 12 به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“امروز همچنین رای نهایی یک طرح برای از سرگیری 2020 فصل فراهم می کند و بازیکنان با اطمینان را برای ماه های پیش رو” به MLSPA در بیانیه ای گفت. “این اجازه می دهد تا اعضای ما به جلو حرکت می کند و همچنان به رقابت در بازی آنها را دوست دارم.”

توافق جدید می آید پس از صاحبان این گزارش تهدید بازیکنان با تحریم در اوایل این هفته. صاحبان داده بود به بازیکنان ساعت 9 صبح مهلت سهشنبه, اما آن را به عقب رانده و به ساعت 9 صبح روز شنبه.

این مسابقات را تمام 26 تیم در بازی سه مرحله گروهی بازی ها, بازی های برجسته نسبت به یک حذفی دور.

همانطور که در حال حاضر وجود ندارد بتنی طرح های باقی مانده از این فصل یک بار در تابستان مسابقات به پایان می رسد. اصلی MLS فصل به طور منظم برنامه ریزی شده برای اکتبر به پایان رسید. 4.

این مجموعه دوم از مذاکرات جدید CBA بین لیگ و MLSPA. در ماه فوریه دو طرف موافقت کرده بود در یک معامله اما آن را به تصویب رساند قبل از لیگ shutdown با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو