تلاش برای پیدا کردن وضعیت یک بازیکن بیس بال از بازگشت از آسیب مچ پا قطعا خواهد بود آسان تر از یادگیری که آیا کسی تست مثبت برای coronavirus.

لیگ اصلی بیس بال گفت: یک تیم نمی خواهد به طور خاص اعلام COVID-19 مجروح لیست قرار دادن برای یک بازیکن است که حذف شده است از این باشگاه پس از آزمایش مثبت فقط یک ایل سفر.

MLB عملیات کتابچه راهنمای کاربر می گوید: یک تست مثبت برگزاری نمایشگاه علائم است که نیاز به جداسازی اضافی برای ارزیابی و یا قرار گرفتن در معرض به کسی که تا به حال این ویروس می تواند برای قرار دادن در جدید COVID-19 IL.

“این امر می تواند یک گمانه زنی در شرایط” یانکیز مدیر کل برایان Cashman گفت: رسانه ها در طول یک کنفرانس تلفنی.

بیس توافق دسته جمعی متحده که برای هر وضعیت پزشکی مربوط به اشتغال “یک باشگاه ممکن است افشای تنها این واقعیت است که یک وضعیت پزشکی است که جلوگیری از پخش از ارائه خدمات به این باشگاه و پیش بینی طول بازیکن را در شرایطی از باشگاه است.”

Cashman با اشاره به وضعیت همچنان به تکامل به عنوان MLB و اتحادیه بازیکنان ادامه بحث. تست از بازیکنان و کارکنان آغاز خواهد شد و یکشنبه آنها به عنوان گزارش به تیم های خود را برای از سرگیری تمرینات. آنها را آزمایش می شود یک بار در هر دو روز.

هفته گذشته چارلی Blackmon از رشته کوه های راکی کلرادو شد اولین MLB بازیکن شناخته شده اند که آزمایش مثبت است. با توجه به گزارش های All-Star outfielder یکی از سه کلرادو بازیکنان به یک تست مثبت.

متعدد تیم های دیگر گفت: آنها بازیکنان که آزمایش مثبت برای این ویروس بدون شناسایی هر یک از آنها. فیلادلفیا فیلیز اعلام کرد هفت در حالی که ببرهای دیترویت گفت: یک بازیکن بود که زندگی در فلوریدا اما کار کردن در این تیم بهار امکانات آموزشی در لکلند همچنین آزمایش مثبت است.

Seattle Mariners مدیر کل جری Dipoto گفت: چند بازیکن را آزمایش مثبت است اما مشخص که چگونه بسیاری از. چند Toronto Blue Jays بازیکنان و کارکنان نیز باید آزمایش مثبت است.

متس مدیر کل برودی ون Wagenen گفت: باقی مانده آموزش در مورد بهترین شیوه این است که رفتن به بسیار مهم برای همه است.

“رهبری واقعا در حال رفتن به تفاوت ساز برای تیم های که قادر به بهترین رسیدگی به این و بهترین مقابله با چالش هایی که ما با” او گفت:. “و که واقعا مسئولیت پذیری است که باید به اشتراک گذاشته شود و همه ما — نه فقط بیس بال, اما ما کل جامعه است.”

بالتیمور مدیر کل مایک الیاس گفت: آرام تا به حال هیچ گزارش موارد و که هیچ کس در این تیم تصمیم گرفته است در برابر بازی در کوتاه فصل است.

او امیدوار است برای صاف شروع به اردوگاه که برنامه ریزی برای شروع جمعه در کمدن متری.

“ما می دانیم که این مایع باشد و همه داشتن به تصمیم گیری های شخصی و شرایط ممکن است به طور کامل درک تا زمانی که فصل شروع می شود اما تا کنون ما در انتظار مشارکت کامل” الیاس گفت. “شما در اخبار در اطراف لیگ که نه مورد در همه جا و من نمی شود در صورتی که به پایان می رسد اتفاق می افتد اما این رفتن به بخشی از این است.”

“ما در حال اعمال فشار هر کسی یا بشود هر کسی که احساس می کند که نباید در اینجا. ما در حال ساخت است که شناخته شده است و من فکر می کنم آن را به خوبی دریافت” الیاس اضافه شده است. “بازیکنان ما شده است خارش به بازی در حالی که برای. من فکر می کنم کل تاخیر نا امید کننده بود برای آنها برای ما و هر کس فقط می خواهد به بازی.”

Marlins مدیر عامل Derek Jeter امیدوار است بازگشت بیس بال می تواند برخی از آرامش بسیار شبیه به یانکی ها بود که آنها پس از بازگشت 9-11.

“ما فکر می کردند که به عنوان بازیکن ‘آیا ما حتی بازی ؟ به چه معنی است ؟ ما در حال بازی یک بازی است.’ صحبت کردن با اعضای خانواده که از دست داده بود اعضای خانواده و از آنها تشکر ما — ‘آنچه از شما تشکر ما ؟ گفتند: ما ضمن تشکر از شما چرا که شما به ما چیزی برای تشویق. شده اند وجود دارد نه بیش از حد بسیاری از مبارک روز در اطراف در اینجا'” Jeter گفت. “بیس بال نقش بزرگ حداقل در نیویورک در روند شفا. آن را نمی گویم شما در حال رفتن برای فراموش کردن آنچه اتفاق افتاده است. اما حداقل به مدت سه ساعت در روز و ما باید این فرصت را به آنها چیزی برای تشویق. ما امیدواریم که که این مورد در اینجا هنگامی که ما در چند هفته.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو