MLB بازیکنان این گزارش می خواهم بیشتر بازی ها بیشتر حقوق و دستمزد کاهش

یک روز پس از حداکثر Scherzer نمادین سوت کشید یک fastball گذشته سر از لیگ اصلی بیس بال صاحبان کمی وجود دارد عمومی نشان می دهد که دو طرف تا به حال بدست هر یک نزدیک به یک معامله است که اجازه می دهد ورزش به بازگشت در تابستان امسال است.

چهارشنبه شب Scherzer عضو کمیته اجرایی از بازیکنان Assn., توییتی که بازیکنان را دیدم هیچ دلیلی برای مذاکره بیشتر کاهش حقوق و دستمزد به عنوان صاحبان پیشنهاد کرده بود.

بازیکنان به جای آن در نظر گرفته شده برای ارائه یک پیشنهاد به صاحبان که خواستار بازگشت با بیشتر بازی ها با توجه به گزارش های متعدد.

Deferrals همچنین می تواند یک راه حل که اجازه می دهد بازیکن را به جمع آوری خود را انتظار می رود حقوق حالی که اجازه می دهد صاحبان تسکین کوتاه مدت جریان نقدی مسائل ایجاد شده توسط بازی بدون درآمد حاصل از فروش بلیط.

هر دو طرف می خواهم به یک پیش فصل آموزش دوره شروع در اواسط ماه ژوئن و بازی شروع اطراف جولای 4, که به احتمال زیاد نیاز به یک توافق در چند روز اول از ماه ژوئن است.

اگر چه وجود داشته است برخی از گزارش تفاوت های بین دو طرف بر سلامت ایمنی و اقدامات مورد نیاز برای بازی میان COVID-19 گیر اولیه سد به نظر می رسد به پول است.

صاحبان در روز سه شنبه ارائه پیشنهاد به این بازیکن را کاهش دهد که حقوق خود را در مقیاس کشویی با بالاترین پرداخت بازیکن گرفتن بزرگترین کاهش است. در حالی که بازیکنان حداقل خواهد خود را ببینید حقوق برش در حدود 8 درصد کسانی که در بالای مقیاس خواهد از دست دادن حدود 56 درصد است.

کسانی که به کاهش خواهد بود در بالای نرم افزار-دارای ضرر و زیان آنها بازیکنان در حال حاضر پذیرفته شده به سادگی موجب بازی کمتر بازی. این طرح در حال حاضر از یک 82-بازی فصل را بازیکنان درآمد نیمی از حقوق طبیعی برای 162 بازی.

“پس از بحث در مورد آخرین تحولات با بقیه بازیکنان وجود دارد هیچ دلیلی برای تعامل با MLB در هر بیشتر جبران کاهش” Scherzer نوشت.

Scherzer اضافه شده که MLB موقعیت خواهد “به طور کامل تغییر دهید اگر تمام اسناد و مدارک شد و تبدیل به اطلاعات عمومی است.”

بازیکنان در حال شک و تردید از صاحبان مشاجره که آنها از دست دادن پول بیشتر با بازی نسبت به بازی نیست اگر آنها مجبور به پرداخت بازیکنان خود را کامل نرم افزار تاریخ حقوق بدون اینکه قادر به فروش بلیط برای این بازی.

بازیکنان گزارش شده که مقابله با یک پیشنهاد به بازی بازی های بیشتر تا 100 یا 110. که می تواند اجازه می دهد هر دو طرف به پول بیشتر اگر بازی بعد در سال می توان با طرفداران.

هل دادن فصل به طور منظم به اکتبر و postseason به ماه نوامبر می تواند خطر postseason بازی از دست رفته به موج دوم coronavirus. MLB تولید بزرگترین بخشی از آن را تلویزیون درآمد از postseason.

یک پیشنهاد برای یک پل به تفاوت خواهد بود تعویق انداختن حقوق بازیکن. می تواند آن را ممکن است برای بازیکنان هنوز هم به کسب درآمد خود را کامل نرم افزار تاریخ حقوق اما به بخشهایی از این پول معوق با علاقه به آینده فصل است.

دو طرف در حال حاضر به تسلیم بخشی از پاداش های پرداخت شده در این پیش نویس که برگزار خواهد شد در ماه آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>